کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اطلاعات فاش شده در IMEI جزییاتی از شیائومی 12 اولترا را آشکار کرد

اخیرا اطلاعاتی در پایگاه داده شیائومی IMEI منتشر شده که وجود گوشی شیائومی 12 اولترا را تایید می‌کند. اینطور که از شواهد پیداست، شیائومی 12پرو، رده‌بالاترین گوشی از سری شیائومی 12 نیست.

سری گوشی‌های Xiaomi 12 در چین راه‌اندازی شده و با استقبال خوبی مواجه شده است. انتظار می‌رود که این گوشی‌ها تا پایان فوریه یا اوایل مارس در بازارهای جهانی هم راه‌اندازی شوند. اما گوشی دیگری هم از سری شیائومی 12 در راه است که پیش از این، وجود آن تایید نشده بود.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

اطلاعات فاش شده در IMEI نشان می‌دهند که رده‌بالاترین گوشی از سری شیائومی 12، گوشی Xiaomi 12 Ultra است که با ویژگی‌های پیشرفته‌تری همراه است.

آنچه از شیائومی 12 اولترا می‌دانیم

مدتی است که شایعاتی درباره راه‌اندازی گوشی شیائومی 12 اولترا به گوش می‌رسد؛ اما هیچ منبع معتبری رسما تایید نکرده بود که چنین گوشی واقعا وجود دارد یا خیر. به همین دلیل، تمام اخباری که پیرامون این گوشی منتشر شدند، بر اساس حدس و گمان بودند. اما انتشار فهرست IMEI نشان داد گوشی شیائومی 12 اولترا وجود دارد.

اطلاعات فاش شده در IMEI جزییاتی از شیائومی 12 اولترا را آشکار کرد

براساس گزارش خبرگزاری Xiaomiui.net، اطلاعاتی از شیائومی 12 اولترا با شماره مدل 2206122SC در IMEI رویت شده و با اسم کد L2S نیز مشخص شده است. بد نیست بدانید کد L2 مربوط به گوشی شیائومی 12 پرو بود. بنابراین می‌توان گفت کد L2S هم برای گوشی‌های سری Xiaomi 12 است. اما کد L2S چطور به گوشی شیائومی 12 اولترا ارتباط پیدا می‌کند؟ چرا این کد برای شیائومی 12 لایت یا شیائومی 12 SE نیست؟

این مسئله به روند نام‌گذاری و کدگذاری در سال 2020 برمی‌گردد. در این سال،‌ کد Xiaomi J1 با شماره مدل M2001J1C مربوط به گوشی Mi 10 Pro بود. گوشی با کد Xiaomi J1S و شماره مدل M2007J1SC که 6 ماه بعد از Mi 10 Pro راه‌اندازی شد، با اسم رسمی Mi 10 Ultra کار خود را آغاز کرد.

با این اوصاف، اگر شیائومی همین روند نامگذاری را ادامه دهد،‌ حرف S در انتهای کد L2S معرف گوشی شیائومی 12 اولترا است.

اطلاعات فاش شده در IMEI جزییاتی از شیائومی 12 اولترا را آشکار کرد

تا اینجای کار با انتشار فهرست IMEI متوجه شدیم که گوشی Xiaomi 12 Ultra وجود دارد. این فهرست هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات پردازنده، حافظه، رم، تنظیمات دوربین و نمایشگر را فاش نکرده است. با این‌حال انتظار داریم که مشخصات مشترک زیادی با Xiaomi 12 Pro داشته باشد.

گوشی‌های شیائومی می 10 اولترا و می 11 اولترا هم ویژگی‌های یکسان زیادی با نسخه‌های پرو داشتند.

درباره تاریخ رونمایی شیائومی 12 هم باید گفت که با توجه به عدد 2206 در شماره مدل 2206122SC می‌توان گفت که این گوشی تا انتهای ژوئن 2022 (10 تیر) راه‌اندازی می‌شود. بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که شیائومی 12 اولترا در جولای 2022 (تیر تا اوایل مرداد) عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره شیائومی 12 اولترا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع: gizmochinaارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر