فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

از سرویس هم خط تپسی رونمایی شد!

به عنوان جایگزینی برای سیستم حمل و نقل عمومی، از سرویس هم خط تپسی رونمایی شد. سرویس هم خط با استفاده از وسایل حمل و نقل بزرگتر مانند مینی‌بوس و اتوبوس راه‌اندازی خواهد شد.

کریپتال گلوبال

سرویس جدید تپسی با عنوان «هم‌خط» آغاز به کار کرد. این سرویس که بر پایه‌ی استفاده از خودروهای پرظرفیت مانند مینی‌بوس و اتوبوس و با همکاری استارتاپ «به‌همراه» طراحی شده، با هزینه‌ی اقتصادی و راحتی کاربری، جایگزین مناسبی برای حمل و نقل عمومی به شمار می‌رود.

تپسی پیش از شیوع ویروس کرونا از سرویس «تپسی لاین» برای اشتراک گذاری سفرها بین دو یا سه مسافر رونمایی کرده بود و این سرویس بخاطر شیوع ویروس، مدتهاست که فعالیت خود را معلق کرده است. از آنسو گران شدن نسبی هزینه‌های سفرها برای کاربران پیش آمده بود و پاسخ تپسی به این مشکل سرویس «همخط» است.

از سرویس هم خط تپسی رونمایی شد!

در کنار هزینه‌ی کاملا اقتصادی برای کاربران، این سرویس در شرایط شیوع کرونا نیز گزینه‌ای ایمن و مطمئن برای جابجایی درون شهری است. فروش بلیط نصف ظرفیت خودرو، حفظ فاصله فیزیکی ایمن در خودرو، الزام استفاده از ماسک برای راننده و مسافر و عدم نیاز به حضور در ترمینال‌ها و ایستگاه‌های شلوغ، جزو مزایای این محصول برای استفاده در شرایط شیوع کرونا است.

بیشتر بخوانید:

این سرویس، برای سفرهای روزانه مانند رفت و آمد از خانه تا محل کار یا دانشگاه بسیار کاربردی است چرا که قابل برنامه‌ریزی بوده و از اتلاف وقت مسافر نیز جلوگیری خواهد کرد.

کاربران این سرویس می‌توانند از طریق اپلیکیشن تپسی، به تعداد مورد نظرشان بلیط تهیه کرده و راس ساعت مشخص شده، در ایستگاه مورد نظر سوار مینی‌بوس شوند. همچنین با استفاده از این سرویس، نیاز به جابجایی بین خطوط مترو و اتوبوس در مسیرهای طولانی از بین رفته و کاربر می‌تواند کل مسیر را از مبدا تا مقصد، بدون جابجایی و انتظار طی کند.

سرویس هم خط تپسی رونمایی شد

سرویس هم‌خط تپسی که با همکاری استارتاپ «به‌همراه» طراحی و عملیاتی شده، در فاز اول به صورت محدود در مسیرهای مشخص در تهران در دسترس کاربران است و در ادامه، با ظرفیت بیشتر در تهران و شهرهای بزرگ، توسعه داده خواهد شد. برای استفاده از این سرویس، لازم است کاربران آخرین نسخه نرم‌افزار تپسی را از وب‌سایت این شرکت دریافت و نصب کنند تا مسیرهای در حال حاضر برایشان مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

سرویس هم خط تپسی رونمایی شد ! نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر