coinex
OMPFinex

گوشی Huawei P10 با صفحه نمایش دو طرف منحنی و شارژر بی سیم به بازار خواهد آمد

گوشی Huawei P10
گوشی Huawei P10 با صفحه نمایش دو طرف منحنی و شارژر بی سیم به بازار عرضه خواهد شد. برای بررسی بیشتر این موضوع در ادامه با تکرا همراه باشید.

گفته می شود که گوشی هوشمند پرچمدار بعدی شرکت هواوی احتمالا تا بهار سال آینده به بازار ارائه خواهد شد. پیش از این نیز گوشی هواوی P9 این شرکت در بهار رونمایی شده بود. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که سازندگان چینی این گوشی قصد دارند که در نحوه رونمایی از این گوشی تغییراتی را ایجاد کنند.

شایعاتی که در رابطه با گوشی Huawei P10 به گوش می رسند از تجهیز این گوشی به صفحه نمایش منحنی دو لبه ای خبر می دهند. هم اکنون بسیاری از گوشی های تولید شده کنونی به جای صفحه نمایش های قدیمی معمول از صفحه نمایش های منحنی بهره می برند. در گوشی پرچمدار همین شرکت نیز با نام هواوی میت 9 که به تازگی ارائه شده، از همین نوع صفحه نمایش ها استفاده شده است. در این لینک می توانید بررسی هواوی میت 9 را به طور کامل مطالعه کنید.

گوشی Huawei Mate 9 با این نوع صفحه نمایش با نام مدل هواوی میت 9 پورشه دیزاین معرفی شده است. در اطلاعاتی که از سوی چین منتشر شده است نیز به این نکته اشاره می شود که به احتمال قوی گوشی بعدی این کمپانی، هواوی p10 همراه با قابلیت شارژ بی سیم ارائه خواهد شد.

تغییر دیگری که انتظار می رود در این گوشی اعمال شود مربوط به سنسور اثر انگشت است. در مدل های پیشین این سری از گوشی های هوشمند هواوی سنسور تشخیص اثر انگشت بر روی قاب پشتی این گوشی قرار گرفته است، در حالی که احتمال می رود این سنسور به قسمت جلویی این گوشی انتقال یابد و در زیر دکمه  هوم فیزیکی این گوشی قرار بگیرد.

اخیرا عکس هایی از این گوشی جدید، هواوی پی 10 به بیرون درز کرده است که از وجود دکمه هوم فیزیکی در این گوشی هوشمند خبر می دهند. برخلاف گوشی نسل قبلی این مدل یعنی هواوی پی 9، انتظار می رود که این گوشی دارای دکمه هوم در قسمت جلویی دستگاه باشد.

گوشی Huawei P10

بهتر است این موضوع را نیز به شما اعلام کنیم که گوشی Huawei P10 با صفحه نمایش 5.5 اینچی و صفحه نمایش دولبه از ویژگی نمایشگر Quad HD و رزولوشن 2560 در 1440 پیکسل به بازار خواهد آمد. این در حالیست که صفحه نمایش هواوی P9 با ابعاد 5.2 اینچی و صفحه نمایش فول اچ دی ارائه شده است.

البته شرکت هواوی در ارائه گوشی جدید خود به این موارد بسنده نخواهد کرد و به طور قطع به یقین در گوشی نسل آینده خود که تا بهار ماه آینده عرضه خواهد شد  قابلیت های دیگری را نیز می گنجاند تا بتواند دنیای گوشی های هوشمند را شگفت زده کند.

در آخر نیز بهتر است به این نکته اشاره کنیم که احتمالا گوشی هواوی P10 در دو مدل به بازار عرضه شود که تفاوت عمده این دو مدل در نوع صفحه نمایش این گوشی ها خواهد بود. نسخه معمولی این گوشی با صفحه نمایش تخت به بازار خواهد آمد، در حالی که هواوی پی 10 پلاس با صفحه نمایش دو لبه ای منحنی ارائه خواهد شد.

.

 

منبع : phoneArena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر