گلکسی نوت ۹ سامسونگ به باتری بزرگ‌تر ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز می‌شود

گلکسی نوت ۹ سامسونگ (Galaxy Note 9)، پرچمدار بعدی این کمپانی بزرگ کره‌ای است که در مرداد ماه آینده رونمایی می‌شود. جدیدترین گزارش‌ها از وجود باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی در این دستگاه هوشمند خبر می‌دهند.

گلکسی نوت ۹ سامسونگ علاوه بر ویژگی‌های پیشرفته‌ی دوربین، تراشه‌ی قدرتمندتر و جایگاه بهتر برای اسکنر اثر انگشت، به مشخصات رده‌ بالای دیگری نیز مجهز خواهد شد. امروز نیز اطلاعات جدیدی منتشر شده که ویژگی دیگری از این گوشی پرچمدار را فاش می‌کند.


بیشتر بخوانید: رونمایی از گوشی پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۹ در ۱۱ یا ۱۸ مرداد ماه؟


یکی از افشاگرهای معروف به نام UniverseIce به‌‌تازگی اعلام کرده است که گلکسی نوت ۹ سامسونگ در مقایسه با گوشی‌های نسل قبلی خود، به یک باتری بزرگ‌تر مجهز خواهد شد. اینطور که به نظر می‌رسد،‌ سامسونگ یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را برای این موبایل در نظر گرفته است. این در حالیست که گلکسی نوت ۸ (Galaxy Note 8) که سال گذشته معرفی و عرضه شد، به باتری ۳۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز بود.

گزارش‌های دیگر حاکی از آن هستند که سامسونگ گلکسی نوت ۹ از صفحه نمایش بزرگ‌تر ۶.۴ اینچی برخوردار می‌شود؛ اما این اندازه‌ی نمایشگر، تاثیر قابل توجهی بر مصرف باتری نخواهد داشت. مجهز شدن نوت ۹ سامسونگ به باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی قطعا برای بسیاری از هواداران برند نوت خوشایند خواهد بود.

کمپانی کره‌ای سامسونگ قصد دارد گوشی پرچمدار نوت ۹ را در دو مدل به فروش برساند. یکی از مدل‌ها به سیستم روی تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می‌شود که در برخی بازارها ازجمله آمریکا، مکزیک، کانادا و چین عرضه می‌شود. مدل دیگر نیز به تراشه‌ی سامسونگ اگزینوس ۹۸۱۰ مجهز می‌شود که در سایر بازارهای جهانی به فروش خواهد رسید. مشخصات هر دو مدل در وب‌سایت گیک‌بنچ فاش شده است.

جدیدترین اخبار موبایل را با تکراتو دنبال کنید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: gizmochinaارسال نظر