اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

چگونه اکانت جعلی روبیکا را پیدا کنیم ؟

ساعاتی پیش از جعل اکانت اینستاگرام افراد مشهور در روبیکا بدون اطلاع ایشان برایتان گفتیم. حال به سوال شما کابران تکراتو پاسخ خواهیم دارد. چگونه اکانت جعلی روبیکا را پیدا کنیم ؟

ساعاتی پیش برایتان از کپی شدن پیج های مشهور و پرطرفدار اینستاگرامی در روبیکا، با همان اطلاعات و عکس و متون نوشته بودیم. اما بعد از انتشار این خبر بود که بسیاری از افراد نگران در جستجوی راه هایی برای جلوگیری از این مسئله و یا پیدا کردن اکانت کپی شده و جعلی خود در روبیکا، با ما ارتباط برقرار کردند. سوال اصلی افراد این بود. چگونه اکانت کپی شده خود در روبیکا را پیدا کنیم یا اصلا بفهمیم چنین چیزی وجود دارد؟ با ما باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

چگونه اکانت جعلی روبیکا را پیدا کنیم ؟

احتمالا با این اقدام و عملکرد عجیب روبیکا، در کپی کردن پیج های اینستاگرامی، آن هم بدون هیچ تغییری در عکس و متون مایه نگرانی بسیاری از افراد شده است. البته خیلی جای نگرانی نیست، چراکه روبیکا به سراغ افراد مشهوری در فوتبال، سینما و دیگر عرصه ها رفته است و حتی سرخود به بعضی افراد تیک آبی نیز اهدا کرده است!

اما برای اینکه اکانت جعلی روبیکا را بیابید، اولین راه نصب عضویت در سرویس روبیکا است. که طبعا حرکت خیلی جذابی به نظر نمی رسد! راه بهتر این است که درست مانند اینستاگرام وب، نام اکانت اینستاگرامی خود یا درواقع یوذرنیم اینستا خود را بعد از آدرس وب سایت روبیکا سرچ کنید تا ببینید آیا اکانتی با مشخصات اکانت شما در روبیکا فعال است یا نه. برای اینکار از فرمول زیر استفاده کنید:

نام اکانت اینستاگرامی/Rubika.ir

چگونه اکانت جعلی روبیکا را پیدا کنیم ؟

در این حالت بدون اینکه این سرویس روی گوشی شما نصب باشد یا شما، شماره تلفن همراه یا هر اطلاعات دیگری به آن بدهید، متوجه وجود اکانت جعلی خود خواهید شد. اخیرا شماری از چهره های سرشناس ورزشی و سینمایی، تهدید به پیگیری قضایی این اقدام جنجالی روبیکا کرده اند.

بیشتر بخوانید:

آیا آموزش چگونه اکانت جعلی روبیکا را پیدا کنیم برای شما مفید بود؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    درست کردن اکانت دوتادو در گوشی

    پاسخ