آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین گوشی های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری کدامند؟

بهترین گوشی های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری کدامند؟

بهترین گوشی های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری کدامند؟ برای پاسخ به این پرسش تا پایان با ما همراه باشید .

آبان تتر

طول عمر باتری معمولا مهم‌ترین چیزی است که مردم همواره انتظار دارند تا در گوشی‌های هوشمند مدرن، بهبود یابد. همانطور که پیداست، شارژ کردن گوشی آن هم هر شب خیلی جالب به نظر نمی‌رسد، مخصوصا برای افرادی که تمام طول روز را کار کرده‌اند و فقط شب‌ها وقت آزاد برای تفریح دارند که قاعدتا در آن زمان به گوشی‌های خود با شارژ کافی نیاز دارند.

باید بگوییم که هر گوشی‌ این توانایی را ندارد، به همین دلیل است که ما همواره در حال اندازه گیری طول عمر باتری‌های هر پرچمداری که عرضه می‌شود هستیم تا بتوانیم بفهمیم که هر کدام از آن‌ها در شرایط‌ یکسان، چه عملکردی خواهند داشت؟ هم اکنون زمان آن است تا تمامی گوشی‌های مهمی که در سال 2016 به بازار عرضه شده‌اند را در یک آزمایش مقابل یکدیگر قرار دهیم تا بهترین طول عمر باتری در میان آن‌ها مشخص شود.

بهترین گوشی های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری :

قبل از شروع لازم است تا درباره نحوه آزمایش کمی توضیح دهیم؛ ما تمامی گوشی ها را در تمامی زمینه‌های تنظیمات، در شرایط یکسان قرار دادیم. صفحه نمایش را بر روی 200 نیت که سطح روشنایی برای استفاده راحت در محیط‌های داخلی است، تنظیم کردیم. سپس همه گوشی ها را بر روی یک آزمایش مرورگر دقیق قرار دادیم. stand-by صفحه نمایش برای استراحت را نیز خاموش کرده و reflect screen را فعال کردیم. حالا می‌توان دید که بهترین گوشی‌های امسال در این آزمایش چگونه عمل خواهند کرد.

بهترین گوشی‌های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری

در حالی که نتیجه آزمایش طول عمر باتری های پرچمداران 2016 موضوع این بحث بود، ما تصمیم گرفتیم تا دید شما را به این مسئله دقیق‌تر کنیم، به همین دلیل است که لیستی از نتایج این آزمایش برروی گوشی‌های سال 2015 را نیز برای شما قرار داده‌ایم. در این لیست می‌توانید ببینید که وضعیت طول عمر باتری‌ گوشی‌ها در سال 2015 چگونه بود، این که آن‌ها تغییرات قابل توجه و یا ناچیزی در امر بهبود طول عمر باتری داشته‌اند.

نکته جالب و قابل توجه این است که به هر دلیلی در همه گوشی‌ها، شاهد امتیازات بهتری از دستگاه‌های سال قبل بودیم. همچنین امیدواریم که همین تغییر را در سال آینده نیز شاهد باشیم.

بهترین گوشی‌های هوشمند 2016 بر اساس طول عمر باتری

.

منبع : phoneArena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر