آیفون X پلاس ۲۰۱۸ می‌تواند با نسخه ۵۱۲ گیگابایتی وارد بازار شود

آیفون X پلاس 2018 می‌تواند با نسخه 512 گیگابایتی خودنمایی کند
اپل در سال ۲۰۱۸ نیز سه مدل آیفون معرفی خواهد کرد. سه مدل آیفون متفاوت که می‌تواند بر اساس طراحی آیفون X (آیفون ۱۰) تولید شوند. گفته می‌شود که یکی از این مدل‌ها که احتمالا آیفون X پلاس خواهد بود، با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی به فروش خواهد رسید.

در یادداشتی که بر اساس تحلیل هلدینگ نامورا (Nomura) به دست سرمایه‌گذاران این شرکت رسیده است، اپل در سال اینده یک آیفون بزرگ ۶.۵ اینچی را در میان مدل‌های آیفون ۲۰۱۸ خود خواهد داشت.

این نخستین بار نیست که درباره برنامه اپل برای تولید آیفون‌های ۲۰۱۸ صحبت می‌شود، تحلیلگر معروف اپل، مینگ چی کو از شرکت KGI نیز معتقد است که سال آینده یک آیفون ۶.۵ اینچی تولید خواهد شد.

نامورا ادعا می‌کند که یکی از آیفون‌های ۲۰۱۸ با یک نمایشگر اولد ۵.۸ اینچی درست به مانند آیفون X وارد بازار خواهد شدو این درحالیست که یک مدل بزرگتر با نمایشگر ۶.۵ اینچی اولد نیز دیده خواهد شد، این همان مدلی است که از آن با نام آیفون X پلاس یاد می‌شود. این گوشی به منظور رقابت با نمایشگر بزرگ ۶.۳ اینچی گلکسی نوت ۸ به بازار ارائه خواهد شد.

سومین آیفون ۲۰۱۸ با یک صفحه نمایش LCD خودنمایی می‌کند. این دستگاه می تواند آیفون مقرون به صرفه اپل باشد.

آیفون X پلاس برترین آیفون ۲۰۱۸

با این وجود، بهترین آیفون ۲۰۱۸ می تواند آیفون X پلاس (آیفون ۱۰ پلاس) باشد، اما آیفون ارزان قیمت اپل نیز جلب توجه می‌کند. تحلیلگران معتقدند که ارزانترین آیفون ۲۰۱۸ بسته به فضای ذخیره سازی موجود در آن، از ۶۵۰ تا ۹۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. اپل به احتمال زیاد به منظور کاهش هزینه‌ها و پایین نگه داشتن قیمت، این مدل را بدون تاچ ۳D و با یک دوربین تک سنسور عرضه خواهد کرد.

نامورا در این خصوص می‌گوید:

ما فکر می‌کنیم اکثر مشخصات آیفون اولد ۶.۵ اینچی و آیفون اولد ۵.۸ اینچی، به جز اندازه بزرگ صفحه نمایش و پشتیبانی از دو سیم کارت در مدل پلاس، همان چیزهایی است که در آیفون ۱۰ امسال دیده شد.

پرچمدار سال آینده آیفون که مدل آیفون X پلاس خواهد بود، انتظار می‌رود که با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت به بازار معرفی شود. مشخص است که هنوز این خبرها در حد و اندازه یک شایعه است و فقط پیش بینی‌های تحلیلگران بازار را نشان می دهد، اما می‌تواند به واقعیت بسیار نزدیک باشد.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: softpediaارسال نظر