میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد؛ حس خوب خرید!

 • بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد به صورت رسمی و با حضور مدیران ایران و جهانی سامسونگ در پاساژ چارسو به صورت رسمی بازگشایی شده است.

  شرکت سامسونگ روز گذشته به طور رسمی از جدیدترین و بزرگترین فروشگاه خود در پاساژ چارسو تهران با امکانات و مساحتی فراتر از انتظارات رونمایی کرد که برترین فروشگاه فیزیکی سامسونگ الکترونیکس در کشورمان است. در ادامه با تکرا همراه باشید تا به جدیدترین پروژه سامسونگ در کشور ایران، نگاهی داشته باشیم.

  همانطور که می‌دانید، چند وقت پیش شرکت سامسونگ در ایران از جدیدترین و مجهزترین دفتر خدمات پس از فروش خود در پاساژ چارسو واقع در خیابان جمهوری تهران با امکاناتی بسیار بالا در سطح فروشگاه‌های بین الملل سامسونگ رونمایی کرد؛ اما دیروز سامسونگ با حضور مقامات بالارده سامسونگ از جمله مدیر عامل سامسونگ ایران، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ ایران و دیگر سران این شرکت، دستاوردی جدید را در میان فروشگاه‌های فیزیکی داشت که خرید را برای ایرانیان جذاب و مدرن خواهد کرد.

  نمایندگی ایران سامسونگ الکترونیکس در پی داشتن فروشگاه فیزیکی بزرگ شرکت ال‌جی در طبقه همکف که باعث شده بود این شرکت تبلیغات تصویری بسیار خوبی را حتی از بیرون پاساژ چارسو داشته باشد، با کمک مقامات پاساژ چارسو، اقدام به ساخت و طراحی فروشگاهی فیزیکی با مساحت ۸۲۰ متر کرد.

  بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد به صورت رسمی و با حضور مدیران ایران و جهانی سامسونگ در پاساژ چارسو به صورت رسمی بازگشایی شده است.

  طبق گفته‌های مدیر سامسونگ ایران، سوک هانگ، این فروشگاه ۸۲۰ متری با آخرین دیزاین و استانداردهای روز دنیا و با هدف آشنایی هر چه ببیشتر مشتریان ایرانی با سبک نوین و هوشمند زندگی که بخش خوبی از فروش سامسونگ الکترونیکس را تشکیل می‌دهند، تشکیل شده است. در فروشگاه جدید سامسونگ، آشپزخانه‌ای با استفاده از محصولات سامسونگ شبیه سازی شده است تا امکان ارائه این محصولات در محیطی نزدیک به واقعیت فراهم شود.

  در مراسم دیروز، علی جعفریه، مدیر ارشد بخش موبایل ایران گفت:

  بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد به صورت رسمی و با حضور مدیران ایران و جهانی سامسونگ در پاساژ چارسو به صورت رسمی بازگشایی شده است.

  امروز به جرات مهمترین روز در سال ۱۳۹۵ برای بخش موبایل سامسونگ در کشور ایران است. این فروشگاه جدید حاصل زحمات بسیار زیاد و تیمی سامسونگ و شرکای ما در پاساژ چارسو است. سامسونگ نه تنها پیشگام در خلق محصولات نوآور در دنیاست، بلکه امروز پیشگام در عرضه نوین این محصولات هم هست.

  فروش نوین به معنای ارائه حس لمس و تجربه محصولات و آشنایی کامل با جزئیات و قابلیت‌های محصولات است. هدف اصلی ما در این فروشگاه بزرگ و جدید ارائه متفاوت محصولات برتر و تکنولوژی‌های خاص است. ما در این فروشگاه بر این موضوع تاکید خواهیم داشت که سامسونگ در راستای خلق آینده الهام بخش از فناوری و خلاقیت حرکت می‌کند.

  بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران افتتاح شد به صورت رسمی و با حضور مدیران ایران و جهانی سامسونگ در پاساژ چارسو به صورت رسمی بازگشایی شده است.

  در فروشگاه لوکس شرکت سامسونگ محصولات بسیار زیادی قرار گرفته است. در این فروشگاه شاهد موبایل، تبلت، لوازم جانبی، یخچال، تلویزیون، ماشین‌های لباسشویی، و … هستید. همچنین جدیدترین محصولات شرکت سامسونگ طبق عرضه جهانی نیز قرار است در این فروشگاه برای مشاهده و خرید کاربران قرار بگیرد.

  از نکات جالب این فروشگاه باید به قرار گرفتن مکانی با لوگوی S7 اشاره داشت. همچنین سامسونگ مکانی را با عنوان اسمارت‌هاب تایزن (Tizen Smart Hub) ایجاد کرده است تا در ایران سیستم عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن بیشتر شناخته شود. در این مکان شما با جدیدترین اپلیکیشن‌ها و بازهای اسمارت‌هاب‌های تلویزیون سامسونگ از نزدیک آشنا خواهید شد.

  شایان ذکر است که شما می‌توانید هر روز طبق ساعت‌‌های کاری بازار چارسو به این مکان در خیابان جمهوری تهران مراجعه کنید و از فروشگاه فیزیکی بزرگ و چشمگیر سامسونگ استفاده و لذت ببرید. گفتنی است که در این فروشگاه تمامی محصولات سامسونگ قرار دارد و جامع ترین مکان برای مشاهده، مقایسه و خرید محصولات شرکت سامسونگ در کشور ایران تا به امروز است.

  در هر صورت اقدامات اخیر سامسونگ که در تلاش بهره‌برداری از مشتریان ایرانی است، بسیار خوب و امیدوار کنند است؛ اما بهتر است که شرکت کره‌ای سامسونگ به فکر دیگر استان‌های کشور ایران نیز باشد و در هر استان شاهد یک یا دو فروشگاه فیزیکی سامسونگ، دقیقا به صورت فروشگاه‌های خارجی این برند باشیم تا مشتریان ایرانی بسیار زیاد سامسونگ در ایران بیشتر بتوانند از خدمات این غول تکنولوژی کره ای بهره مند شوند.

  .

  تهیه و گردآوری: تکرا

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.