دوربین هواوی میت 10 پرو و کسب 97 امتیاز در DxOMark

دوربین هواوی میت 10 پرو و کسب 97 امتیاز در DxOMark

DxOMark در میان علاقمندان هنر عکاسی به عنوان یک منبع معتبر شناخته می‌شود. این موسسه اخیرا دوربین گوشی هواوی میت 10 پرو را نیز مورد بررسی قرار داده است.

اطلاعات منتشر شده توسط این موسسه از این امر حکایت می‌کند که پرچمدار جدید سازنده چینی توانسته است در تست‌های مرتبط با عملکرد دوربین در DxOMark، مجموعا 97 امتیاز کسب کند. بد نیست بدانید که آیفون 8 و آیفون 8 پلاس اپل، گلکسی نوت 8 سامسونگ و پیکسل 2 گوگل در این تست‌ها به ترتیب 94، 94 و 98 امتیاز را کسب کرده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط DxOMark، هواوی میت 10 پرو تواسته است در تست کارایی عکس 100 امتیاز و در تست کارایی فیلم 91 امتیاز کسب کند. این گوشی هوشمند همچنین به دلیل ارائه تصاویر دارای جزییات خوب و نویز کم در حالت بزرگ نمایی 2 برابر، 5 ستاره از طرف شرکت DxOMark دریافت کرده است.

میت 10 پرو در دکسو

جزییات ارائه شده توسط این منبع معتبر همچنین نشان می‌دهند که حالت تصویربرداری با دیافراگم باز (Wide aperture) پرچمدار میت 10 پرو هواوی در مقایسه با حالت پورتره (Portrait Mode) آیفون 8 پلاس اپل عملکرد بسیار بهتری دارد. DxO علاوه بر این گفته است که محصول جدید هواوی فوکوس خودکار سریع و بسیار دقیقی را نیز در اختیار کاربر می‌گذارد.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gsmarenaارسال نظر