کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پرفروش ترین فیلم های هفته دهم سال 2022 آمریکا

از هفته گذشته تاکنون سه فیلم به پرفروش ترین های هفتگی آمریکا اضافه شدند. برای مشاهده جدول پرفروش ترین فیلم های هفته دهم سال 2022 آمریکا با تکراتو همراه باشید.

آرون گروپس

براساس آخرین اخبار سینما و تلویزیون،  لیست عناوین پرفروش ترین فیلم های هفته دهم سال 2022 آمریکا به ترتیب از جایگاه اول تا سوم به فیلم های بتمن (The Batman)، آنچارتد(Uncharted) و سگ اختصاص می‌یابد. در ادامه ضمن معرفی این فیلم‌ها، فیلم های پرفروش هفته 10 سال 2022 را معرفی می‌کنیم.

پرفروش ترین فیلم های هفته دهم سال 2022 آمریکا

فیلم ابرقهرمانی بتمن که برپایه دی‌سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم ساخته مت‌ریوز بوده و فیلم نامه به همراه پیتر کریگ به رشته تحریر درآمده است. نقش بروس وین را رابرت پتینسون بر عهده دارد. زوئی کراویتز، پل دینو، جفری رایت، جان تورتورو، پیتر سارسگارد، اندی سرکیس و کالین فارل از دیگر بازیگران فیلم هستند. داستان فیلم دومین سال مبارزه با جرم جنایت و فساد که بتمن به تنهایی با آن مبارزه می‌کند و در برابر ظلم ایستادگی می‌کند. این فیلم تا به حال رقم فروش  263,290,872$ دست یافته است. در آخر باید خاطر نشان کرد ککمپانی برادران وارنر مسئولیت توزیع این فیلم را برعهده دارند.

آنچارتد فیلمی در ژانر اکشن-ماجراجویی است به کارگردانی روبن فلیشر از براساس فیلم نامه‌ای از راف لی جودکینز، آرت مارکوم و مت هاولووی است. این فیلم برپایه یک بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده است که تام هلند در نقش نیتن دریک  بازی می‌کند. سایر بازیگران این اثر مارک والبرگ، سوفیا تیلور علی، تاتی گابریل و آنتونیو باندراس هستند. این فیلم از لحاظ داستانی نزدیک به فیلم های سری ایندیان جونز است و حدس داستان تا حدودی راحت بنظر می‌رسد. این فیلم نیز توانسته رقم فروش $117,895,357 را نیز به ثبت برساند.

سگ فیلمی به کارگردانی چنینگ تیتوم و رید کارولین که جزء اولین تجربه کارگردانی آن دو بشمار می‌رود. بازیگران این فیلم تیتوم، جین آدامز، کوین نش، کیوریانکا کیلچر، اتان سوپلی، امی ریور-لمپمن و بیل بر هستند. داستان فیلم درباره بریگز تکارو ارتش آمریکا که وظیفه انتقال یک سگ نظامی شپرد بلژیکی را به نوگلاس آریزونا دارد تا در مراسم تشییع جنازه سرپرستش شرکت کند. این فیلم رقم فروش $50,131,573 را به ثبت رسانده است.

در ادامه می‌توانید فیلم های پرفروش هفته 10 سال 2022 را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما درباره پرفروش ترین فیلم های هفته دهم سال 2022 آمریکا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر