یکسان شدن تعرفه مکالمات درون و برون شبکه همراه اول از امروز

تعرفه مکالمات درون و برون شبکه اپراتور همراه اول از امروز یکسان خواهد شد. از این پس هر دقیقه مکالمه به صورت تک نرخی محاصبه می‌شود.

به گزارش تکراتو، تعرفه مکالمات درون و برون شبکه همراه اول یکسان شده است. بنابراین از این پس تفاوتی ندارد که مشترکان همراه اول با کدام یک از اپراتورها تماس برقرار می‌کنند.

یکسان شدن تعرفه مکالمات درون و برون شبکه

تعرفه مکالمات درون و برون شبکه اپراتور اول از امروز یکسان شده است. هر دقیقه مکالمه درون و برون شبکه بصورت تک نرخی برای سیم‌کارت‌های دائمی ۵۹۹ ریال و برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۸۹۹ ریال خواهد بود.

در اطلاعیه همراه اول آمده است که این روش جدید قیمت‌گذاری موجب سهولت و شفافیت بیش‌تر در محاسبه هزینه مکالمات مشترکین خواهد شد. از مزایای دیگر این طرح، کاهش تعرفه تماس‌های برون‌شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول است.

با اجرای این طرح که در چارچوب مصوبات رگولاتوری و منطبق با روش‌های روز قیمت‌گذاری در دنیاست، جهت بالا بردن قدرت انتخاب و امکان مدیریت بیش‌تر هزینه مشترکین، بسته‌های مقرون‌به‌صرفه و متنوع مکالمه درون‌شبکه برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه شده است. مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری #۳۳۷*۱۰* بسته‌های مکالمه ماهانه را مشاهده و خریداری کنند.

 

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: isnaارسال نظر (1 نظر)

    س۱- هزینۀ تمام شده، چه ربطی به تبعیض ناروای دائمی/اعتباری دارد؟
    س۲- بفرض وجودِ بهانه، چرا پیش‌پرداخت (خرید نقدی)، بجای تخفیف نسبت به پس‌پرداخت (خرید قرضی)، مستلزم جریمه (اضافه‌پرداخت) است؟

    ۰

    ۰
    پاسخ