تولید نمایشگرهای آیفون ۲۰۱۸ توسط سامسونگ از هفته آینده آغاز می شود!

سامسونگ قرار است از هفته آینده تولید نمایشگرهای آیفون ۲۰۱۸ را آغاز کند. این کمپانی قصد دارد زودتر از برنامه به تولید نمایشگرهای OLED بپردازد.

سامسونگ می تواند نمایشگرهای OLED آیفون های سال ۲۰۱۸ را از ماه مه، (اردیبهشت تا خرداد) تولید نماید. به نظر می رسد یکی از دلایل تولید پیش از موعد سامسونگ به زمان احتمالی عرضه آیفون های آتی مربوط باشد. بنا بر گزارش ها قرار است اپل دو آیفون بهره مند از نمایشگر OLED  را در ماه سپتامبر (شهریور تا مهر) روانه بازار کند.


بیشتر بخوانید: آیا سامسونگ نمایشگرهای OLED ارزان تر برای اپل می سازد؟


آغاز تولید نمایشگرهای آیفون ۲۰۱۸

پیش از این اعلام شده بود که ال جی نیز تمایل دارد تولید نمایشگرهای آیفون ۲۰۱۸ را به عهده بگیرد اما به نظر می رسد که موفق نشده به استانداردهای بالای اپل در این زمینه دست یابد. اپل قصد دارد دو گوشی آیفون را با نام های احتمالی آیفون Xs و Xs پلاس با نمایشگرهای ۵.۸ و ۶.۵ اینچی و با طراحی مشابه با آیفون ۱۰ عرضه نماید. این آیفون ها فاقد حسگر اثر انگشت Touch ID خواهند بود ولی از سیستم تشخیص چهره Face ID بهره می برند. همچنین قرار است که آیفون های امسال قیمت کمتری نسبت به سال گذشته داشته باشند بنابراین باید منتظر بود و دید که قیمت آیفون های جدید چقدر خواهد بود!

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: phonearenaارسال نظر