کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

لوازم جانبی گلکسی اس 8 ، لوازمی چون کاور محافظ آلکانترا و داک مولتی‌مدیا خواهد بود

لوازم جانبی گلکسی اس 8 لوازمی چون کاور محافظ آلکانترا و داک مولتی‌مدیا خواهد بود

لوازم جانبی گلکسی اس 8 چیزهایی مانند کاور محافظ آلکانترا و داک مولتی‌مدیا خواهد بود.

آرون گروپس

سامسونگ به ارائه لوازم جانبی رسمی متعدد برای گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود، کاملا شناخته شده است و به نظر می رسد که گلکسی اس 8 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. بنا به گزارش وب‌سایت سم موبایل، بسیاری از لوازم جانبی گلکسی اس 8 مانند لوازم جانبی گلکسی اس 7 خواهد بود.

لوازمی مثل کاورهای Clear View، کاورهای LED View، کاورهای S View، کاورهای دارای صفحه کلید و باتری پشتیبان Backpack، لوازمی است که در کنار پرچمدار 2017 سامسونگ قرار خواهد گرفت. جالب است که ظرفیت باتری پشتیبان از 3100 میلی آمپر ساعت در گلکسی S7 به 2600 میلی آمپر ساعت در سامسونگ گلکسی S8 کاهش یافته است.

به جز موارد ذکر شده بالا، گلکسی اس 8 لوازم جانبی جدیدی هم خواهد داشت. یکی از آنها کاور محافظ نام دارد که از جنس بافت آلکانترا ساخته شده است. ممکن است واژه چرم آلکانترا را شنیده باشید اما آلکانترا در واقع چرم نیست. آلکانترا یک بافت مصنوعی جیر مانند است که در برابر لکه بادوام ‌تر و مقاوم ‌تر است.

مورد دیگر هم می‌توان به داک مولتی‌مدیا با قابلیت اتصال بالا مشابه داک USB و HDMI گوشی‌های گلکسی S4 و نوت 2 اشاره کرد.

خانواده گلکسی اس 8 احتمالا همزمان با آغاز نمایشگاه MWC 2017 که 27 فوریه ( 9 اسفند) تا 2 مارس (12 اسفند) در شهر بارسلون برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد. تا آن زمان با ما در مرور شایعات پیرامون سامسونگ گلکسی اس 8 همراه باشید.

.

منبع : phoneArena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر