;
coinex

کاربران واتس اپ بیشتر در چه کشورهایی زندگی می کنند؟

جدیدا در فهرستی لیست 12 کشوری که بیشترین کاربران واتس اپ را دارند، ذکر شده است. در این لیست مشخص شده که کاربران واتس اپ در کجاها زندگی می کنند.

به گزارش تکراتو، در تازه‌ترین آمار منتشر شده در سه ماهه پایانی سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی، مشخص شده است که ۱۲ کشور جهان بیشترین تعداد کاربران واتس اپ را دارند. در این لیست، عربستان رتبه نخست را در استفاده از این پیام رسان سبز رنگ کسب کرده‌ است.

فهرستی از بیشترین تعداد کاربران واتس اپ

در زیر، فهرستی از بیشترین تعداد کاربران واتس اپ در جهان را مشاهده می کنید:

 1.  عربستان سعودی
 2.  مالزی
 3.  آلمان
 4.  برزیل
 5.  مکزیک
 6.  ترکیه
 7.  آفریقای جنوبی
 8.  اندونزی
 9.  هند
 10.  فرانسه
 11.  استرالیا
 12.  کانادا

کاربران واتس اپ بیشتر در چه کشورهایی زندگی می کنند؟

در این فهرست عربستان سعودی با اختصاص دادن سهم بیش از ۷۳ درصد از جمعیت کاربرانش، مالزی با بیش از ۶۸ درصد و آلمان با ۶۵ درصد از کاربرانش، به ترتیب در جایگاه‌های اول، دوم و سوم قرار دارند.

بررسی پیام رسان محبوب واتس اپ

اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ در سال ۲۰۱۶ میلادی، محبوب‌ترین و پرکاربردترین پیام‌رسان توسط کاربران در سراسر جهان شناخته شد. این پیام‌رسان همچنین با توجه به اینکه از سیستم رمزنگاری پیشرفته end-to-end  encryption   بهره می‌برد، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است بدین گونه که مکالمات و اطلاعات مبادله شده میان کاربران و مخاطبان به صورت کامل محافظت شده است. این طور که گزارش‌های منتشر شده عنوان می‌کنند، مکالمات و اطلاعات شخصی و خصوصی آنها از سوی نهادهای دیگر قابل رصد و ردگیری نخواهد بود.

شرکت فیس‌بوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس‌اپ در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۹ میلیارد دلار کسب کرد و از آن زمان تاکنون نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید بدنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام رسان محبوب بوده است.

بر اساس گزارش‌های رسمی منتشر شده توسط واتس‌اپ، این اپلیکیشن پیام رسان دارای حدود ۱.۳ میلیارد کاربر در سراسر جهان است. این پیام رسان محبوب در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

.

منبع: isna

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر