coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

نگاهی به قابلیت های هوشمند دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

سیستم تصویربرداری آخرین محصول سامسونگ، یکی نقاط قوت اصلی آن به حساب می‌آید. در این نوشته مروری خواهیم داشت بر قابلیت های هوشمند دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ.

زیبایی‌های دنیای اطراف ما گاهی در یک لحظه، یک صحنه و یک خاطره خلاصه می‌شود. ثبت همین لحظه‌هاست که گاهی برای مدت‌های طولانی می‌تواند حال‌مان را خوب نگه دارد. امروزه گوشی‌های هوشمند جای دوربین‌های دیجیتال را برای ثبت خاطرات هر روزه ما گرفته اند و به همین دلیل رقابتی سخت میان برندهای مختلف برای ثبت باکیفیت‌تر این لحظه‌ها در قاب دوربین شکل گرفته است.

اما گلکسی نوت 9 سامسونگ با دوربین هوشمند خودکار را در زمینه کیفیت تمام کرده و به دنبال عرضه روش‌هایی ساده‌تر برای گرفتن عکس‌های با کیفیت است.

قابلیت های هوشمند دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

یکی از این ابداعات قابلیت ارتقا کیفیت عکس یا Scene Optimizer است که کلیت صحنه، اشیای داخل آن و عوامل زمانی مربوط به آن را بصورت خودکار تشخیص داده و بر اساس آن رنگ و میزان نور ورودی را تنظیم می‌کند. در نتیجه هر کسی که این تصاویر را ببیند، حس موجود در آن عکس را هم کاملا درک خواهد کرد.

روزهای پاییزی از زیباترین سوژه‌های عکاسی برای من به عنوان یک علاقه‌مند به طبیعت است. برای نشان دادن قابلیت‌های هوشمند گلکسی نوت 9 و دوربین هوشمند آن می‌خواهم یک روز پاییزی را با شما بگذرانم و تک تک زیبایی‌های این فصل را ثبت کنم و البته قابلیت‌هایی را که گفتم با همدیگر بررسی کنیم.

پیاده‌روی صبحگاهی در میان گل‌ها

آخرین روزهای پیاده‌روی جلوی گل‌های خانه است. معمولا تماشای همین گل‌ها به محض بیرون آمدن از خانه روحیه‌ام را شاد و برای یک روز موفق آماده می‌کند. پس بد نیست تصویر یکی از همین گل‌ها را برای روزهای زمستانی که نیستند ثبت کنم.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

به محض اینکه دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ خودم را برای گرفتن عکس آماده می‌کنم، قابلیت ارتقا کیفیت عکس بصورت خودکار تشخیص می‌دهد که یک گل داخل کادر وجود دارد و متناسب با آن بهترین تون رنگ را انتخاب می‌کند. در عکس نهایی می‌توانم حتی نقش و نگار روی گل را بصورت کاملا واضح و با رنگ‌هایی براق مشاهده کنم.

یک ناهار اشتهاآور

وقتی پیتزا و پاستای من و دوستم را روی میز رستوران گذاشتند، فقط تماشای ظاهرشان هم اشتهایم رو دو برابر می‌کرد. به ذهنم رسید چرا صحنه‌ای به این خوشمزگی را در شبکه اجتماعی‌ام به اشتراک نگذارم. دوربین هوشمند گلکسی نوت 9 مثل همیشه آماده گرفتن عکس غذاهای با کیفیتی بود که دیدنش هم دهان همه را آب بیندازد.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

باز هم قابلیت ارتقا کیفیت عکس بود که تشخیص داد می‌خواهم از غذا عکس بیندازم و رنگ آنها را آنقدر دقیق و زنده کرد که فقط چند دقیق بعد از پست عکس روی شبکه اجتماعی، انبوه دوستانم بودند که با لایک کردن عکس می‌گفتند کاش آنها هم در این رستوان مشغول خوردن همین غذای خوشمزه بودند.

دنیایی پرنورتر

برای یک ملاقات کاری در کافه‌ای نزدیک شرکت قرار گذاشتم. داخل کافه که نشستیم حس زیبا و غریبی داشت. دلم می خواست بتوانم آن حس را هم ثبت کنم اما نور بسیار کم داخل کافه کار را سخت می‌کرد. دوستم می‌گفت این فضای کم نور در کنار نور زیاد پنجره‌ها حتما روی کیفیت عکس تاثیر بدی می‌گذارد.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

اما دوربین گلکسی نوت 9 همه کارها را خودش انجام داد. از تشخیص دادن دوستم که روی صندلی زیر چراغ‌های کم نور کافه نشسته بود تا تنظیم نور داخل با پنجره‌ها. در این عکس خودتان می‌بینید که همه چیز با جزییات کامل، حس کافه را کاملا به شما منتقل می‌کند.

پارک همیشه سبز

وقتی فشار کاری زیاد می‌شود یا حتی بعد از ساعات کاری معمولا برای قدم زدنی کوتاه به پارک روبروی شرکت می‌روم. درختان سر به فلک کشیده‌ای که برگ‌هایشان هنوز برای سبز ماندن دست و پا می‌زنند اما از همین حالا هم می‌توانیم رگه‌های زرد و نارنجی را در میان آنها ببینیم.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

وقتی عکس این درختان بلند را با قابلیت ارتقا کیفیت عکس سامسونگ گرفتم، خودم هم از دیدن رنگ‌های سبز براق و دقیق تک تک برگ‌ها در عکس شگفت‌زده شدم.

یک غروب دل‌انگیز

دیدن صحنه غروب خورشید از بلندی یک پارک در راه برگشت به خانه معمولا جزو آرامش‌ بخش‌ترین لحظات روزهای من است. خورشیدی در آستانه غروب در پشت ابرها که دیدنش نفس انسان را تازه می‌کند.

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ

دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ با آن قابلیت‌های هوشمند خود، خیلی ساده و خودکار، رنگ و نور همه بخش‌های مختلف صحنه را تنظیم کرد به شکلی که هم آفتاب در حال غروب بصورت واضح و با همان دل‌انگیزی در عکس دیده می‌شود و هم جزییات شهر زیبای زیر پایم را با همان زیبایی اصلی‌اش می‌بینم.

منبع: سامسونگ

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر