اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

نظر جنجالی بیل گیتس در مورد متاورس

در این نوشتار قصد داریم تا نظر جنجالی بیل گیتس در مورد متاورس را بررسی کنیم و گفته‌های او را برای شما بازگو کنیم. با ما در تکراتو همراه باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

بیل گیتس معتقد است که جلسات مجازی در عرض دو تا سه سال آینده در فضای متاورس برگزار خواهند شد. او عقیده دارد که تا آن زمان کارمندان از هدست‌های واقعیت مجازی و دستکش‌های ضبط حرکت برای تعامل با همکاران خود استفاده خواهند کرد.

نظر جنجالی بیل گیتس در مورد متاورس

گیتس در مرور سال که در وب سایت شخصی خود منتشر کرد، پیش‌بینی کرد اکثر کارکنان دیدارهای مجازی خود را ظرف دو تا سه سال آینده در متاورس انجام می‌دهند.
این میلیاردر فناوری نوشت: پیش بینی می‌کنم اکثر دیدارهای مجازی از قالب دوربین دو بعدی به متاورس منتقل خواهد شد که یک فضای سه بعدی با آواتارهای دیجیتالی است.

گیتس گفت: رایج شدن دیدارهای متاورس آهسته خواهد بود زیرا بسیاری از افراد فاقد ابزارهای لازم مانند عینک‌های واقعیت مجازی برای داشتن چنین تجربه‌ای هستند. اما وی ابراز خوش بینی کرد پیشرفتهای صورت گرفته در زمینه آواتارهای سه بعدی و صوت فضایی به کاربران کمک می کند احساس کنند به صورت مجازی ارتباط بیشتری ایجاد کرده اند.

نظر جنجالی بیل گیتس در مورد متاورس

بیل گیتس خاطرنشان کرد همچنان کارهایی باید انجام شوند اما ما به آستانه‌ای نزدیک شده‌ایم که فناوری واقعا تجربه با هم بودن در محیط کار را ایجاد خواهد کرد.

متاورس یک قلمرو دیجیتالی است که فناوریهایی مانند واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و ویدیو را یکی کرده و کاربران در یک دنیای مجازی زندگی می‌کنند. حامیان متاورس از جمله مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت “متا پلتفرمز” بر این باورند که متاورس، اینترنت مدرن را کامل می کند.

زاکربرگ پیش‌بینی کرده است بخش‌های کلیدی متاورس ظرف پنج تا ۱۰ سال آینده فراگیر می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در رابطه با نظر جنجالی بیل گیتس در مورد متاورس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر