رندرهای جدیدی از گوشی آیفون X پلاس 6.5 اینچی اپل: یک آیفون زیبا

یک منبع خبری به نام OnLeaks امروز چند عکس واضح را از محصولی که آیفون X پلاس (iPhone X plus) نام گذاری شده است، منتشر کرد.

این منبع دیروز هم چند عکس را از آیفون 6.1 اینچی اپل منتشر کرده بود. گفته شده است که این گوشی هوشمند یک محصول اقتصادی است و از یک نمایشگر IPS LCD بهره می‌برد. طبق اطلاعات موجود آیفون 6.5 اینچی اپل به یک نمایشگر OLED مجهز است و احتمالا با نام آیفون X پلاس معرفی می‌شود. با توجه به تصاویر جدید می‌توان گفت که این گوشی هوشمند از یک نمایشگر تقریبا بدون حاشیه ناچ دار، قاب فلزی و دوربین دوگانه اصلی با آرایش عمودی بهره می‌برد.


بیشتر بخوانید: آیفون با دوربین سه گانه از آنچه در شایعات می‌بینید، به شما نزدیکتر است!


ماژول‌های دوربین گوشی نشان داده شده در این تصاویر مانند ماژول‌های دوربین آیفون X کمی برآمده هستند. می‌توان گفت که سنسورهای فناوری فیس آی‌دی (Face ID)، میکروفون و سنسور دوربین سلفی این محصول هم در ناچ نمایشگر آن قرار دارند. در این تصاویر هیچ اثری از یک اسکنر اثر انگشت دیده نمی‌شود. شایعه شده است که آیفون 6.5 اینچی اپل 157.5 میلی‌متر طول، 77.4 میلی‌متر عرض و 7.7 میلی‌متر ضخامت دارد.

عکس زیر نمای جلو و عقب آیفون 6.1 اینچی اقتصادی و آیفون 6.5 اینچی سازنده مشهور آمریکایی را در کنار یکدیگر نمایش می‌دهد. حال تنها باید منتظر ماند و دید که آیفون 5.8 اینچی اپل چه شکل و شمایلی دارد. منابع خبری گفته‌اند که اپل در ساخت یکی از آیفون‌های 2019 خود از دوربین سه گانه استفاده کرده است.

جدیدترین اخبار موبایل را با تکراتو دنبال کنید.

آیفون X پلاس

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gsmarena

 ارسال نظر