او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود قسمت ششم سریال نوبت لیلی [با ترافیک نیم بها]

سریال نوبت لیلی یکی از جدیدترین سریال‌های عاشقانه نمایش خانگی بوده که رد مدت کوتاهی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. برای دانلود قسمت ششم سریال نوبت لیلی با تکراتو همراه باشید.

مستر بلیط

اگر از طرفداران پر و پا قرص داستان‌های مرموز هستید، مطمئنا از دیدن سریال روح الله حجازی لذت خواهید برد. مجموعه نوبت لیلی، داستانی عاشقانه‌‌ و رازآلود را در بستری خیال‌انگیز و جذاب با سبکی نو در سه برهه تاریخی به تصویر کشیده شده است.

در این سریال، همه چیز با پیدا شدن یک یک کتاب مرموز شروع می‌شود و داساتان‌های جذابی را به وجود می‌آورد. در ادامه لینک دانلود قسمت 6 سریال نوبت لیلی را در اختیار شما می‌گذاریم. با ما همراه باشید.

دانلود قسمت ششم سریال نوبت لیلی

نوبت لیلی را می‌توان یکی از جدیدترین سریال های شبکه نمایش خانگی دانست که از قضا اولین اثر سریالی کارگردان کشورمان، روح الله حجازی است. وی پس از فیلم‌های سینمایی «درمیان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن»، به سراغ ساخت سریالی عاشقانه و مرموز تحت عنوان نوبت لیلی رفته است.

در این سریال، لیلی که حوادث شوم دوره‌ی کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌داند، یک کتاب مرموز را می‌یابد که داستانش دو قرن قبل در بالکان می‌گذرد که اتفاقات آن بسیار مشابه به سرگذشت خانواده‌ او است.

دانلود قسمت ششم سریال نوبت لیلی
دانلود قسمت ششم فصل یکم نوبت لیلی / دانلود قسمت جدید سریال نوبت لیلی / دانلود قسمت 6 فصل 1 سریال نوبت لیلی

این دختر احساس می‌کند او و خانواده‌اش تاکنون در زمان و مکان‌های موازی بسیاری زیسته‌اند، و حالا نوبت او بوده تا با رمزگشایی از کتاب و پیدا کردن تابلوی ارزشمند نیاکانش دست به انتخابی بزند که به همه‌ی این زندگی‌های زیسته معنا ببخشد.

لیلی باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می‌تواند پرده رازها و حقایق گذشته و آن چه بر مادر و خانواده‌اش گذشته را بردارد.

حمید فرخ نژاد، مریلا زارعی، پردیس احمدیه، لادن مستوفی، محمد امین شعرباف، مهران غفوریان، علیرضا ثانی فر، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، مسعود کرامتی، خسرو احمدی، فرزین محدث و علیرضا جعفری از بازیگران مطرحی هستند که در اولین سریال روح الله نقش‌آفرینی کرده‌اند. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازیگران، مطلب بیوگرافی بازیگران نوبت لیلی را مطالعه فرمایید.

به علاوه، اگ نمی‌دانید دقیقا در چه روزهایی منتظر این سریال باشید، مطلب روز و ساعت پخش سریال نوبت لیلی می‌تواند به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید:

دانلود قسمت سوم سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت چهارم سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت پنجم سریال نوبت لیلی 

دانلود قسمت 6 سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت چهارم سریال نوبت لیلی
دانلود قسمت 6 سریال نوبت لیلی / دانلود قسمت ششم فصل اول سریال نوبت لیلی / دانلود قسمت ششم سریال نوبت لیلی

برای دانلود قسمت ششم فصل اول سریال نوبت لیلی با ترافیک نیم بها می‌توانید از لینک‌های زیر کمک بگیرید:

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت ششم با کیفیت 480p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 6 با کیفیت 720p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت ششم فصل 1 با کیفیت 1080p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 6 به صورت یکجا: لینک

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

نظر شما درباره این سریال چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر