آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شواهدی دیگر از وجود نمایشگر بیکران در گلکسی ای 5 مدل 2018

گلکسی ای 5 مدل 2017
شایعات زیادی در چند هفته گذشته درباره گوشی‌های سری گلکسی A مدل 2018 منتشر شد. بر اساس این شایعات به نظر می‌رسد که گلکسی ای 5 مدل 2018 سامسونگ به صفحه نمایش بیکران مجهز است.

سامسونگ قصد دارد تا ویژگی‌های این سری از گوشی‌های میان رده خود را به گوشی‌های پرچمدارش نزدیک کند. یکی از این ویژگی‌ها، نمایشگر بیکران است. سامسونگ برای اولین بار در گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس از نمایشگری تمام صفحه با وضوح بالا استفاده کرد و نام آن را بیکران، بی نهایت و یا همان صفحه نمایش اینفینیتی معرفی کرد.

آبان تتر

صحبت از آن بود که سامسونگ قصد دارد تا این صفحه نمایش را به گوشی‌های میان رده سری گلکسی A خود در سال 2018 نیز اضافه کند. اکنون شواهدی بیشتری در این رابطه به دست آمده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از HTML5tests که یک بنچمارک برای سنجش استاندارد HTML5 در مرورگر دستگاه است، وجود نمایشگر بیکران در سامسونگ گلکسی ای 5 مدل 2018 تایید شد. مدتی قبل خبری منتشر شد که از وجود نمایشگر بی‌نهایت در دو مدل از گوشی‌های گلکسی ای 2018 حکایت می‌کرد.

شواهدی دیگر از وجود نمایشگر بیکران در گلکسی ای 5 مدل 2018

پیش بینی می‌شد که این دو دستگاه گلکسی ای 7 مدل و گلکسی ای 5 مدل 2018 باشد. گفته می‌شد که این گوشی‌ها با نمایشگر بدون حاشیه و سنسور اثرانگشت در پنل پشتی معرفی خواهند شد.

نسبت تصویر در نمایشگر گلکسی ای 5 مدل 2018 احتمالا همان نسبت تصویر 18 به 9 خواهد بود. بدیهی است که دکمه هوم وجود ندارد و حسگر اثرانگشت نیز به پنل پشت منتقل خواهد شد. این احتمال بسیار زیاد است که ستموسنگ همین طراحی را برای گلکسی ای 7 مدل 2018 پیاده کند.

توجه: تصویر بالا متعلق به گلکسی ای 5 مدل 2017 است

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر