دور زدن فیلترینگ تلگرام با آی پی روسیه ؛ ماجرا از چه قرار است؟

در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مختلف از روز گذشته خبری پخش شده که بسیار سر و صدا کرده است: دور زدن فیلترینگ تلگرام با آی پی روسیه .

در پیام‌هایی که در اینستاگرام و تلگرام می‌خوانیم راهکار دور زدن فیلترینگ تلگرام با IP روسیه مطرح می‌شود. در این مطالب می‌خوانیم که وی پی ان گوشی یا دسکتاپ خود را باید بر روی کشور روسیه تنظیم کنید و پس از چند دقیقه استفاده از تلگرام و آپدیت کردن مطالب آن، گفته می‌شود که پس از قطع وی پی ان تلگرام بدون فیلتر باز می‌شود.

تلگرام بدون فیلتر برای گوشی ؛ دروغی قدیمی اما تاثیرگذار!

داستان دور زدن فیلترینگ تلگرام با آی پی روسیه چیست؟

در پیام‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود آمده که این روش را باید چندین مرتبه امتحان کنید تا جواب بگیرید. گفته شده تلگرام پیش از این روشی را برای عبور از فیلترینگ در روسیه تست کرده که به موجب آن دسترسی به تلگرام فیلتر شده در روسیه بدون محدودیت میسر می‌شود. آپدیت کردن تلگرام و خاموش کردن پروکسی‌ها از جمله نکاتی است که کاربران در توئیتر برای دور زدن فیلترینگ تلگرام با آی پی روسیه به آن اشاره می‌کنند.

دور زدن فیلترینگ تلگرام با آی پی روسیه

یکی از کاربران توئیتر به نام Sami_Dostoyevsk در این زمینه می‌نویسد:

  1. اول پروکسی رو خاموش کنید و تلگرام رو ببندید.

  2. با فیلترشکن به آی پی روسیه وصل شید. پیشنهاد من Vpnseed4 me، Best Vpn، Supervpn، greennet، speedify، Kiwi vpn

  3. تلگرام را باز کنید تا وقتی وصل بمونید که کنار آیکون سرچ یه سیر بیاد (عکس بالا) بعد فیلترشکن قطع کنید. اوکی میشه!

جایی در میان پیام‌های شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شود که تلگرام با سیستمی تحت عنوان «سیستم دیسنترالایزد» شیوه‌ای جدید برای دور زدن فیلترینگ به راه انداخته. استفاده از این شیوه، صحت اعتبار و امنیت آن برای تکراتو مشخص نیست ، بنابر این استفاده از آن را به عهده مخاطب واگذار می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: techratoارسال نظر