نسخه ای از گلکسی نوت ۸ با برچسب قیمتی ۱۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد!

نسخه ای از گلکسی نوت 8 با برچسب قیمتی 1200 دلار عرضه خواهد شد!کمپانی بزرگ سامسونگ امشب از پرچمدار سری نوت خود یعنی گلکسی نوت ۸ رونمایی می کند. این اولین گوشی هوشمند سامسونگ خواهد بود که به تنظیمات دوربین دوگانه مجهز شده و احتمالا، گران ترین آنها نیز خواهد بود.

اخیرا جزئیاتی مربوط به قیمت گلکسی نوت ۸ در سه نسخه مختلف فاش شده که ارزان ترین آنها، با برچسب قیمتی ۱۰۰۰ دلاری همراه است!

تمام مدل های فبلت هوشمند گلکسی نوت ۸ از رم ۶ گیگابایتی برخوردار می شوند که در سه نسخه حافظه داخلی ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می شود. مدل ۶۴ گیگابایتی، نسخه بین المللی خواهد بود؛ در حالیکه دو نسخه دیگر منحصرا در بازار آسیا عرضه می شوند.

به گزارش ITHome، نسخه ۶۴ گیگابایتی نوت ۸ با قیمت ۹۴۴ دلار عرضه می شود. نسخه حافظه ۱۲۸ گیگابایتی نیز با قیمت ۱۰۶۴ دلار به فروش می رسد؛ این در حالیست که قیمتی معادل ۱۱۹۹ دلار برای نسخه حافظه ۲۵۶ گیگابایتی در نظر گرفته شده است.

این اولین بار است که سامسونگ از مرز ۱۰۰۰ دلار عبور می کند. گفته می شود که پرچمدار جدید کمپانی اپل، یعنی آیفون ۸ نیز با همین قیمت عرضه خواهد شد.

گوشی گلکسی نوت ۸ سامسونگ از تراشه کوالکوم اسنپدراگون ۸۳۵ برخوردار می شود که البته در برخی بازارها به فروش می رسد؛ سایر بازارهای جهان، نسخه مجهز به تراشه سامسونگ اگزینوس را دریافت می کنند. طراحی نمایشگر این موبایل نیز به گوشی های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس شباهت دارد.

.

منبع: gizmochina


ارسال نظر