او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

هکرها چگونه می‌توانند از هوش مصنوعی سواستفاده کنند ؟

گرچه همیشه از قابلیت‌های خوب هوش مصنوعی میشنویم، اما سواستفاده و دزدی در هر وضعیتی ممکن است. هکرها چگونه می‌توانند از هوش مصنوعی سواستفاده کنند ؟

مستر بلیط

پیشرفت فناوری هوش مصنوعی اگر چه از جهاتی به نفع دنیای فناوری تمام شده، اما زمینه سواستفاده و فریبکاری را نیز فراهم آورده است.

کارشناسان در مورد سوءاستفاده هکرها از هوش مصنوعی هشدار می‌دهند. کارشناسان فضای سایبری در مورد سوءاستفاده هکرها و متخصصان رایانه از فضای به وجود آمده در هوش مصنوعی هشدار داده‌اند. گرفتن کنترل پهپادها، ربات‌های انسان‌نما و همچنین خودروهای خودران از اصلی‌ترین خطراتی است که این فضا با آنها مواجه است.

هکرها چگونه می‌توانند از هوش مصنوعی سواستفاده کنند ؟

این گزارش که توسط 26 متخصص هوش مصنوعی از کشورهای مختلف جهان تهیه شده، حاکیست سوءاستفاده از این فناوری نوظهور به جنایتکاران سایبری امکان می دهد تا میزان خرابکاری های خود را در سراسر جهان به میزان چشمگیری افزایش دهند.

بیشتر بخوانید:

در بخشی از این گزارش اظهار نگرانی شده که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی ویدئوهای قلابی و دروغین کاملا قابل باور در مورد رویدادهای سیاسی مختلف تولید شود تا ضمن تحریک افکار عمومی جهان زمینه برای ایجاد آشوب و ناآرامی در کشورهای هدف فراهم شود.

هکرها چگونه می‌توانند از هوش مصنوعی سواستفاده کنند؟

این ویدئوها که تشخیص قلابی بودن آنها بسیار دشوار خواهد بود می توانند حاوی تصاویر چهره های سرشناس سیاسی باشند که رویدادهای متحیرکننده ای در حضورشان اتفاق می افتد. نتیجه این تحولات تغییر نتایج انتخابات، سیاست های کشورها و غیره خواهد بود.

یکی از محققان دانشگاه کمبریج در این مورد گفته است: هوش مصنوعی همه چیز را تغییر می دهد و باعث خواهد شد شرایط دنیا ظرف 5 تا 10 سال آینده به طور جدی تغییر کند. ما در سال های آینده با ترس و نگرانی دائم ناشی از سواستفاده از هوش مصنوعی زندگی خواهیم کردو دولت ها، افراد و سازمان ها باید برای حل این مشکل تلاش کنند.

بیشتر بخوانید:

هکرها چگونه می‌توانند از هوش مصنوعی سواستفاده کنند ؟ نظر شما چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر