ایده جدید سامسونگ ؛ ساخت دستگاهی با ترکیب گوشی، تبلت و ساعت هوشمند

ایده جدید سامسونگ ساخت دستگاهی متفاوت است. این کمپانی قصد ترکیب گوشی، تبلت و ساعت هوشمند را دارد که بتواند یک دستگاه الکترونیکی جدید بسازد.

سامسونگ به تازگی پتنت یک دستگاه الکترونیکی دارای نمایشگر انعطاف پذیر را ثبت کرده، که با پتنت های مشابه که قبل تر وجود داشته اند، متفاوت است. این پتنت سامسونگ در سازمان جهانی مالکیت فکری (Wipo)  ثبت شده و فراتر از یک گوشی هوشمند است. این گجت می تواند به عنوان گوشی هوشمند، تبلت یا یک وسیله پوشیدنی به کار رود.


بیشتر بخوانید: بنچمارک سامسونگ گلکسی نوت ۹ منتشر شد؛ اسنپدراگون ۸۴۵ در راس قدرت


ایده جدید سامسونگ و ساخت یک دستگاه جدید

پتنت سامسونگ کارکرد این گجت را تشریح کرده است. این گجت یک نمایشگر بزرگ انعطاف پذیر دارد که از سه بخش تشکیل شده است. دو بخش ابتدایی و انتهایی آن بسیار ضخیم تر از قسمت میانی هستند و امکان پیچیدن را دارند.

به نظر می رسد که ایده جدید سامسونگ یک گوشی هوشمند باشد، زیرا هنگامی که دستگاه باز و به عبارتی تخت می شود، به شکل یک گوشی با نمایشگری بسیار کشیده در می آید که به لطف دو بخش ضخیم تر، به راحتی در دست قرار می گیرد. کاربران قادرند تا از طریق این دو بخش قطور به راحتی با نمایشگر تعامل برقرار کنند و کارهای خاصی را انجام دهند. از دیگر قابلیت های این ایده جدید سامسونگ می توان به مسیریابی در خودرو اشاره کرد که این نمایشگر کشیده اطلاعات بیشتری را به نحو بهینه ای به کاربر نمایش می دهد. این گجت همچنین می تواند یک ساعت رومیزی باشد فعلا مشخص نیست که آیا سامسونگ در نهایت قصد دارد محصولی مبتنی بر این پتنت را معرفی نماید، یا این مورد هم به گنجینه عظیم پتنت های استفاده نشده کمپانی کره ای می پیوندد.

ایده جدید سامسونگ

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: androidheadlinesارسال نظر