کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی [با ترافیک نیم بها]

اگر به دنبال یک سریال رمز آلود هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم سریال نوبت لیلی را از دست ندهید. برای دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی با تکراتو همراه باشید.

آرون گروپس

سریال نوبت لیلی یکی از محبوب‌ترین سریال‌های نمایش خانگی بوده که از پلتفرم نماوا به اکران درآمد و توانست نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. این مجموعه به کارگردانی و تهیه کنندگی روح الله حجازی ساخته شده است. برای دانلود شانزدهیم قسمت این سریال با ما همراه باشید.

دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی

همانطور که کمی قبل گفتیم این مجموعه پرطرفدار به کارگردان روح الله حجازی ساخته شده است، وی پس از فیلم‌های سینمایی «درمیان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن»، به سراغ ساخت سریالی عاشقانه و مرموز تحت عنوان نوبت لیلی رفته است.

در این سریال، لیلی که حوادث شوم دوره‌ی کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌داند، یک کتاب مرموز را می‌یابد که داستانش دو قرن قبل در بالکان می‌گذرد که اتفاقات آن بسیار مشابه به سرگذشت خانواده‌ او است.

این دختر احساس می‌کند او و خانواده‌اش تاکنون در زمان و مکان‌های موازی بسیاری زیسته‌اند، و حالا نوبت او بوده تا با رمزگشایی از کتاب و پیدا کردن تابلوی ارزشمند نیاکانش دست به انتخابی بزند که به همه‌ی این زندگی‌های زیسته معنا ببخشد. لیلی باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می‌تواند پرده رازها و حقایق گذشته و آن چه بر مادر و خانواده‌اش گذشته را بردارد.

لیلی باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می‌تواند پرده رازها و حقایق گذشته و آن چه بر مادر و خانواده‌اش گذشته را بردارد. در حالی که لیلی به دنبال یافتن قبیله‌ی گلباد است، شهبانو تصمیم می گیرد به زادگاه اجداد گلبادی اش برود و کتاب نوبت لیلی را پیدا کند.

با یافتن کتاب نوبت لیلی، لیلی هم به این نتیجه می‌رسد که پاسخ‌هایش را می‌تواند در این کتاب پیدا کند. در حالی که لیلی با کاوش بیشتر در کتاب، پی به اهمیت نگارگری گم شده شان می‌برد، همایون به واکاوی گذشته‌اش می‌پردازد و شهبانو یک قدم دیگر به هدفش نزدیکتر می‌شود.

لیلی می‌خواهد محتویات صندوق امانات مرموز را به پدرش نشان دهد اما یک مشتری همایون را یاد شب شروع تمام این ماجرا می اندازد و سرنخ تازه ای به او می دهد.

دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی
دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 16 / دانلود قسمت 16 فصل 1 سریال نوبت لیلی / دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی

در ادامه سریال دیدیم که لیلی موفق می‌شود تمنا را راضی به گذشت کند تا نگارگری را نفروشند. شهبانو فاخر را ملاقات می‌کند و از او می‌خواهد تا در یافتن گلبادها کمکش کند. آرش آماده‌ رفتن به ملاقات لیلی می‌شود و می‌تواند کمی به لیلی نزدیک شود.

آرش وقتی می‌‌فهمد که لیلی می‌تواند به او در شناخت هویتش کمک کند، غافلگیر می‌شود. او هرچه به لیلی نزدیک می‌شود، از شخصیتش را بازگو می‌کند اما هیران این رابطه را تایید نمی‌کند.

حمید فرخ نژاد، مریلا زارعی، پردیس احمدیه، لادن مستوفی، محمد امین شعرباف، مهران غفوریان، علیرضا ثانی فر، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، مسعود کرامتی، خسرو احمدی، فرزین محدث و علیرضا جعفری از بازیگران مطرحی هستند که در اولین سریال روح الله نقش‌آفرینی کرده‌اند. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازیگران، مطلب بیوگرافی بازیگران نوبت لیلی را مطالعه فرمایید.

به علاوه، اگ نمی‌دانید دقیقا در چه روزهایی منتظر این سریال باشید، مطلب روز و ساعت پخش سریال نوبت لیلی می‌تواند به شما کمک کند.

دانلود قسمت 16 سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت یازدهم سریال نوبت لیلی
دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی / دانلود قسمت شانزدهم فصل یکم نوبت لیلی / دانلود قسمت جدید سریال نوبت لیلی

برای دانلود قسمت شانزدهم سریال نوبت لیلی با ترافیک نیم بها می‌توانید از لینک‌های زیر کمک بگیرید:

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت شانزدهم با کیفیت 480p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 16 با کیفیت 720p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت شانزدهم با کیفیت 1080p: لینک

دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 16 به صورت یکجا: لینک

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

نظر شما درباره این سریال چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر