اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بررسی اپلیکیشن هف هشتاد ؛ هر آنچه که باید در مورد اپلیکیشن مالی 780 بدانید

اپلیکیشن هف هشتاد یکی از نمونه‌ ابزارهای اینترنتی برای انجام تراکنش‌های مالی است که با توجه به تبلیغات مناسب، مورد استفاده بسیاری از کاربران ایرانی قرار می‌گیرد. در این مطلب به بررسی اپلیکیشن هف هشتاد پرداخته‌ایم.

این اپلیکیشن مالی که با تبلیغات در برنامه پرطرفدار خندوانه رشد خیره کننده‌ای را تجربه کرد، دارای امکانات خوبی است که با قرعه کشی‌های گاه و بیگاه جذابیت آنها را برای کاربران بیش از قبل می‌کند.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

“ستاره یه عدد مربع!” کل تبلیغاتی بود که سالها قبل برای USSD های نوظهور در عرصه پرداخت‌های بر بستر موبایل صورت می‌گرفت که شرکتها و بانکهای مختلفی برای حضور در این بازار و کسب سهم از بازار “میلیارد، میلیارد” تومانی تراکنش‌های مختلف، سعی داشتند از هر فرصتی برای دیده شدن و گسترش فعالیت‌های کد مخصوص خود استفاده کنند.

اپلیکیشن هف هشتاد

هف هشتاد نیز از جمله بسترهای خدمات مالی روی موبایل بود که توانست با حضور و اسپانسرینگ در برنامه پرطرفدار خندوانه گوی سبقت را از دیگر رقبایش برباید و یک جهش بی‌نظیر را تجربه کند. قدرت تبلیغات و معرفی این برنامه تلویزیون و مجری معروفش به قدری بود که طبق بعضی از آمارهای مالی منتشر شده، سهم حداکثری در بخش تراکنش‌های موبایل داشته و یک تراکنش بی‌نظیر را در این بین تجربه کرده بود.

شاید نقش هفت هشتاد و خندوانه برای گسترش فرهنگ استفاده از خدمات USSD در ایران یک نقش انکار ناپذیر باشد که البته سود این کار نیز نصیبشان شد و توانستند یک بازی برد-برد برای مردم ایران و خودشان بنا کنند.

مدتها گذشت و با گسترش و نفوذ گوشی‌های هوشمند در بین مردم ایران این سامانه و دیگر سامانه‌ها اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن برای خدمات مالی کردند که بتواند خدمات خود را به صورت بروز به مشتریان ارائه دهند و از دیگر امکاناتی که اپلیکیشن‌ها در اختیارشان می‌گذاشتند بهره‌برداری کرده و سود خود را دوچندان کنند.

اپ هف هشتاد که شاید ابتدا برای خدماتی که در برنامه خنداونه برایش ضروری بود راه‌اندازی شد، با یک تعامل دو طرفه برای ارائه خدمات خنداونه در اپلیکیشن و تبلیغ این اپ در خنداونه، تعداد نصب‌های این برنامه پرطرفدار به اعداد میلیونی رسید و در کمتر از چند هفته توانست رکوردهای چند میلیون کاربر را به راحتی پشت سر بگذارد. این یک اتفاق بی نظیر در زمینه اپلیکیشن‌های حوزه مالی و اعتباری در کشور بود.

اپلیکیشن هف هشتاد با فرهنگ سازی بسیار درست برای استفاده از این برنامه برای خرید شارژ، پرداخت قبض و دیگر خدمات مالی، توانست جایگاه ویژه‌ای در بین ارائه دهندگان خدمات پرداخت آنلاین داشته باشد و به یکی از اپلیکیشن های خوب مالی در ایران تبدیل شود.


بیشتر بخوانید: بررسی اپلیکیشن تاپ ؛ هر آنچه که باید در مورد این اپلیکیشن مالی بدانید


در حال حاضر نیز با وجود کاهش چشمگیر تبلیغات این اپلیکیشن، کماکان شاهد قرعه کشی‌های میلیونی و کمپین‌های متنوع آن هستیم که نشان از جذابیت این اپ برای کاربرانش دارد.

اپلیکیشن هف هشتاد

در بررسی اپلیکیشن هف هشتاد و برای اینکه بدانیم این سامانه پرداخت به کدام شرکت یا ارگان و یا بانکی وابسته است به مطلب موثقی نرسیدیم و همه مواردی که در فضای وب سایتها و پایگاههای خبری وجود دارد، صرفا یک دسته از اطلاعات ناموثق و نامطمئن است که از گفتن آنها خودداری می‌کنیم؛ چرا که معتقدیم در تکراتو نگفتن و اقرار به ندانستن یک مطلب، بهتر از انتقال اطلاعات غلط به کاربران عزیزمان است.

نکته جالبی که در مورد هف هشتاد باید بگوییم این است که این برنامه و به طور کلی سامانه هف هشتاد به دلیل اولین بودنشان یا بهتر بگوییم اولین سامانه گسترده پرداخت، باعث شد که نقش بزرگی در فرآیند آشنایی مردم با خرید اینترنتی ایفا کنند.

برای اثبات این حرف، شما را به تبلیغات این سامانه برای آموزش دریافت رمز دوم از دستگاههای خودپرداز بانکی ارجاع می‌دهیم که اگر مردم آشنایی کافی داشتند، بسیاری از این تبلیغات می‌توانست صرف موارد دیگر شود.

بررسی اپلیکیشن هف هشتاد ؛ ویژگی‌ها و امکانات

در بررسی اپلیکیشن هف هشتاد به مهم‌ترین بخش‌ها و امکانات و ویژگی‌های این برنامه می‌پردازیم. اپ 780 جزو اپلیکیشن‌های بسیار خوب و کاربردی ایرانی در زمینه پرداخت‌های موبایلی و اینترنتی است که بسیاری از خدمات مالی مورد نیاز کاربران را مرتفع کرده و خدمات و جوایز خوبی نیز برای آنها در نظر گرفته است.

با توضیحاتی که در ادامه ارائه خواهیم داد، دلایلی را مطرح می‌کنیم که نشان می‌دهد باید اپلیکیشن هف هشتاد را جز سه اپلیکیشن برتر در حوزه خدمات مالی بدانیم.

خرید شارژ به راحتی و بدون پیچیدگی

یکی از ویژگی‌های اصلی اپلیکیشن هفت هشتاد که از ابتدا نیز با این امکان، تبلیغات خود را انجام می‌داد، امکان خرید شارژ برای اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل است. کاربر می‌تواند با مراجعه به بخش شارژ سیم کارت اعتباری، به راحتی با وارد کردن شماره موبایل خود و ارائه اطلاعات موردنیاز دیگر، اقدام به خرید شارژ مورد نظرش نماید.

در این بخش امکان ذخیره بعضی اطلاعات کارت بانکی و شماره همراه نیز وجود دارد که به افراد کمک می‌کند در خریدهای بعدی، نیاز به وارد کردن بسیاری از اطلاعات نداشته و در اسرع وقت شارژ موردنیاز خود را خریداری کند.


بیشتر بخوانید: بررسی اپلیکیشن مثقال ؛ اپلیکیشن اعلام نرخ ارز و سکه


در این بخش می‌توانید برای دیگران شارژ ارسال کنید و خریدهای خودتان را نیز انجام دهید. این کار منجر به افزایش امتیازتان در قرعه کشی‌های هف هشتاد شده و شانس شما را برای برنده شدن جوایز میلیونی این برنامه بیشتر می‌کند.

اگر قصد دارید که به دوست یا خانواده تان شارژی را هدیه بدهید و هدیه بودن این شارژ مشخص باشد، می‌توانید از این بخش استفاده کنید. پس از وارد کردن شماره و تکمیل خرید، هفت هشتاد به صورت رایگان پیامک تبریکی حاوی اعلام ارسال هدیه شارژ ارسال می‌کند. طبق بررسی‌های ما این امکانی منحصر به فرد در بین اپلیکیشن‌های مالی ایرانی است.

همچنین در این بخش می‌توانید مشخص کنید که شارژ خریداری شده به صورت مستقیم سیم کارت موردنظر را شارژ کند و یا اینکه نیاز به کد شارژ دارید که در یک سیم کارت دیگر از آن استفاده نمایید.

برای سیمکارت‌های ایرانسل می‌توانید شارژ شگفت انگیز خریداری کنید. برای اپراتور رایتل نیز که سرویس مشابه شارژ شگفت انگیز ایرانسل به نام شارژ شورانگیز دارد نیز این اتفاق قابل انجام بوده که از جمله خدمات خوب و تقریبا بی‌نظیر هف هشتاد است.

موجودی کارتتان را ببینید

یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن هف هشتاد که چند روزی است به این اپلیکیشن اضافه شده، امکان مشاهده موجودی کارت‌های بانکی است که به تازگی از سوی بانک مرکزی مجوز آن صادر شده است. کاربران با مراجعه به بخش موجودی کارت در این اپلیکیشن، می‌توانند موجودی همه کارت‌های بانکی خود را مشاهده کنند.

طبق بررسی‌های ما از اپ 780 محدودیتی از این نظر همانند بخش کارت به کارت وجود نداشته و همه کارت‌های متعلق به نظام بانکی کشور که به سیستم شتاب متصل باشد، قابل مشاهده است.

به آسانی کارت به کارت کنید

یکی دیگر از خدمات جدید اپلیکیشن‌های مالی که با مجوز بانک مرکزی به اپلیکیشن‌هایی مانند هف هشتاد اضافه شده، امکان کارت به کارت است. با استفاده از این قابلیت، می‌توان از مبدا حدود 20 بانک عضو شتاب کشور به مقصد تمامی کارت‌های عضو شتاب وجه انتقال داد. این موضوع رفت و آمد شما به بانک را کمتر کرده و طبیعتا در کاهش ترافیک نیز می‌تواند موثر باشد.

هزینه‌ای که کاربر در هنگام انتقال وجه کارت به کارت باید بپردازد، همان کارمزد مصوب شده بانک مرکزی است که بین 500 تا 1000 تومان تعیین شده است. این اپلیکیشن هیچ هزینه اضافی برای این کار اخذ نمی‌کند.

خرید بسته های اینترنتی با سرعت بالا و قیمت مشخص

قابلیت بعدی در اپلیکیشن هف هشتاد امکان خرید و سفارش مستقیم بسته‌های اینترنت برای اپراتورهای مختلف است. طبق بررسی‌های ما، یکی از ویژگی‌های خوب آن قیمت قطعی و نهایی است که کاربر باید بپردازد.

در بعضی از اپلیکیشن‌ها مشاهده می‌شود که قیمت بسته بدون لحاظ کردن هزینه‌های جانبی مثل مالیات بر ارزش افزوده، نشان داده می‌شود و کاربر هنگامی از ماجرا خبردار می‌شود که پول از حسابش کم شده و رقم کاهش یافته، بیشتر از مبلغی است که در هنگام سفارش مشاهده کرده است.

رقم اضافه شده در سفارش‌های روزانه کاربران ایرانی، رقم خاص و بزرگی نیست؛ ولی شفافیت پرداختها در هنگام سفارش، اصلی است که هف هشتاد به خوبی آن را رعایت کرده است.

پرداخت سریع قبض‌ها

یکی دیگر از امکانات اصلی و اساسی اپلیکیشن هف هشتاد امکان پرداخت قبوض با استفاده از آن است که با سرعتی بسیار خوب و پروسه کوتاهی صورت گرفته و کاربر می‌تواند به طرق مختلفی قبوض مصرفی و خدماتی خود را پرداخت نماید.

پرداخت قبوض در اپلیکیشن هف هشتاد به چند طریق صورت می‌گیرد. به طور مثال اگر قبض آب یا برق خود را در اختیار دارید با استفاده از بارکدخوان هف هشتاد می‌توانید پرداخت را با اسکن آن انجام دهید. همچنین می‌توانید با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نیز قبوض خود را پرداخت کنید.

برای پرداخت قبض موبایل خود نیز کافیست شماره همراه دائمی خود را در بخش مربوطه وارد نمایید تا با نمایش قبض میان دوره و پایان دوره، نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. یکی از نکاتی که در مورد اپلیکیشن هف هشتاد می‌توانیم بگوییم این است که با اتصال به سوئیچ شتاب، به نسبت بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های مالی، سرعت بیشتری برای تسویه حساب قبوض خواهید داشت.

همچنین در این بخش قابلیتی وجود دارد که کاربر می‌تواند جریمه مربوط به خودروی خود را به راحتی پرداخت کرده و از حضور در شعب مختلف بانکهای کشور بی‌نیاز شود. این امکان برای افرادی که معمولا سروکار زیادی با جریمه‌های رانندگی دارند، بسیار مفید بوده و مورد توجه بسیاری از کاربران نیز قرار گرفته است.

شارژ اینترنت پرسرعت

یکی دیگر از خدمات خوب اپلیکیشن هف هشتاد امکان پرداخت شارژ اینترنت پرسرعت برای کاربرانی است که از این سرویس برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند. البته در حال حاضر صرفا مشترکان شرکت آسیاتک می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

یکی دیگر از سرویس‌های اینترنت پرسرعت که در این بخش پوشش داده شده است، پرداخت هزینه اشتراک وایمکس برای کاربران وایمکس ایرانسل است. در این بخش نیز عدم حضور شرکت اصلی ارائه دهنده خدمات وایمکس، یعنی مبین‌نت که در حال حاضر مشترکین بیشتری برای وایمکس دارد، عجیب به نظر می‌رسد.

به هر حال این بخش از برنامه هف هشتاد به نسبت سایر اپلیکیشن‌های مالی، ضعف زیادی دارد. البته به نسبت بعضی دیگر از اپلیکیشن‌های مالی که به کلی قید این بخش را زده‌اند، مسلما شرایط بهتری دارد. در کل اپلیکیشن هف هشتاد در این بخش وضعیتی ندارد که بتوان روی آن حساب کرد!

اپلیکیشن هف هشتاد

به موسسات خیریه کمک کنید

یکی از امکانات و بخش‌های مفید اپلیکیشن هف هشتاد که در کمپین‌های مختلف مانند کمپینی که پیمان معادی در برنامه خندوانه راه انداخت، مورد توجه قرار گرفت، بخش کمک به خیریه‌های مختلف است که تراکنش‌های انجام شده در این بخش بسیار بالا بوده و به طور مثال در موضوع پیمان معادی چیزی در حدود 5 میلیارد تومان در چند روز از این طریق جذب شد که یک رکورد بزرگ برای این سری از خدمات به شمار می‌رفت.

در این بخش از اپلیکیشن هف هشتاد بیش از 20 نهاد مختلف شناخته شده مانند محک، انجمن اوتیسم، کمیته امداد و … وجود دارد که دست کاربر را برای پرداخت کمک به هر کدام باز نگه می‌دارد.

 

مسابقات و جوایز مختلف

یکی از امکانات حاشیه‌ای در اپلیکیشن هف هشتاد امکان شرکت کاربر در پیش بینی‌های مسابقات مختلفی است که این برنامه به بهانه‌های مختلف راه می‌اندازد و جوایز بزرگی نیز برای این بخش در نظر می‌گیرد. به طور مثال در حال حاضر که این مطلب را برای تقدیم به نگاه شما آماده می‌کنیم، جایزه 780 میلیون تومانی این اپلیکیشن شدیدا جلب توجه می‌کند.

مدیریت کارتها، تکرار تراکنش و سوابق خرید شما

از جمله امکانات جانبی اپلیکیشن هف هشتاد می‌توان به بخش مدیریت کارتها اشاره کرد که به کاربر امکان می‌دهد با ذخیره کارتهای خود و دیگر افراد از اتلاف وقت در هنگام کارت به کارت کردن، موجودی گرفتن و خرید شارژ پرهیز کند. به طور مثال شما می‌توانید برای افرادی که معمولا به صورت ماهانه پول انتقال می‌دهید، کارت بانکی آنها را ذخیره کرده و هر بار که قصد این کار را داشتید، صرفا کافیست کارت بانکی موردنظرتان را انتخاب کنید.

دیگر بخش جالب توجه اپلیکیشن هف هشتاد، امکان تکرار تراکنش‌های تکراری است که به شما اجازه می‌دهد کارهایی که معمولا زیاد تکرار می‌کنید را ذخیره کرده و دفعات بعد صرفا با کلیک بر روی آنها، از این خدمات استفاده کنید. مثلا اگر برای شماره موبایل خودتان یا همسرتان نیاز به شارژ روزانه دارید، صرفا کافیست یکبار برای همیشه این عملیات را ذخیره کنید و هربار که نیاز به شارژ داشتید، روی تکرار تراکنش کلیک کنید.

بخش سومی که در این بخش از امکانات اپلیکیشن 780 به آن اشاره می‌کنیم، بخش سابقه خرید شماست که یک امکان مفید برای افرادی است که معمولا برای انجام محاسبات مالی به سوابق خریدهایشان مراجعه می‌کنند. شما در این بخش هر خرید و تراکنشی که انجام داده باشید می‌توانید ببینید و از رسید آنها نیز استفاده کنید.

رابط کاربری فوق العاده زیبا و متفاوت

یکی از ویژگی‌هایی که شاید جزو سه ویژگی اصلی اپلیکیشن هف هشتاد به شمار برود، رابط کاربری بسیار زیبا و کاربرپسند آن است که نسبت به آپ، تاپ و دیگر اپلیکیشن‌های مالی به طور کاملا متفاوتی طراحی شده است.


بیشتر بخوانید:  بررسی اپلیکیشن آپ ؛ هر آنچه که باید در مورد این اپلیکیشن مالی بدانید


صفحه اول این اپلیکیشن گواه بر این مدعی است که از حالت ایستا و ساده‌ای که در دیگر اپلیکیشن‌ها شاهد هستیم خبری نیست. طراحی بسیار جالب و کاربرپسندی دارد که تجربه خوبی به همراه خواهد داشت.

استفاده از رنگ‌های خاص در این اپ چیزی است که در برند این شرکت نیز مستتر است و مسئولین تبلیغات و طراحی برند آن به خوبی توانسته‌اند از سادگی و رنگ‌های خاص در لوگو استفاده کنند و کاربر را در یک محیط کاملا اختصاصی و مناسب سازی شده در برابر خدمات اپلیکیشن قرار دهند.

اپلیکیشن هف هشتاد

اپلیکیشن هف هشتاد چه ضعف‌هایی دارد؟

در مورد ضعف‌های اپلیکیشن هف هشتاد نیز باد بگوییم که بیش از آنکه مانند دیگر اپلیکیشن‌های غیرمالی، فنی باشد بیشتر به موارد غیر فنی مرتبط است. در ادامه به بعضی از این موارد اشاره می کنیم.

نبود سرویس دهنده‌های مختلف در بخش‌های هف هشتاد

همانطور که در متن اصلی بررسی اپلیکیشن هف هشتاد اشاره کردیم در بخش‌های مختلف خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی و شارژ اینترنت بسیاری از شرکتهای پرکاربر در لیست این برنامه حضور ندارند. به طور مثال وایمکس مبین نت در حال حاضر در بساری از شهرهای کشور کاربران زیادی دارد، ولی در قسمت شارژ وایمکس هف هشتاد جایگاه نداشته و کاربران این سرویس دهنده ایترنتی نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

همچنین در بخش شارژ اینترنت خانگی، صرفا شرکت آسیاتک حضور دارد و نبود شرکتهایی مثل شاتل و های وب می‌تواند ضربه سنگینی به این اپلیکیشن بزند؛ چرا که این امکات در اپلیکیشن آپ به طور کاملی پوشش داده شده است.

در مورد حضور وایمکس ایرانسل نیز باید بگوییم این سرویس ایرانسل از 30 بهمن 96 جمع‌آوری خواهد شد و عملا کاربری برای سرویس وایمکس باقی نخواهد ماند که بتوانند از خدمات شارژ هف هشتاد برای این سرویس بهره ببرند!

نبود امکانات جانبی مانند بیمه و خرید بلیت

یکی دیگر از امکاناتی که با ارائه آنها در دیگر اپلیکیشن‌های مالی، نیاز به آنها در کاربران ایجاد شده است، امکان خرید بلیت‌های قطار و هواپیما و همچنین خرید آنلاین بیمه است که کاربران در اپلیکیشن‌هایی مثل آپ به راحتی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. نبود این امکانات در اپلیکیشن هف هشتاد می‌تواند نقطه ضعف بزرگی برای آن باشد.

 

عدم امکان نقد کردن امتیازات

یکی از بخش‌هایی که در اپلیکیشن‌های مشابه وجود دارد، این است که کاربر می‌تواند با امتیازاتی که جمع کرده تراکنش ‌های مالی خود را انجام دهد، ولی در اپلیکیشن هف هشتاد این امکان، به صورتی که در دیگر اپلیکیشن ‌ها وجود دارد، وجود نداشته و به صورت محدود از این امتیازات می‌توان استفاده کرد.

این مورد می‌تواند گزینه منفی برای کاربرانی باشد که شانس برنده شدن خود را بسیار اندک می‌دانند و دوست دارند از حداقل هدیه ممکن بهره‌مند شوند. خوب است مسئولین اپلیکیشن هف هشتاد به دنبال اضافه کردن این بخش در هف هشتاد باشند.

اپلیکیشن هف هشتاد

جمع بندی:

به طور کلی اپلیکیشن هف هشتاد تمامی خدمات اولیه موردنیاز کاربران را در محیطی ساده و دوست‌داشتنی ارائه می‌دهد و می‌توان روی این اپلیکیشن برای بسیاری از خدمات ضروری مالی خود حساب کرد. جذابیت‌های دیگری مثل قرعه کشی‌های هفتگی این اپلیکیشن نیز باعث شده است، هیجان استفاده از اپلیکیشن هف هشتاد افزایش یافته و دلیل مضاعفی برای استفاده از آن باشد.

دانلود اپلیکیشن هف هشتاد

در ادامه با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید اپلیکیشن 780 را دانلود کنید

دانلود اپلیکیشن

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (25 نظر)

  برای انجام عملیات کارت به کارت هیچ امتیازی دریافت نمیشه!!!!

  پاسخ

  من گوشیمو فلش کردم و اپلیکیشنم پاک شد آیا امتیازاتم ازبین رفته دوباره نصب کردم و امتیازم صفربود آیا امتیازاتم ثبت شده اند؟

  پاسخ

  چرا وقتی مسابقه تموم شده شانس های من صفر شد🤔
  ینی هر چی تراکنش داشتیم قبلا کشک بود

  تموم شد.؟
  چ فایده داره ، از صفر شروع کنیم!

  پاسخ

  با سلام،قبلا این اپ رو داشتم،دوباره نصب کردم اما کد تایید بهم نمیده،میگه مشکل بوجود امده دوباره سعی کنید،هر چی میزنم جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید،ممنونم

  پاسخ

  باور کنید مردم رو سر کار میزارن و بس توذوخدا اینقد مردم بدبخت رو اذیت نکنید ما همینجوریشم مشکل داریم با این وضع اقتصادی

  پاسخ

  سلام شارژ اینترنت خریدم مبلغ 97000 تومان کم شد ولی شارژ اینترنت دریافت نشد مبلغ هم برنگشت

  پاسخ

  منم ۵۰ شارژ خریدم برنگشت هف هشتادم کلاهبراداری میکنه مردم اصلاااااا ازش استفاده نکنید ۴ روز گذشتو پول من برنگشت حرومخورها

  پاسخ

  سلام
  من شمارمو عوض کردم و دیگه شماره قبلی من فعال نیست, میتونم امتیازامو به خط جدیدم انتقال بدم؟

  پاسخ

  چند روز میشه که باهاتون تماس گرفتند ؟
  چون امروز با من هم تماس گرفتند و به من هم گفتند برنده شدم میخواستم بدونم راسته یا نه ؟

  پاسخ

  سلام عزیزم با من هم تماس گرفتن همین الان و گفتند برنده ساعت شدم اما زنگ زدم پشتیبانی۷۸۰ و گفتن که کلاهبرداریه

  پاسخ

  سلام عزیزان باور نکنید بخدا همش دروغه.اغا چرا مردم رو سر کار میزارید ما همینجوری با این وضع اقتصادی مشکل داریم شما چرا جیب مردم رو خالی میکنید؟؟دیگه نمیکشیم..من یکی از برنده های پانصد ملیونی رو میشناسم .با یه پول کم مجبورش کردن فیلم بازی کنه که بله ما پانصد ملیون میدیم واقعیته تا کی شما مردم نمیفهمید کشتی کج فیلمه نه واقعیت اینم مثل همون

  پاسخ

  کد قرعه کشی من در780 ردیف51و52فقط یک عدد 0 است چرا؟

  پاسخ

  مسابقه هفتگی از کدوم شبکه پخش میشه و ساعت چند

  پاسخ

  چجوری میتونم کسی که با شماره من وارد اپلیکیشن شده رو از اون بیرون بندازم؟

  پاسخ

  چگونه کارت های ذخیره شده در سامانه حذف کنم؟؟
  در اپلیکیشن۷۸۰ در قسمت مدیریت کارت حذف میکنم بروزرسانی کارت رو میزنم دوباره کارت هابرمیگردن.

  پاسخ

  چطوری کارت ذخیره شده را حذف کنم

  پاسخ

  بامن تماس گرفتند و گفتند که برنده ۲ ساعت مجی اپل شدم …اگر برنده شدم باید رایگان بفرستند ..ولی از من ۱۵۰ هزار تومان پول پست خواستند …
  چجوریه….

  پاسخ

  سلام ساعت ها برات اومد ؟

  پاسخ

  منم همین طور

  پاسخ

  کلاهبرداری هست

  پاسخ

  دقیقا بمنم یزنی زنگ زد ادرس خونه گرفت گفت دوتا برنده شدی ساعت به قیمت ۱.۴۰۰ باید برا رجیستر ۱۵۰ بدی در صورتی که خودشون باید انجام بدن و ساعت اپل واچ قیمتش از این خیلی بالاتره

  پاسخ

  ساام. شما تحویل گرفتی؟؟ فیک بود یا واقعی؟ چون من تحویل نگرفتم😂 نه ادرسی داشت نه هیچی

  پاسخ

  سلام عزیزم با من هم تماس گرفتن همین الان و گفتند برنده ساعت شدم اما زنگ زدم پشتیبانی۷۸۰ و گفتن که کلاهبرداریه

  پاسخ

  انجام کارت به کارت شامل امتیاز میشه

  پاسخ

  با سلام . متاسفانه خواستم اینترنت خریداری کنم پول رو از حسابم کم کردند، خرید اینترنت هم با خطا مواجه شد و گفتند بعد از ۷۲ ساعت برمیگرده اما برگشت داده نشد . با همکارانشون تماس گرفتند گفتند باید از بانک پرینت بگیرم و بعد به شماره واتس آپشون ارسال کنم تا پول رو برگشت بزنند . متاسفانه زمان زیادی رو از من گرفتند. ازش به هیچ وجه راضی نیستم .

  پاسخ