OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ثبت نام بازدیدکنندگان اینوتکس 2022 آغاز شد

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «INOTEX 2022» اعلام کرد ثبت نام بازدیدکنندگان اینوتکس 2022 آغاز شده است.

«سجاد عباسی فشمی» دبیر یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس 2022 گفت: ثبت نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 آغاز شده و بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به سایت inotex.com اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام بازدیدکنندگان اینوتکس 2022

سجاد عباسی فشمی افزود:

بازدیدکنندگان هنگام ثبت نام در سایت با سه نوع بلیت مواجه می‌شوند، نوع اول بلیت رایگان است که برای بازدید از بخش نمایشگاهی بوده و مخاطبان برای بازدید از این بخش از نمایشگاه نیاز به پرداخت هزینه ندارند و با دریافت بلیط رایگان از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

فشمی توضیح داد: بلیت نوع دوم مربوط به بخش آنلاین نمایشگاه است، زیرا امسال در کنار بخش حضوری نمایشگاه بخش آنلاین نیز برقرار است که در آن مخاطبان می‌توانند از خارج محیط نمایشگاه، سخنران‌ها و پنل‌ها را دیده و از امکانات اپلیکیشن مانند ارتباط بین غرفه داران و بازدیدکنندگان، امکان تناظریابی از طریق هوش مصنوعی اپلیکیشن و امکانات دیگر استفاده کنند.

عباسی فشمی افزود: نوع سوم بلیت مناسب آن دسته از مخاطبانی است که می‌خواهند غیر از بازدید از نمایشگاه از رویدادهایی که در نمایشگاه جریان دارد نیز استفاده کنند. برای مثال غیر از بازدید از نمایشگاه می‌خواهند از پاویون منتورشیپ‌ها یک مشاوره رایگان دریافت کنند، یا در قالب تورهای بازدید از شرکت‌های پارک فناوری پردیس بازدید نمایند یا در رویداد ریورس پیچ شرکت کنند. افراد متقاضی برای تهیه بلیت ویژه باید 55 هزار تومان هزینه کنند که با توجه به خدمات ارائه شده مبلغ زیادی نیست.

ثبت‌نام بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس 2022 آغاز شد

کشورهای شرکت کننده در اینوتکس 2022

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری گفت: اینوتکس امسال از کشورهای روسیه، هند، مالزی، قرقیزستان و اندونزی مخاطب دارد و شرکت های حاضر در نمایشگاه استقبال خوبی از این دوره داشته اند. بیش از 400 شرکت در فضای نمایشگاه به مساحت 5 هزار متر، محصولاتشان را به نمایش می‌گذارند و شرکت‌های بزرگی هم در این دوره حضور دارند.

عباسی فشمی تصریح کرد: در بخش کافه سرمایه اینوتکس بیش از 400 جلسه سرمایه گذاری از هم اکنون برنامه‌ریزی شده است و در بخش منتورشیپ نیز بیش از 200 فرصت مشاوره رایگان در اختیار مخاطبان رویداد قرار خواهد گرفت.

تفاوت اینوتکس 2022 با سال‌های قبل

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با اشاره تفاوت دیگر اینوتکس 2022 با دوره‌های گذشته گفت: امسال برخلاف سال گذشته که 2 استیج برگزار شد، شاهد برگزاری 3 رویداد استیج خواهیم بود. یک استیج با موضوعات عمومی کسب و کاری در حوزه فناوری، دیگری استیج نکستیشن با موضوعات تخصصی بررسی ترندهای آینده تکنولوژی نظیر متاورس و بلاک چین و سومین استیج نیز فروم حکمرانی است که موضوع آن بررسی حکمرانی فناورانه در حوزه دانش بنیان خواهد بود.

او افزود: امسال در نمایشگاه اینوتکس میزبان اختتامیه رویداد بین‌المللی کنز نیز هستیم که رقابت بین دانشمندان و پژوهشگران برتر کشورهای اسلامی است. در این دوره از رویداد علمی کنز 560 طرح از دانشمندان 20 کشور مسلمان به رقابت پرداختند. در این رقابت‌ها در 6 حوزه و در هر حوزه 3 تیم به مرحله نهایی راه یافتند و فینال آن همزمان با اختتامیه اینوتکس بین این 18 تیم برگزار خواهد شد. در نهایت در هر حوزه فنی یک پژوهش و پژوهشگر برتر معرفی خواهد شد.

ثبت‌نام بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس 2022 آغاز شد

اینوتکس 2022 میزبان رویداد‌های ارائه نیاز فناوری

عباسی فشمی ادامه داد: اینوتکس امسال میزبان برگزاری چندین رویداد ارائه نیاز فناورانه نیز است. در رویدادهای ریورس پیچ امسال صنعتگران حوزه نفت، هلال احمر، صنایع غذایی و 6 حوزه صنعتی مختلف دیگر نیازهای فناورانه خود را معرفی کرده و شرکت‌ها و افراد حاضر در نمایشگاه که پتانسیل تامین و برطرف کردن این نیازها را دارند، برای همکاری و عقد قرارداد اعلام می‌کنند. گفتنی است سال گذشته در این بخش روزانه حدود 4 میلیارد تومان قرارداد همکاری منعقد شد.

او در پایان گفت: اینوتکس امسال شاهد برگزاری یک رویداد ویژه مختص هکرها با عنوان هکرهای دوست داشتنی است. همچنین برنامه‌ها و رویدادهای بسیار متنوع دیگری نیز وجود دارد که مخاطبان با مراجعه به وب سایت نمایشگاه اینوتکس به آدرس inotex.com می توانند از آنها باخبر شوند.

 

نظر شما در مورد نمایشگاه اینوتکس 2022 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر