همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برترین وب‌سایت آگهی رایگان در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران

برترین وب‌سایت آگهی رایگان در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران
اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تهران برگزار شد.

امسال نیز طبق روال هر سال، این جشنواره در ایران برگزار شد و با اعلام نتایج رأی داوران و مردم، برندگان هر بخش معرفی شدند.

سایت های درج  نیازمندی‌های رایگان کشور به دلیل خدمات رسانی به عموم مردم و تسهیل و تسریع فرآیندهای معاملاتی روزمره آن‌ها، این روزها بیش از گذشته مورد توجه عموم قرار دارند و بر همین اساس هر ساله سایت های برتر و موفق این بخش با نظر مردم و داوران انتخاب می شوند.

در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران نیز در بخش نیازمندی های عمومی، به انتخاب مردم و همچنین به انتخاب داوران جایزه برترین سایت آگهی رایگان به شیپور تعلق گرفت که از قضا برای نخستین بار در این جشنواره سالانه حضور یافته بود.

شیپور به عنوان یکی از بازیگران اصلی این حوزه، با گسترش و افزایش کیفیت خدمات رسانی، مخصوصا در در یکی دو سال اخیر توانسته است رضایت مردم را بیش از پیش جلب کند. با بررسی جزئیات بیشتر، می‌توان علت موفقیت‌های اخیر آن و همچنین کسب این عنوان در اولین سال حضور را در عوامل مختلفی جست و جو کرد که خدمات کاملا رایگان و سرعت بالای تایید آگهی‌ها، قطعا جزو این عوامل است.

همچنین رابط کاربری ساده و پشتیبانی مناسب از آگهی گذارها احتمالا از جمله عواملی بوده که این وب‌سایت را با اقبال عمومی مواجه کرده است. در کنار این موارد، کار با اپلیکیشن موبایل آن نیز بسیار آسان است و این اپلیکیشن حجم بسیار کمی دارد و از پشتیبانی بسیار مناسبی نیز برخوردار است.

خاطر نشان می شود این جشنواره که از سال ۱۳۸۷ تاکنون هر ساله برگزار شده و فضای مناسبی را برای رقابت وب‌سایت‎‌ها و اپلیکیشن ‌های ایرانی فراهم کرده است. رقابت در جشنواره وب و موبایل ایران همه ساله و در ۱۰۰ شاخه مختلف انجام می‌شود.

.

منبع: تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر