فصل هفتم سریال گیم آف ترونز یک میلیارد بار بطور غیر قانونی دیده شد

فصل هفتم سریال گیم آف ترونز یک میلیارد بار بطور غیر قانونی دیده شد

سریال گیم آف ترونز (Game of Thrones) بارها به طور غیر قانونی دیده شده و همچنان که با داستانش پیش می‌رود، همه چیز به طور طبیعی هیجان انگیزتر می‌شود و طرفداران آن نیز بیش از هر زمان دیگری با آن پیش می‌روند، مخصوصا حال که می‌دانند قرار است پایانی قطعی برقرار باشد؛ در عین حال که بسیاری سریال‌های دیگر در ادامه‌اند و فصل پشت فصل ساخته و منتشر می‌شود.

اعلام شده که اولین اپیزود فصل هفتم سریال گیم آف ترونز 90 میلیون بار بطور غیر قانونی دیده شد؛ البته این مقدار نسبت به مجموع اپیزودهای فصل 7 کم به شمار می‌رود، چرا که گزارش صورت گرفته توسط MUSO نشان می‌دهد فصل هفتم سریال گیم آف ترونز بیش از یک میلیارد بار دزدیده شده و این عدد به طور متوسط برای هر اپیزود برابر با 142 میلیون است.

طبق گفته‌های این شرکت، فصل پایانی 120 میلیون بار دزدیده شده که شامل دانلودها و استریم‌های غیر قانونی در کانال‌های بدون مجوز مختلف است. تجزیه این آمار نشان می‌دهد که عمده این تعداد متعلق به سایت‌های استریم سریال است که 84.7 درصد را شامل می‌شود و سایت‌های تورنت 9.1 درصد محاسبه شده است.

شبکه HBO نیز به خوبی از این مسائل آگاه است، اما دلیلی برای عدم اقدام آن وجود دارد و آن هم وجود منابع بسیار زیاد غیر قانونی است؛ در اینصورت اگر این شبکه بخواهد از پخش توسط یک منبع جلوگیری کند، 10 منبع دیگر جای آن را می‌گیرد. گفته شده که فصل 8 آخرین فصل این سریال خواهد بود.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر