اکسکوینو

مسابقه هفتگی تکراتو و فیگار در اینستاگرام
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

هدیه ایرانسل عید فطر 1401 مشخص شد

ایرانسل هم از همراه اول عقب نماند و بسته هدیه‌ای را به مناسبت عید فطر با تخفیف ویژه ارائه کرد. هدیه ایرانسل عید فطر 1401 شامل بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه است که با تخفیف در دسترس مشترکان ایرانسلی قرار می‌گیرد.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند از هدیه ایرانسل عید فطر 1401 بهره‌مند شوند. در این بسته ترکیبی، 2 ساعت مکالمه درون شبکه و 2 گیگابایت اینترنت بین‌المللی در نظر گرفته شده است. مشترکان می‌توانند این بسته را با 8 هزار تومن فعال کنند.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

جزییات بسته هدیه ایرانسل عید فطر 1401

مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند در روز‌های 12 و 13 اردیبهشت 1401 از این بسته هدیه استفاده کنند. اعتبار این بسته بعد از فعال‌سازی، 2 روز خواهد بود. دو روش برای فعال‌سازی این بسته وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

هدیه ایرانسل عید فطر 1401 مشخص شد

کاربران ایرانسلی فقط در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #5* بسته هدیه را فعال کنند. شماره‌گیری این کد در روزهای دیگر، اعتباری نخواهد داشت.

کاربران همچنین با مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانند از این بسته هدیه برخوردار شوند. برای فعال‌سازی این بسته نیز باید تا فردا و پس‌فردا (دوشنبه و سه‌شنبه) منتظر بمانید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد هدیه ایرانسل عید فطر 1401چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    خاک تو سر ایرانسل دیگه این الان کجاش هدیه‌ی
    هدیه یعنی یه چیزه رایگان خاک تو سر ایرانسل ای گدا نمیری از گشنه‌گی

    پاسخ