کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

سریال های هندی همیشه طرفداران زیادی داشته اند، مامور مخفی یکی از همان پرطرفدارهاست. برای دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی با ما باشید.

یکی از سریال های پرطرفدار هندی «برای عشق جان می دهم» بود که داستان و فیلمنامه عاشقانه و مافیایی آن دلیل اصلی جذب مخاطبان بود. این سریال پس از موفقیت عالی که در فصل اول داشت، فصل دوم خود را با نام «مامور مخفی» آغاز کرد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

پس از پایان فصل اول این سریال، از 15 ماه مارس 2021 پخش مامور مخفی در شبکه Voot Select آغاز شد، و تقریبا همزمان با آن شبکه MBC Persia دوبله فارسی این سریال را را به عهده گرفت و پخش می کند. در ادامه لینک دانلود دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

سریال «برای عشق جان می دهم» با داستان و فیلمنامه جالب و قوی توانست طرفداران زیادی پیدا کند و همین استقبال مخاطبان یکی از دلایل ساخت فصل دوم آن شد. اگر چه نام سریال در فصل دوم به «مامور مخفی» تغییر پیدا کرد اما در این فصل هم شاهد روایت داستانی گیرا هستیم.

این سریال، داستان دختری به نام ریدیما را روایت می‌کند که برای عشقش تصمیم پر خطری می گیرد، ریدیما تصمیم می گیرد به یکی از بزرگترین خلافکارهای هند نزدیک شود تا بتواند علیه او شواهد و مدارک لازم جمع کند و پلیس بتواند براساس این شواهد و مدارک این خلافکار را دستگیر کند.

ریدیما دختر داستان این سریال هندی برای کمک به عشقش کبیر تلاش می‌کند تا بر علیه خلافکار سریال یعنی وانش رایسنینگانیا مدارک لازم را جمع کند، اما داستان آن طور که او برنامه ریزی کرده پیش نمی‌رود و او به وانش دلبسته می شود، در عین حال ریدیما تلاشش را ادامه می دهد و سعی می کند دچار تصمیم های احساسی نشود.

او در نقش یک برنامه ریز مهمانی به مهمانی کروز ونش وارد می شود. این سفر دریایی پر از اتفاق های پیش بینی نشده است که در نهایت سبب استخدام ونش به عنوان فیزیوتراپیست سیاه خواهر او می شود.

دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی
دانلود رایگان سریال هندی مامور مخفی قسمت 136 دوبله فارسی / دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی / دانلود سریال مامور مخفی

با گذشت زمان و رخ دادن بعضی اتفاق‌ها، ونش نسبت به ریدیما دچار شک می شود، برای همین با پیشنهاد ازدواج به ریدیما او را امتحان می کند. پس از آن که کبیر به خاطر پیشنهاد ونش فشار زیادی را تحمل می کند، ریدیما پیشنهاد ازدواج ونش را می پذیرد.

روز پس از ازدواج، ریدیما مجسمه‌ای از راگینی، نامزد سابق وانش را پیدا می‌کند. ریدیما فکر می کند که ونش می‌تواند قاتل نامزدش باشد، بنابراین تلاش می‌کند رازی که پشت قتل نامزد وانش را دربیابد تا بتواند مدارک بیشتری علیه ونش جمع آوری کند.

ریدیما در ادامه ماچرا با یک اتاق مخفی در عمارت روبرو می‌شود. او وارد اتاق شده و در آنجا یک نقاشی و یک مجسمه دیگر از یک زن را می‌بیند. در حقیقت زنی در این نقاشی است، مادر بیولوژیکی ونش، اوما رای سینگانیا بوده که در جوانی بدون هیچ حرفی او را ترک کرده است.

در ادامه این گفتار، لینک دانلود قسمت 136 سریال مامور مخفی را در اختیار شما می‌گذاریم. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های هندی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های هندی تکراتو را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 134 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 135 سریال مامور مخفی دوبله فارسی

دانلود قسمت 136 مامور مخفی

دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی
دانلود قسمت 136 مامور مخفی / دانلود قسمت 136 سریال مامور مخفی / دانلود سریال مامور مخفی
  • نام سریال: مامور مخفی (Ishq Mein Marjawan 2)
  • ژانر: عاشقانه، درام
  • زبان: هندی (دوبله فارسی)
  • کشور: هند
  • سال تولید: ۲۰۲۰
  • تعداد قسمت ها: حدود ۱۵۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای
  • کارگردان: Noel Smith
  • بازیگران: Helly Shah, Rrahul Sudhir, Vishal Vashishtha
  • شبکه پخش: شبکه MBC Persia

لینک دانلود رایگان سریال هندی مامور مخفی قسمت 136 دوبله فارسی از تلگرام با کیفیت 360p

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 136 سریال مامور مخفی دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر