فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تصاویر رسمی قاب محافظ آیفون 8 در فضای اینترنت منتشر شد

تصاویر رسمی قاب محافظ آیفون 8 در فضای اینترنت منتشر شداخیرا تعداد زیادی از تصاویر قاب محافظ آیفون 8 در طرح ها و رندرهای مختلف به نمایش گذاشته شده اند؛ اما به تازگی، یکی از افشا کننده ها در وب سایت ویبو، مجموعه ی جدیدی را منتشر کرده است. به نظر می رسد که این مجموعه، تصاویر رسمی قاب محافظ آیفون 8 باشند.

هنوز نمی توان به طور کامل به این تصاویر اعتماد کرد، با اینحال این قاب های محافظ با پوشش میکروفیبر همیشگی آیفون همراه شده اند. شعار همیشگی “طراحی شده در اپل، کالیفرنیا، مونتاژ شده در چین” نیز درون این قاب های محافظ دیده می شود. تصاویر قاب محافظ آیفون 8 در رنگ های مختلفی دیده می شوند و لوگوی اپل نیز در پشت آنها قرار دارد.

کریپتال گلوبال

البته با توجه به تولید کننده های چینی، به سادگی می توان این قاب ها را نیز تقلبی دانست؛ هرچند که در هر صورت باید از ابعاد گوشی آیفون 8 اطلاع داشته باشند تا بتوانند قاب های محافظ آن، حتی نسخه های فیک را تولید کنند. یک منفذ بزرگ برای دوربین دوگانه ی عمودی در نظر گرفته شده، اما هیچ قسمتی برای اسکنر تاچ آیدی دیده نمی شود. با این اوصاف، اگر این تصاویر را معتبر بدانیم، باید بگوییم که سیستم اسکنر اثر انگشت در پنل پشتی دستگاه تعبیه نشده است.

علاوه بر این، طراحی قاب محافظ آیفون 8 از وجود یک جایگاه بزرگ برای دکمه ی پاور خبر می دهد که در لبه ی سمت راستی قرار دارد. دکمه های تنظیم صدا نیز در لبه ی سمت چپ تعبیه شده اند. گوشی آیفون 8 اپل به نمایشگر فول اسکرین مجهز می شود و لبه ی بالایی آن نیز از سنسورهای Face ID برخوردار خواهد شد.

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر