نینتندو در حال ساخت نسخه موبایل بازی Legend of Zelda است

 • نینتندو در حال ساخت نسخه موبایل بازی Legend of Zelda است

  شرکت نینتدو در حال توسعه و ساخت نسخه موبایل بازی Legend of Zelda است. احتمالا این بازی پس از نسخه موبایل بازی Animal Crossing که در سال جاری منتشر می‌شود، منتشر خواهد شد. مدیر عامل نینتندو Tatsumi Kimishima، در ماه قبل گفت که شرکت نینتندو می‌خواهد دو تا سه بازی موبایل جدید در سال مالی خود که در ماه مارس ۲۰۱۸ تمام می‌شود، منتشر کند.

  وال استریت ژورنال که خبر ساخت این بازی را داده، عنوان بازی را گزارش نداده است و معلوم هم نیست که آیا این بازی، مانند Super Mario Run پرداختی است، یا مانند مدل رایگان بازی Fire Emblem Heroes خواهد بود که قبلا توسط این کمپانی منتشر شده اند. اما در کل حق امتیاز زلدا، به تنهایی کافی است تا طرفداران نینتندو را هیجان زده کند.

  جایگاه Legend of Zelda از نظر منتقدان، بیش از چیزی است که در گذشته بود و این به خاطر موفقیت Breath of the Wild است. ایجاد کنترل‌های نسبتا پیچیده بازی زلدا برای موبایل، کاری چالش بر انگیز است؛ البته نینتندو قبلا دو عنوان از سری این بازی را برای DS عرضه کرد که کاملا با تاچ کار می‌کرد. نام این دو عنوان، Legend of Zelda: Phantom Hourglass و Legend of Zelda: Spirit Tracks بود.

  .

  منبع: theverge


  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.