همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نرم افزار حسابداری شرکتی و انواع آن

نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزاری کاربردی است که با هدف مدیریت تمامی امور شرکت نظیر خرید، فروش، خزانه، حقوق و دستمزد و… مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با تکراتو همراه باشید.

رشد روز افزون شرکت های گوناگون و توسعه کسب و کار آن ها موجب گسترش امور حسابداری شده است. بدون شک انجام دقیق و بدون ایراد کلیه این امور از توان انسان ها خارج بوده و نیازمند نرم افزار حسابداری شرکتی به عنوان نوین ترین روش موجود در این زمینه می باشد.

خرید نرم افزار حسابداری شرکتی توسط شرکت های گوناگون زمینه بروز تغییرات مختلفی در حوزه بازرگانی و اقتصادی را فراهم ساخته است. نرم افزارهای حسابداری شرکتی باعث راحت شدن امور حسابداران حاضر در شرکت های کوچک و بزرگ شده و دقت و سرعت عمل را تا حد قابل توجهی افزایش می دهند.

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که چرا بهتر است روش های سنتی حساب و کتاب را کنار گذاشته و نسبت به خرید نرم افزار حسابداری شرکتی اقدام نمایید؟

آشنایی با نرم افزار حسابداری شرکتی و ضرورت استفاده از آن

جالب و در عین حال لازم است بدانید که نرم افزار حسابداری شرکتی تفاوت های قابل توجهی با نرم افزارهای حسابداری به کار گرفته شده در فروشگاه ها و رستوران ها دارد. گفتنی است که حسابداری شرکتی یکی از شاخه های ویژه علم حسابداری به شمار آمده و موضوع اصلی آن حسابداری در شرکت ها می باشد. از جمله مهم ترین وظایف این دسته از نرم افزارهای حسابداری می توان به گرفتن صورت گردش وجوه، تحلیل نتایج مالی، حسابداری رویدادها، حقوق کارمندان، آماده سازی ترازنامه و حسابرسی و… اشاره نمود.

نرم افزار حسابداری شرکتی زمینه ای را مهیا می سازد که مدیران کار خود را در عین برخورداری از سرعت، با دقت بالایی انجام دهند. نرم افزارهای حسابداری مذکور گزارش هایی مداوم و کامل از روند کار را ارائه نموده و بدین ترتیب مدیریت شرکت را بهبود می دهند. این نرم افزارها باعث فراهم سازی دید بهتر و وسیع تری از هزینه ها شده و بدین ترتیب نتایج مثبتی را در تصمیم گیری های مالی اعمال می نمایند. تمام این موارد دست به دست هم داده و خرید نرم افزار حسابداری شرکتی را به امری ضروری تبدیل کرده اند.

نرم افزار حسابداری شرکتی
نرم افزار حسابداری شرکتی

آشنایی با انواع نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی دارای انواع متعدد و متنوعی است که در ادامه به معرفی و بررسی مختصر هر یک از انواع آن خواهیم پرداخت:

نرم افزار حسابداری بازرگانی

همان گونه که می دانید، شرکت های بازرگانی یکی از اصلی ترین ارکان اقتصادی کشور به شمار می آیند. از آن جا که گردش حساب این دسته از شرکت ها بسیار بالا است، گردش های مالی فراوانی در آن ها در جریان می باشد. همین امر موجب شده است که حسابداری در این دسته از شرکت ها بسیار حیاتی و حائز اهمیت باشد.

نرم افزار حسابداری بازرگانی یکی از مهم ترین انواع نرم افزار حسابداری شرکتی است. استفاده از این دسته از نرم افزارها به دلیل برخورداری از ویژگی های متعدد و متنوعی نظیر ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ثبت قراردادها، گزارش دهی و…. به کلیه شرکت های بازرگانی توصیه می گردد. لازم به ذکر است که با استفاده از این نرم افزار امکان مدیریت کلیه هزینه ها و در نتیجه دستیابی به سود بیشتر میسر می باشد.

نرم افزار حسابداری خدماتی

شرکت های خدماتی دسته ای از شرکت ها هستند که بدون نیاز به ماده اولیه و تنها از طریق هزینه کردن برای خرید و تهیه وسایل مورد نیاز خدماتی کارمندانی را برای ارائه خدمات به مشتریان استخدام کرده و بدین ترتیب درآمد کسب می کنند. اگر چه این مشاغل در مقایسه با سایر تجارت های مبتنی بر محصول از جزئیات کمتری در امر حسابداری برخوردار هستند، اما نمی توان از اهمیت به کارگیری نرم افزار حسابداری شرکتی در این کسب و کارها غافل شد.

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای به کار گرفته شده در شرکت ها و کسب و کارهای خدماتی می باشد. این نرم افزارها با برخورداری از امکانات و قابلیت های بی نظیر موجب سهولت در حسابداری شرکت شده و بدین ترتیب سرعت در اجرای فرآیند حسابداری را به دنبال دارند.

نرم افزار حسابداری تولیدی

حسابداری تولیدی غالبا به منظور رفع نیازهای واحدهای تولیدی و برای محاسبه هزینه های تولید کالا و هزینه های فروش محصولات به کار گرفته می شود. حسابداری در واحدهای تولیدی بسیار حائز اهمیت می باشد. همین امر موجب اهمیت یافتن نرم افزار حسابداری تولیدی در این مشاغل شده است.

لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری تولیدی میزان موجودی کالا، هزینه کالاهای خریداری شده و هزینه کالاهای فروخته شده را مد نظر قرار داده و ارزیابی های لازم را بر اساس آن ها انجام می دهد. استفاده از این نرم افزار در واحدهای تولیدی زمینه ثبت و صورت های مالی بسیار دقیق و گزارشات مالی صحیح را فراهم می سازد.

نرم افزار حسابداری مالی

حسابداری مالی یکی از مهم ترین انواع حسابداری است که به منظور ثبت و محاسبه اطلاعات اقتصادی سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که اهداف مالی یک سازمان در صورت عدم برخورداری از واحد مالی تحقق پیدا نخواهند کرد.

نرم افزار حسابداری مالی یکی از کاربردی ترین انواع نرم افزار حسابداری شرکتی است که برای انجام حسابداری های مالی و سایر حسابرسی ها در سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ به کار گرفته می شود. جالب است بدانید که این دسته از نرم افزارهای حسابداری را قلب فرآیندهای مالی نامگذاری می کنند.

نرم افزار حسابداری جامع

نرم افزار حسابداری جامع نرم افزاری برخوردار از دسته ای از قابلیت های نرم افزارهای مالی گوناگون بوده و به عنوان ابزاری کاربردی و کامل در مدیریت امور مالی سازمان های مختلف شناخته می شود. استفاده از این نوع نرم افزار حسابداری شرکتی در بسیاری از کسب و کارهای امروزی رواج پیدا کرده است. این نرم افزارها قابلیت های متعدد و متنوعی داشته و از همین رو قادر به برطرف سازی نیازهای حسابداری سازمان ها هستند.

نرم افزار حسابداری شرکتی
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری و مالی قیاس؛ پیشنهاد طلایی ما به شما!

نرم افزار حسابداری مالی قیاس یکی از با سابقه ترین فعالان عرصه عرضه نرم افزارهای حسابداری شرکتی مختلف نظیر نرم افزار حسابداری بازرگانی، نرم افزار حسابداری خدماتی، نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار حسابداری مالی و نرم افزار حسابداری جامع می باشد. اگر قصد خرید یک نرم افزار حسابداری شرکتی با ویژگی های بی نظیر و قابلیت های منحصر به فرد را دارید، نرم افزار حسابداری و مالی قیاس بهترین گزینه برای شما است و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو، مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۲۱۶۱۹۵۲ داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار حسابداری و مالی قیاس
نرم افزار حسابداری و مالی قیاس

.

پایان رپورتاژ آگهی

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |



ارسال نظر