coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

بانک آمریکایی چیس نرم افزار پرداخت خود را برای سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS معرفی کرد

بانک آمریکایی چیس نرم افزار پرداخت خود را برای سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS معرفی کرد

بانک آمریکایی چیس نرم افزار پرداخت خود را برای سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS معرفی کرد.

بانک آمریکایی چیس از نرم افزار پرداخت کیف پول موبایلی خود رونمایی کرد. این برنامه که برای سیستم ‌عامل‌ های اندروید و iOS طراحی‌ شده، Chase Pay نام دارد و در بیش از 7500 شعبه Starbucks و حدود 1400 شعبه فروشگاه Best Buy کار می‌کند.

هنگامی ‌که مشتریان این برنامه را دریافت کنند لازم است تا برای دسترسی به Chase Visa Credit، Debit و Liquid Card خود با همان نام کاربری و پسوردی که در سایت Chase.com از آن استفاده می‌کنند، وارد برنامه شوند. در دستگاه‌های اپل، با استفاده از Touch ID می‌توان در آینده به ‌راحتی از امکان پرداخت در زمان ثبت ‌نام استفاده کرد. به نظر می‌رسد این ویژگی در نسخه اندروید با استفاده از اسکنر اثر انگشت، قابل‌ دسترس نیست.

مشتریان می‌توانند به‌ راحتی با استفاده از این برنامه و با کمک کدهای QR ، پرداخت‌ های خود را در Starbucks و Best Buy انجام دهند. به این ‌گونه که با خواندن کد QR توسط تلفن، دستگاه به ‌طور خودکار وارد نرم‌ افزار Starbuks می ‌شود ( این ویژگی به ‌زودی در اندروید نیز قابل ‌دسترس می‌ شود) و می ‌توانید گردش حساب و اعتبار خود را مشاهده و پرداخت خود را انجام دهید. لازم به ذکر است که این برنامه، پرداخت‌ ها و گردش حساب شما را در 90 روز گذشته نشان می‌دهد.

این برنامه از نظر امنیتی بسیار پیشرفته است؛ زیرا در پروسه پرداخت به ‌جای شماره کارت واقعی شما از یک شماره‌ حساب دستگاهی منحصر به ‌فرد استفاده می‌ کند و همچنین فعالیت ‌های مشکوک را گزارش می‌دهد. در آینده مشتریان می‌ توانند از این برنامه پرداخت در Philips 66، Conoco، 76 ، Walmart، ShopRite، The Fresh Grocer و ایستگاه ‌های Sell استفاده کنند.

این اپلیکیشن را برای Android و یا iOS دانلود کنید.

 

.

منبع : PhoneArena

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر