همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آپدیت نسخه اندرویدی جیمیل ؛ سفارشی سازی فرامین سوایپ

سفارشی سازی فرامین سوایپ در نسخه جدید اندرویدی جیمیل یک ویژگی و قابلیت مهم است که گوگل تصمیم گرفته در نسخه اندرویدی از آن رونمایی کند.

چند وقت پیش بود که گوگل سرویس جیمیل را آپدیت کرد. این کمپانی همچنین در نظر دارد تا تغییراتی در نسخه اندرویدی جیمیل اعمال نماید. این قابلیت جدید سفارشی سازی فرامین سوایپ در نسخه اندرویدی این پیام رسان است.


بیشتر بخوانید: استفاده از جیمیل جدید اجباری است؛ بزرگترین بروزرسانی تاکنون


آپدیت نسخه اندرویدی جیمیل

سفارشی سازی فرامین سوایپ در نسخه اندروید جیمیل

در صورت استفاده از این بروزرسانی جدید کاربران از این پس خواهند توانست در تنظیمات کلی نسخه اندرویدی جیمیل یا همان بخش Settings اقدامات خاصی را برای اعمال سوایپ به راست و چپ در نظر بگیرند. از جمله این فعالیت ها می توان به یکی از گزینه های زیر اشاره نمود:

  • آرشیو
  • دلیت
  • علامت گذاری به عنوان ایمیل خوانده شده یا خوانده نشده
  • حرکت (به بخش های مختلف)
  • اسنوز یا چرت

بیشتر بخوانید: بروزرسانی نسخه وب جیمیل به زودی؛ ارائه ویژگی هایی جدید!


پیش از این از طریق ویژگی ژست حرکتی سوایپ در نسخه اندرویدی جیمیل، فقط امکان آرشیو کردن ایمیل ها وجود داشت اما اکنون انتخاب های کاربران بیشتر شده اند و کاربران می توانند برای هر سوایپ در یک جهت مشخص، صرفا یک اکشن یا عمل را نیز انتخاب کنند. البته امکان تغییر گزینه های یاد شده در بالا هر وقت که کاربر بخواهد امکان پذیر خواهد بود.

زمان استفاده از قابلیت سفارشی سازی فرامین سوایپ

امکان استفاده از قابلیت سفارشی سازی فرامین سوایپ در تازه ترین آپدیت جیمیل برای اندروید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این نسخه به شماره 8.5.20 قابل دانلود است. همچنین قابلیت اسنوز یا چرت هم اکنون یکی از جدیدترین امکاناتی است که به جیمیل جدید اضافه شده است.

سفارشی سازی فرامین سوایپ

براساس اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شده، به نظر می‌رسد که این قابلیت تازه از طریق یک به روز رسانی سمت سرور برای نسخه اندرویدی جیمیل طی روزهای اخیر در اختیار کاربران قرار گیرد.


بیشتر بخوانید:شکایت کاربران جیمیل از حمله پیام های ناخواسته


در پایان باید گفت که زمان استفاده از قابلیت سفارشی سازی فرامین سوایپ در دستگاه های مبتنی بر iOS هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد که این قابلیت به زودی در اختیار کاربران IOS هم قرار گیرد.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: androidcentral

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر