مشکل ریبوت شدن گوشی پیکسل ایکس ال در اندروید 8.0 اوریو

مشکل ریبوت شدن گوشی پیکسل ایکس ال در اندروید 8.0 اوریو
پس از عرضه به‌روزرسانی جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل گوگل برای پرچم‌داران این شرکت، به نظر می‌رسد برخی از کاربران با مشکل ریبوت شدن گوشی پیکسل ایکس ال در اندروید 8.0 اوریو مواجه شده‌اند.

به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو چیزی است که بسیاری از کاربران محصولات اندرویدی مشتاقند هرچه زودتر آن را دریافت کنند و یکی از دلایل خرید گوشی‌های نکسوس و پیکسل نیز همین دریافت سریع آپدیت‌های جدید اندروید است. متاسفانه به نظر می‌رسد که این آپدیت‌های سریع می‌تواند مشکلاتی نیز برای کاربران این محصولات ایجاد کنند.

ظاهرا به‌روزرسانی اندروید جدید گوگل برای برخی از کاربران این محصول مشکلاتی ایجاد کرده و موجب ریبوت شدن گوشی پیکسل ایکس ال در اندروید 8 اوریو شده است. همچنین تعدادی از کاربران این دستگاه‌ها که پس از دریافت آپدیت سیستم‌عامل جدید گوگل با ریبوت شدن بی‌دلیل و چندباره‌ گوشی‌های خود مواجه شده‌اند. کاربران این اشکال را به بخش پیگیری مشکلات گوگل نیز گزارش کرده‌اند و مشخص نیست به چه دلیل گوگل نیز آن را در دسته‌ی مشکلات غیرقابل حل شدن قرار داده است.

البته برخی از این کاربران با بازگردانی سیستم‌عامل گوشی هوشمند خود به اندروید 7.0 نوقا، موفق شدند این مشکل را رفع کنند؛ بنابراین به نظر می‌رسد اشکال ایجاد شده به احتمال زیاد، به دلیل به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو بوده است. همچنین با اینکه عمدتا گوشی‌های گوگل پیکسل ایکس ال با این مشکل مواجه شده‌اند، اما با اطمینان نمی‌توان گفت که این ایراد تنها به این محصولات مربوط باشد.

گوگل معتقد است این مشکل به دلیل یک فایل توصیفی اضافی ایجاد شده، اما این شرکت تا بررسی‌ها بیشتر از اظهار نظر قاطع خودداری می‌کند. همچنین این کمپانی وعده داده که بر روی محصولاتی که با مشکل ریبوت شدن مواجه شده‌اند، کار خواهد کرد تا بهتر بتواند ریشه‌ی این ایراد را شناسایی کند.

بنابراین اگر شما نیز یکی از دارندگان این پرچم‌دار سال گذشته‌ی گوگل هستید، بهتر است پیش از به‌روزرسانی به اندروید جدید، احتمال مواجه شدن با مشکل ریبوت شدن پیکسل ایکس ال در اندروید 8.0 اوریو را در نظر داشته باشید.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر