فولکس واگن وسایل نقلیه خود را با الکسای آمازون ترکیب می کنند

دسته بندی: اتومبیل , تکنولوژی
 • فولکس واگن وسایل نقلیه خود را با الکسای آمازون ترکیب می کنند
  الکسای آمازون به زودی با خودروهای فولکس واگن یکپارچه سازی خواهد شد. دستیاران شخصی سیری و گوگل مدتی است که راه اندازی شده و حضور آنان با کارپلی و اندروید اتو در خودروهای مختلفی دیده شده است. در واقع خودروسازان از این دو دستیار هوشمند در پلتفرم خودروهای خود استفاده کرده و آنان را با محصولات خود ترکیب کرده اند. در حال حاضر به نظر می رسد که آمازون نیز در این زمینه، آماده رقابت با غول های تکنولوژی چون اپل و  گوگل است.

  پس از آنکه کمپانی خودروسازی فورد اعلام کرد که از الکسای آمازون در خودروهای آینده خود استفاده خواهد کرد، اکنون نوبت به فولکس واگن است تا این دستیار هوشمند را با وسایل نقلیه خود ترکیب کند. یکپارچه سازی الکسای آمازون با خودروهای فولکس واگن در وب سایت توسعه دهندگان آمازون ظاهر شده و از جزئیات آن پرده برداشته شده است.

  بر اساس این گزارش، فولکس واگن خودروهای خود را با عملکرد tap-to-talk ترکیب می کند. این به معنای آنست که کاربران قادر خواهند بود تا با ضربه بر روی یک دکمه، الکسای آمازون را برای انجام وظایف مختلف در اختیار خود داشته باشند. با این ویژگی می توان تکنولوژی خانه های هوشمند را کنترل کرده، در خواست پخش موسیقی کرد، به نوتیف ها رسیدگی کرده و حتی دستور جایگزینی قطعات ماشین را داد.

  گروه خودروسازی فولکس واگن نیز به این ویژگی ها، یک مهارت جدید اضافه کرده است. کاربران با این مهارت جدید می توانند سطح سوخت خودروی خود را بررسی کرده، مسیر خود را اعلام کرده و کارهای دیگری نیز انجام دهند.

  این کار می تواند از طریق دستگاه هایی چون آمازون اکو، اکو دات (Echo Dot) و اکو تب (Echo Tap) انجام شود. متاسفانه هنوز هیچ زمانی از ادغام الکسای آمازون با خودروهای فولکس واگن اعلام نشده است؛ اما این اتفاقی است که قطع به یقین انجام خواهد شد.

  .

  منبع: ubergizmo


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.