کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مخابرات دوباره در انحصار دولت؛ اینترنت مخابرات کابوس هر ایرانی!

مخابرات دوباره در انحصار دولت؛ اینترنت مخابرات کابوس هر ایرانی

طبق اطلاعات منتشر شده از منابع معتبر داخلی، شرکت مخابرات ایران پس از چندین سال در اختیار بودن و مالکیت سازمان خصوصی سازی ایران، حالا به دلایل مالی دوباره به سهامی دولتی بازگشته است. اینترنت و کیفیت مخابرات که قرار بود با خصوصی سازی بهتر شود، علاوه بر عدم کیفیت و گرانی، حالا دچار دورانی جدید با چالشی دولتی شده است. در ادامه با تکرا همراه باشید تا نگاهی به پرونده شرکت مخابرات ایران داشته باشیم.

آرون گروپس

به نقل از خبرگذاری تسنیم، سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه‌ای، فسخ قرارداد واگذاری بلوک سهام شرکت مخابرات ایران را اعلام کرد. در واقع به بیان ساده باید گفت که شرکت مخابرات پس از چندین سال در اختیار بودن و مالکیت سازمان خصوصی سازی، به یک شرکت دولتی تبدیل خواهد شد که مدیریت آن به دولت جمهوری اسلامی ایران داده خواهد شد.

شرکت مخابرات ایران که در مالکیت سازمان خصوصی سازی بود به دولت واگذار شده است. شرکت مخابرات همچنان یکی از شرکت‌های بزرگ و سودآور در ایران است.

دولت می‌تواند دوباره سهام این شرکت را در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار دهد و مالکیت آن را مجددا واگذار کند، یا آن را یک شرکت دولتی اعلام کرده و مدیریت آن را به دست بگیرد. هر چند که به احتمال زیاد شرکت مخابرات ایران دوباره در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار خواهد گرفت. کاری که می‌تواند کیفیت این شرکت بی‌کیفیت را مجددا به چالش بکشد.

همانطور که می‌دانید کیفیت اینترنت مخابرات در سراسر کشور بسیار نامطلوب است و مشترکان از سرعت و کیفیت آن گله‌ زیادی دارند. بسیاری از مشترکان به دلیل خطوط فیبر نوری نمی‌توانند از شرکت دیگری اینترنت خریداری کنند و همین باعث شده اولین و آخرین گزینه پیش روی آنها، اینترنت مخابرات باشد. اینترنتی که علاوه بر نداشتن کیفیت، سرعت بسیار پایینی دارد و قطعی‌های زیادی را تجربه‌ می‌کند. گفتنی است که قیمت اینترنت مخابرات نسبت به سایر شرکت‌ها بسیار گران است اما هیچ گاه به این موضوعات از طرف هیچ ارگان دولتی و خصوصی رسیدگی نشده است.

نظر شما در مورد کیفیت اینترنت مخابرات چیست؟ آیا شما از سرعت اینترنت مخابرات خود راضی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

.

منابع: تسنیم

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    من از مخابرات اینترنت میگرفتم ولی رفتم و خطمو تخلیه کردم و با آسیاتک گرفتم. سرعتشون تقریبا مثل همه ولی خدمات آسیاتک بسیار بسیار بهتره.

    پاسخ