کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

خبر افزایش قیمت خودروهای داخلی در هفته آینده تکذیب شد

دستور افزایش قیمت خودروهای داخلی که قرار بود هفته آینده اجرایی شود، تکذیب شد. مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صمت با صدور اطلاعیه‌ای آن را تکذیب نمود.

به گزارش تکراتو، وزارت صمت در مورد خبر افزایش قیمت خودروهای داخلی که قرار بود هقته آینده اعلام شود بیان کرد که هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت خودرو از سوی این وزارتخانه اتخاذ نشده است.

آرون گروپس

محسن صالحی‌نیا معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز گفته بود که قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده (26 و 27 آبان) و با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت‌های تمام‌شده خودروسازان و در نظر گرفتن حق و حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام می‌شود، که اکنون گفته شده چنین تصمیمی اتخاذ نشده است.

تکذیب خبر افزایش قیمت خودروهای داخلی

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت با شنیدن خبر افزایش قیمت خودروهای داخلی در هفته آینده با صدور اطلاعیه‌ای فوری اعلام کرد:

پیرو انتشار اخباری مبنی بر گران شدن قیمت خودروی داخلی، بدین وسیله به‌اطلاع می‌رساند تاکنون هیچ‌گونه تصمیمی مبنی بر تغییر قیمت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ نشده است و لطفاً برای حفظ آرامش روانی مردم و بازار از هرگونه گمانه‌زنی احتمالی پرهیز گردد، طبیعتاً وزارت صمت بر اساس پیشنهادات احتمالی در موعد مقرر تصمیمات لازم را اتخاذ و اعلام خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

قیمت روز خودرو را در تکراتو دنبال کنید.

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

.

منبع: tasnimnews

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر