دوربین GoPro Hero5 تصاویر سه بعدی ثبت می کند

دوربین GoPro Hero5 تصاویر سه بعدی ثبت می کند

GoPro به زودی دوربین GoPro Hero5 را وارد بازار خواهد کرد، این دوربین قادر به ثبت تصاویر سه بعدی است.

بار آخری که GoPro  یک دوربین پرچمدار عرضه کرد، سال 2014 بود که Hero4 به رنگ های نقره ای و مشکی وارد بازار شد. پس از آن در سال 2015 مدلی به نام Hero4 Session عرضه شد که در واقع نسخه ی کوچکتری از GoPro Hero4 بود. در این سال Hero+ نیز وارد بازار شد، این مدل برای کسانی که یک GoPro مقرون بصرفه نیاز داشتند، مناسب بود.

از قرار معلوم نوع جدیدی به نام GoPro Hero5 عرضه می شود که بسیار بهبود یافته تر است. اگر شایعات قابل باور باشند، دوربین GoPro Hero5 ارتقاء قابل توجهی نسبت به پرچمدار قبلی دارد. در واقع شایعات حاکی از آن هستند که Hero5 قادر به ثبت عکس 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه است. این در حالی است که GoPro Hero4 تصاویر 4K را با سرعت 30 فریم در ثانیه ثبت می کرد. تفاوت بین این دو مقدار بسیار آشکار و قابل توجه است.

دیگر ویژگی های دوربین GoPro Hero5 شامل بکارگیری دو لنز می شود که به دوربین امکان ثبت تصاویر سه بعدی را می دهد. همچنین یک باتری 2800 میلی آمپر ساعتی دارد که به خوبی عمل می کند. از طرفی گفته شده که مجهز به اتصال بلوتوث 4.0 است که باعث آپلود سریعتر تصاویر ی شود. البته هیچ کدام از این مشخصات تا کنون تائید نشده اند.

با وجود اینکه GoPro هنوز چیزی اعلام نکرده، ولی مدیر عامل این شرکت، نیک وودمن، قبلا اشاره کرده بود که سه دستگاه جدید تا پایان سال جاری میلادی، منتشر خواهند شد. از این رو فرصت خوبی است که دوربین GoPro Hero5 نیز معرفی شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر