فیلم های حاضر در جشنواره فیلم ونیز 2017: فهرست کامل راه یافتگان

فهرست کامل راه یافتگان و فیلم های حاضر در جشنواره فیلم ونیز 2017هفتاد و چهارمین دوره از قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی در جهان یعنی جشنواره فیلم ونیز 2017 قرار است از 30 اوت (8 شهریور) تا 9 سپتامبر (18 شهریور) برگزار شود. در این دوره فیلم‌هایی چون «مادر!» (!Mother) از دارن آرونوفسکی و «شکل آب» (The Shape of Water) از گیلرمو دل تورو حضور دارند. با تکراتو همراه باشید.

انتظار نمی‌رفت فیلم «مادر!» آرونوفسکی با بازی جنیفر لارنس در جشنواره حضور داشته باشد، چرا که شرکت توزیع کننده آن یعنی پارامونت پیکچرز از اسپویلرها و لو رفتن آن ترسیده بود. این فیلم قرار است 15 سپتامبر در آمریکا اکران شود.

•   [بیشتر بخوانید: دارن آرونوفسکی از رازآلودترین فیلمش «مادر!» می گوید]

فیلم Suburbicon نیز ساخته جورج کلونی و با بازی مت دیمون، جولیان مور، جاش برولین و اسکار آیزاک نیز در این دوره حضور دارد. این فیم در کنار «مادر!» و Downsizing که جشنواره را افتتاح می‌کند، هر سه در جشنواره فیلم تورنتو نیز حضور خواهند داشت.

از ایران نیز دو فیلم «ناپدیدی» (Disappearance) به کارگردانی علی عسکری و «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند در بخش افق‌های جشنواره حضور دارند.

فیلم های حاضر در جشنواره فیلم ونیز 2017

بخش رقابتی:

فیلم Three Billboards Outside Ebbing,Missouri
Three Billboards Outside Ebbing,Missouri

Human Flow به کارگردانی Ai Weiwei از کشور (آلمان و ایالات متحده)

!Mother به کارگردانی Darren Aronofsky از کشور (ایالات متحده)

Suburbicon به کارگردانی George Clooney از کشور (ایالات متحده)

The Shape Of Water به کارگردانی Guillermo Del Toro از کشور (ایالات متحده)

L’Insulte به کارگردانی Ziad Doueiri از کشور (فرانسه و لبنان)

La Villa به کارگردانی Robert Guediguian از کشور (فرانسه)

Lean on Pete به کارگردانی Andrew Haigh از کشور (انگلستان)

Mektoub, My Love: Canto Uno به کارگردانی Abdellatif Kechiche از کشور (فرانسه)

The Third Murder به کارگردانی Koreada Hirkazu از کشور (ژاپن)

Jusqu’a La Garde به کارگردانی Xavier Legrand از کشور (فرانسه)

Amore e Malavita به کارگردانی Manetti Bros. از کشور (ایتالیا)

Foxtrot به کارگردانی Samuel Maoz از کشور ( آلمان، فرانسه، سوییس)

Three Billboards Outside Ebbing,Missouri به کارگردانی Martin McDonagh از کشور (انگلستان)

Hannah به کارگردانی Andrea Pallaoro از کشور (ایتالیا، بلژیک، فرانسه)

Downsizing به کارگردانی Alexander Payne از کشور (ایالات متحده)

Angels Wear White به کارگردانی Vivian Qu از کشور (چین و فرانسه)

Una Famiglia به کارگردانی Sebastiano Risio از کشور (ایتالیا)

First Reformed به کارگردانی Paul Schrader از کشور (ایالات متحده)

Sweet Country به کارگردانی Warwick Thornton از کشور (استرالیا)

The Leisure Seeker به کارگردانی Paolo Virzì از کشور (ایتالیا)

Ex Libris – The New York Public Library به کارگردانی Frederick Wiseman از کشور (ایالات متحده)

جشنواره فیلم ونیز 2017 ؛ بخش خارج از رقابت‌ها:

رویداد ویژه

Casa D’Altri به کارگردانی Gianni Amelio از کشور (ایتالیا)

Michael Jackson’s ‘Thriller’ 3D به کارگردانی John Landis از کشور (ایالات متحده)

Making of Michael Jackson’s Thriller به کارگردانی Jerry Kramer از کشور (ایالات متحده)

بخش داستانی

فیلم Victoria and Abdul
Victoria and Abdul

Our Souls at Night به کارگردانی Ritesh Batra از کشور (ایالات متحده)

Il Signor Rotopeter به کارگردانی Antonietta De Lillo از کشور (ایتالیا)

Victoria and Abdul به کارگردانی Stephen Frears از کشور (انگلستان)

La Melodie به کارگردانی Rachid Hami از کشور (فرانسه)

Outrage Coda به کارگردانی Takeshi Kitano از کشور (ژاپن)

Loving Pablo به کارگردانی Fernando Leon De Aranoa از کشور (اسپانیا)

Zama به کارگردانی Lucrecia Martel از کشور (آرژانتین و برزیل)

Wormwood به کارگردانی Errol Morris از کشور (ایالات متحده)

!Diva به کارگردانی Francesco Patierno از کشور (ایتالیا)

La Fidele به کارگردانی Michael R. Roskam از کشور (بلژیک، فرانسه، هلند)

The Private Life of a Modern Woman به کارگردانی James Toback از کشور (ایالات متحده)

Brawl in Cell Block 99 به کارگردانی S. Craig Zahler از کشور (ایالات متحده)

بخش غیر داستانی (مستند)

Cuba and the Cameraman به کارگردانی Jon Albert از کشور (ایالات متحده)

My Generation به کارگردانی David Batty از کشور (انگلستان)

The Devil and Father Amorth به کارگردانی William Friedkin از کشور (ایالات متحده)

This Is Congo به کارگردانی Daniel McCabe از کشور (کنگو)

Ryuichi Sakamoto: Coda به کارگردانی Stephen Nomura Schible از کشور (ایالات متحده و ژاپن)

Jim & Andy: The Great Beyond. The Story of Jim Carrey, Andy Kaufman, and Tony Clifton به کارگردانی Chris Smith از کشور (ایالات متحده)

Happy Winter به کارگردانی Giovanni Totaro از کشور (ایتالیا)

بخش افق‌ها

فیلم West of Sunshine
West of Sunshine

Disappearance به کارگردانی Ali Asgari از کشور (ایران و قطر)

Especes Menaces به کارگردانی Gilles Bourdos از کشور (فرانسه و بلژیک)

The Rape of Recy Taylor به کارگردانی Nancy Buirski از کشور (ایالات متحده)

Caniba به کارگردانی Lucian Castaing-Taylor, Verena Paravel از کشور (فرانسه)

Les Bienheureux به کارگردانی Sofia Djama از کشور (فرانسه و بلژیک)

Marvin به کارگردانی Anne Fontaine از کشور (فرانسه)

Invisibile به کارگردانی Pablo Giorgelli از کشور (آرژآنتین، برزیل، اروگوئه و آلمان)

Brutti e Cattivi به کارگردانی Cosimo Gomez از کشور (ایتالیا و فرانسه)

The Cousin به کارگردانی Tzahi Grad از کشور (اسرائیل)

Reparer les vivants به کارگردانی Katell Quillevere از کشور (فرانسه و بلژیک)

The Testament به کارگردانی Amichai Greenberg از کشور (اتریش)

No Date, No Signature به کارگردانی Vahid Jalilvand از کشور (ایران)

Los Versos Del Olvido به کارگردانی Alireza Khatami از کشور (فرانسه، آلمان، هلند و شیلی)

Nico, 1988 به کارگردانی Susanna Nicchiarelli از کشور (ایتالیا)

Krieg به کارگردانی Rick Ostermann, Barbara Auer از کشور (آلمان)

West of Sunshine به کارگردانی Jason Raftopoulos از کشور (استرالیا)

Gotta Cenerentola به کارگردانی Alessandro Rak ،Ivan Cappiello ،Marino Guarnieri ،Dario Sansone از کشور (ایتالیا)

Under The Tree به کارگردانی Hafsteinn Gunnar Sigurdsson از کشور (ایسلند، دانمار، لهستان و آلمان)

La Vita in Comune به کارگردانی Edoardo Winspeare از کشور (ایتالیا)

سینما در باغ

Manuel به کارگردانی Dario Albertini از کشور (ایتالیا)

Controfigura به کارگردانی Ra Di Martino از کشور (ایتالیا، فرانسه، مراکش و سوییس)

Woodshock به کارگردانی Kate Mulleavy, Laura Mulleavy از کشور (ایالات متحده)

Nato A Casal Di Principe به کارگردانی Bruno Oliviero از کشور (ایتالیا و اسپانیا)

Suburra — The Series به کارگردانی Michele Placido, Andrea Molaioli, Giuseppe Capotondi از کشور (ایتالیا)

Tuers به کارگردانی Francois Truokens, Jean-Francois Hensgens از کشور (بلژیک و فرانسه)

واقعیت مجازی ونیز

واقعیت مجازی ونیز

Melita به کارگردانی Nicolas Alcala از کشور (ایالات متحده)

La Camera Insabbiata به کارگردانی Laurie Anderson, Huang Sin-Chien از کشور (ایالات متحده)

The Last Goodbye به کارگردانی Gabo Arora از کشور (ایالات متحده)

My Name Is Peter Stillman به کارگردانی Lysander Ashton, Leo Warner از کشور (انگلستان)

Alice, The Virtual Reality Play به کارگردانی Mathias Chelebourg از کشور (فرانسه)

Arden’s Wake Expanded به کارگردانی Eugene YK Chung از کشور (ایالات متحده)

Greenland Melting به کارگردانی Nonny De La Pena از کشور (ایالات متحده)

Bloodless به کارگردانی Gina Kim از کشور (ایالات متحده و کره جنوبی)

Nothing Happens به کارگردانی Uri Kranot, Michelle Kranot از کشور (دانمارک و فرانسه)

The Dream Collector به کارگردانی Mi Li از کشور (چین)

Snatch VR Heist Experience به کارگردانی Rafael Pavon, Nicolas Alcala از کشور (ایالات متحده)

Nefertiti به کارگردانی Richard Mills, Kim-Leigh Pontin از کشور (انگلستان)

Proxima به کارگردانی Mathieu Pradat از کشور (فرانسه)

In The Pictures به کارگردانی Qing Shao از کشور (چین)

Dispatch به کارگردانی Edward Robles از کشور (ایالات متحده و انگلستان)

The Argos File به کارگردانی Josema Roig از کشور (ایالات متحده)

Gomorra VR – We Own The Streets به کارگردانی Enrico Roast از کشور (ایتالیا)

Draw Me Close, Chapters 1-2 به کارگردانی Jordan Tannahill از کشور (کانادا و انگلستان)

The Deserted به کارگردانی Tsai Ming-Liang از کشور (تایوان)

I Saw The Future به کارگردانی Francois Vautier از کشور (فرانسه)

Separate Silences به کارگردانی David Wedel از کشور (دانمارک)

Free Whale به کارگردانی Zhang Peibin از کشور (چین)

.

منبع: variety



ارسال نظر