کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

جزئیات جدید از Xiaomi 12 فاش شد ؛ شاید اسنپدراگون 870

جزئیات جدید از Xiaomi 12 فاش شد، گزارشات مبنی بر آن است که شاید از اسنپدراگون 870 در این گوشی استفاده شود. با ما همراه باشید.

آرون گروپس

غول تولید کننده گوشی هوشمند چینی یعنی شیائومی، روز های فوق العاده ای را سپری می‌کند. زیرا می‌تواند به راحتی گوشی های هوشمند خود در تعداد مناسب و معقول به فروش رساند. تا آنجا که شیائومی تبدیل پرفروش ترین برند در بسیاری از بازار های دنیا شده است. و اکنون نیز تصمیم بر آن گرفته تا عنوان پرفروش ترین برند گوشی های هوشمند را از سامسونگ بگیرد. اگر از بحث فروش فاصله بگیریم، گزارشات جدید می‌گویند که گوشی جدید شیائومی با اسنپدراگون ۸۷۰ و صفحه نمایش خمیده به زودی معرفی خواهد شد.

جزئیات جدید از Xiaomi 12 فاش شد

شاید اسنپدراگون 870

شیائومی ۱۲ گوشی هوشمند پرچمدار جدید تولیدکننده چینی است که جانشین سری گوشی‌های پرچمدار شیائومی Mi ۱۱ خواهد شد. از گوشی شیائومی ۱۲ به طور مداوم شایعات اطلاعات زیادی منتشر شده که هیاهوی زیادی ایجاد کرده و باعث افزایش توجه طرفداران به این گوشی شده است. حساب Digital Chat Station نیز به تازگی اطلاعات جدیدی از این گوشی را فاش کرده است. طبق گفته‌ها شیائومی کلمه Mi را از عنوان محصول جدید خود حذف کرده و آن را شیائومی ۱۲ می‌نامند.پردازنده احتمالی اسنپدراگون ۸۷۰ در اجلاس فناوری اسنپدراگون سال ۲۰۲۰ رونمایی شد و جانشین آن نیز در رویداد امسال که از ۳۰ نوامبر آغاز شده، معرفی خواهد شد.

وجود قابلیت شارژ ۱۰۰ واتی در گوشی شیائومی ۱۲

جزئیات جدید از Xiaomi 12 فاش شد: پرچمدار جدید تولیدکننده چینی است که جانشین سری گوشی‌های پرچمدار شیائومی Mi ۱۱ خواهد شد. از گوشی شیائومی ۱۲ به طور مداوم شایعات اطلاعات زیادی منتشر شده که هیاهوی زیادی ایجاد کرده و باعث افزایش توجه طرفداران به این گوشی شده است. حساب Digital Chat Station نیز به تازگی اطلاعات جدیدی از این گوشی را فاش کرده است. طبق گفته‌ها شیائومی کلمه Mi را از عنوان محصول جدید خود حذف کرده و آن را شیائومی ۱۲ می‌نامند.پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ در اجلاس فناوری اسنپدراگون سال ۲۰۲۰ رونمایی شد و جانشین آن نیز در رویداد امسال که از ۳۰ نوامبر آغاز شده، معرفی خواهد شد.

انتظار می‌رود شیائومی ۱۲ اولین گوشی باشد که از اسنپدراگون ۸۹۸ استفاده می‌کند و تا قبل از پایان سال عرضه شود. طبق اطلاعات منتشر شده شیائومی ۱۲ از سیستم شارژ سریع ۱۰۰ واتی و دوربین تله فوتو ۵۰ مگاپیکسلی و لنز اولترا واید بهره می‌برد.

تلفن از یک باتری قدرتمند و البته بزرگ استفاده می‌کند که هنوز ظرفیت آن اعلام نشده، اما این باتری باعث افزایش اندازه گوشی نخواهد شد. نسبت بدنه به صفحه نمایش شیائومی ۱۲ بسیار بالا خواهد بود و محل کوچکتری برای دوربین سلفی بر روی صفحه در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما درباره نوشتار جزئیات جدید از Xiaomi 12 فاش شد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما درمیان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر