همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال گیم‌فای یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI): GameFi یک مرکز همه جانبه و یک فروشگاه واحد برای تامین مالی بازی است که به استودیوهای بازی، بازیکنان، معامله گران و سرمایه گذاران خدمات می‌دهد.

کارگزاری فارابی

GameFi ابتکارات امیدوار کننده بازی بلاکچین را که در شبکه های BSC و Polygon توسعه یافته است، به جامعه بازی ارائه می‌دهد، که میزبان اکثر عناوین بازی با درآمد بالا است. به طور همزمان، GameFi اولین بازاری است که تجارت بین اقلام درون بازی و NFT ها را امکان پذیر می‌کند.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال گیم‌فای (GAFI)

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز گیم‌فای (GAFI) است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز گیم‌فای (GAFI) کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت گیم‌فای (GAFI) را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار عقربه‌ای این ارز هنوز در تریدینگ ویو وجود ندارد. به محض اضافه شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت گیم‌فای (GAFI)

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز گیم‌فای (GAFI) و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمت‌های قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز گیم‌فای (GAFI) می توانید استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت گیم‌فای (GAFI) را به نمایش درآورید.

در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

نمودار تکنیکال این ارز هنوز در تریدینگ ویو وجود ندارد. به محض اضافه شدن در این صفحه قرار خواهد گرفت.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)
قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم اول شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

GameFi به شکل قابل‌توجهی توسط Icetea Labs پشتیبانی می شود، که برای پروژه های در حال رشد مانند Faraland و Kaby Arena، و DAO Maker، یک پایگاه راه اندازی برای پروژه های متعدد بازی های برجسته است. این همکاری اولین گام حیاتی است که پایه محکمی برای رشد اکوسیستم GameFi ایجاد می‌کند.

اکوسیستم GameFi شامل 5 ستون است: Launchpad ،Accelerator ،Aggregator ،Marketplace و Yield Guilds ،Launchpad. هر قسمت دارای ویژگی های اصلی، نوآوری ها و پیشرفت های خاص خود است که ستون های محکمی برای رشد و نفع اکوسیستم برای جامعه کاربران است.

Game Aggregator یک مقصد نهایی بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی های پرطرفدار بلاک چین را کشف کرده و تجربه کنند. همچنین به عنوان مخزنی برای اقلام درون بازی و دارایی های NFT و همچنین بستری برای ردیابی بازده بازی آنها برای کسب درآمد عمل می کند.

سپس بازیکنان را قادر می سازد تا اقلام درون بازی و NFT های خود را برای فروش، مبادله، اجاره و موارد دیگر در GameFi Marketplace بدون توجه به بازی که انجام می‌دهند، لیست کنند.

GameFi Yield Guilds کاربران را قادر می سازد تا با شرکت در صندوق های مختلف مالی بازی، درآمد غیرفعال کسب کنند. با استفاده از ویژگی های GameFi’s Earning بدون بازی، کاربران می توانند زودتر به نشانه ها یا موارد بازی پروژه های برجسته دسترسی پیدا کنند، اقلام بازی خود را به سایر بازیکنان وام دهند تا درآمد کسب کنند، توکن خود را بر روی اقلام بازی بازیکنان دیگر قرار دهند تا درآمد کسب کنند، به عملکرد اصناف برای کسب منفعلانه و غیره بپیوندند.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

GameFi Launchpad یک صفحه راه اندازی اختصاصی برای بازی است که اولین صفحه راه اندازی است که پیشنهادات اولیه بازی (IGO) را برای پروژه های بازی انجام می دهد تا اولین دسترسی به دارایی های بازی را بدست آورد و با گیمرهای جامعه GameFi تعامل داشته باشد.

پس از ادغام ابزارهای DeFi ، GameFi Marketplace به یک فروشگاه تک مرحله ای برای همه اقلام و دارایی های درون بازی تبدیل می‌شود. کشف، خرید، فروش، معامله یا حتی میزبانی حراج NFT هرگز آسان نبوده است.

فروشندگان و خریداران حتی می‌توانند معاملات NFT بین بازی را از طریق مکانیزم مبادله اختصاصی انجام دهند. همه اینها از طریق قراردادهای هوشمند برای اطمینان از صحت و قابلیت اطمینان انجام می شود.

GameFi Accelerator برای بازی های بلاکچین قالب ها و ابزارهای از پیش ساخته شده ای را برای کمک به استودیوهای بازی سنتی در پیاده سازی اجزای بلاک چین و تسهیل مکانیسم های گیم پلی بازی برای کسب درآمد ارائه می دهد. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) میخواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

برای خرید این ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: در یک صرافی که از مبادلات با ارز فیات پشتیبانی می‌کند، ثبت نام کنید.
  • مرحله دوم: با ارز فیات خود به خرید بیت کوین بپردازید.
  • مرحله سوم: بیت کوین خود را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.
  • مرحله چهارم: مقداری بیت کوین را در این صرافی واریز کنید.
  • مرحله پنجم: در نهایت بیت کوین را با ارز دیجیتال موردنظر خود ترید کنید.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) می‌خواهیم درباره بهترین کیف پول‌های این رمزارز صحبت کنیم.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI)

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال گیم‌فای (GAFI) به شرح زیر است:

SafePal: برنامه کیف پول رمزنگاری شده SafePal یک برنامه امن، غیر متمرکز، آسان برای استفاده و رایگان برای مدیریت بیش از 10 هزار ارز رمزنگاری شده است. با استفاده از برنامه SafePal، می توانید ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال، دریافت، خرید و تجارت کنید و تجربه کاربری روان و بصری را به راحتی انجام دهید.

Trust Wallet: تراست ولت مطمئن ترین کیف پول رمزنگاری شده، مناسب برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب رمز ارز است. با استفاده از Trust Wallet به 5 میلیون نفر دیگر خواهید پیوست. این کیف پول یک سیستم ممیزی شده با امنیت کامل ارائه می‌دهد که ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما را ساده می‌کند. برنامه‌های Trust که برای iOS و Android طراحی شده‌اند، بهترین تجربه و سهولت ممکن را ارائه می‌دهند.

Meta Mask: این والت مورد اعتماد بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. MetaMask که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه موجود است، شما را با تنها با یک کلیک، به ورود امن، کیف پول توکن و تبادل توکن مجهز می‌کند و هر آنچه برای مدیریت دارایی های دیجیتالی خود نیاز دارید را این ولت در اختیارتان خواهد گذاشت. MetaMask ساده‌ترین و در عین حال مطمئن‌ترین راه برای اتصال به برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌دهد.

Coinbase Wallet: این ولت برنامه‌ای ایمن برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شما خواهد بود. همه دارایی‌های دیجیتالتان را در یک مکان نگاه خواهد داشت. با این ولت به دوستان خود پرداخت کنید نه آدرس ها. با ذخیره کردن توکن ها و کلکسیون های خود، آنها را در دستگاه خود کنترل کامل کنید. BTC ، BCH ، ETH ، ETC ، LTC و همه توکن های ERC-20 خود را مدیریت کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر