همکاری فاکسکان و شارپ برای تولید پنل های LCD ؛ ساخت کارخانه ای با ۸.۸ میلیارد دلار!

دسته بندی: کسب و کار , گجت
 • همکاری فاکسکان و شارپ برای تولید پنل های LCD ؛ ساخت کارخانه ای با 8.8 میلیارد دلار سرمایه!
  همکاری فاکسکان و شارپ برای تولید پنل های LCD یک سرمایه گذاری ۸.۸ میلیارد دلاری را طلب می کند. در ادامه این خبر با تکرا همراه باشید.

  نمایشگرهای LCD مدت هاست که تولید شده و همچنان هم مسیر رو به جلوی خود را ادامه می دهد. کمپانی فاکسکان اعلام کرده که در یک همکاری با کمپانی شارپ قصد دارد تا برای ساخت پنل های تخت جدید ال سی دی یک کارخانه در چین تاسیس کند. کارخانه ای با سرمایه گذاری ۸.۸ میلیارد دلار!

  بر اساس گزارش رویترز، همکاری فاکسکان و شارپ برای تولید پنل های LCD انتظار می رود که به تقاضای عظیم تلویزیون هایی با صفحه نمایش تخت، کمک شایانی کند.

  فاکسکان می گوید که این کارخانه ساخت پنل های ال سی دی با رزولوشن ۸K را بر عهده خواهد داشت و در کنار آن برای تولید نمایشگر تلویزیون های هوشمند و وایت بردهای الکترونیکی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. انتظار می رود که تولیدات این کمپانی در سال ۲۰۱۹ راهی بازار شود.

  این خبر به این نکته نیز اشاره دارد که با این که ساخت پنل های اولد برای تلویزیون و گوشی های هوشمند توسط شرکت های دیگری در حال اجراست؛ اما همچنان بازار ال سی دی می تواند به حیات خود ادامه دهد.

  پاناسونیک اخیرا از نمایشگر IPS ال سی دی خود با کنتراست ۱۰۰۰۰۰۰:۱ رونمایی کرد. این نمایشگرها دارای کنتراستی ۶۰۰ برابر پنل های ال سی دی معمولی بوده و می تواند به راحتی با پنل های اولد برابری کند.

  با این وجود به نظر می رسد که کمپانی های دیگر قصد دارند تا به سمت ساخت نمایشگرهای اولد حرکت کنند. اوایل ماه دسامبر ۲۰۱۶ اعلام شد که ال جی تصمیم گرفته تا تغییراتی را در بخش کسب و کار نمایشگرهای خود انجام داده و تمرکزش را بیشتر بر روی پنل های اولد قرار دهد.

  باید دید آینده صنعت نمایشگرها به کدام سمت و سو خواهد بود؟ نمایشگرهای اولد فرمانروای این بازار خواهند شد یا اینکه سازندگان ال سی دی فکری برای پیشرفت محصولات خود خواهند کرد؟ آینده چندان دور نیست!

  .

  منبع: androidauthority


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.