فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اعتصاب رانندگان اسنپ و پیک موتوری اسنپ فود ادامه دارد [+واکنش اسنپ]

اعتصاب رانندگان اسنپ و پیک موتوری اسنپ فود از امروز 1 خرداد آغاز شده و تا 5 خرداد ادامه دارد.  رانندگان اسنپ مدت‌ها است که از دستمزد پایین شکایت دارند.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

رانندگان اسنپ در طی فراخوانی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود خواستار آن هستند که در اعتراض به عدم افزایش کرایه‌ها، تمامی رانندگان اسنپ در اقدامی همگانی از یکم تا پنجم خرداد از قبول مسافر اجتناب کنند. همچنین رانندگان اسنپ فود نیز مدتی است یه خاطر پایین بودن دستمزد از قبول سفارش اجتناب می‌کنند.

خواسته رانندگان اسنپ و پیک موتوری اسنپ فود چیست؟

راتتدگان اسنپ در پی اعتراضشان به کرایه‌های پایین و به تبع آن دستمزد پایین و همچنین نداشتن امنیت شغلی تصمیم گرفته‌اند دست به اعتصاب بزنند. طبق فراخوانی که در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود رانندگان از 1 خرداد تا 5 خرداد مسافری را قبول نخواهند کرد.

آ‌پدیت 11 خرداد: به نظر می‌رسد اعتصاب رانندگان اسنپ ادامه دار بوده است. کاربران در شبکه‌های اجتماعی نوشته اند بسیاری از درخواست‌های سفر آنها بدون پاسخ از سوی رانندگان همراه بوده است. یکی از کاربران می‌نویسد:

حس میکنم از اول این هفته راننده‌های #اسنپ و #تپسی اعتصاب کردن و سفرها رو قبول نمیکنن به طرز عجیبی صبح‌ها ۱۰ دقیقه منتظر میمونم و نرخ خود به خود افزایش پیدا می‌کنه و بعدش قبول میکنن. تا هفته قبل ۲ دقیقه‌ای قبول میکردن بلا استثنا

رانندگان اسنپ در فراخوان خود خواستار افزایش کرایه‌ها هستند. آنها دلیل این خواسته خود را عدم هماهنگی نرخ کرایه‌ها با هزینه‌های زندگی می‌دانند. پیش تر نیز رانندگان اسنپ در راستای افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی خواستار افزایش نرخ کرایه‌های خود بودند که البته خواسته ایشان توسط شرکت اسنپ رد شد و افزایش قیمتی رخ نداد.

خواسته رانندگان اسنپ و پیک موتوری اسنپ فود چیست؟ 

اوج گرفتن مسئله اعتصاب رانندگان نیز از جایی شکل گرفته است که هفته گذشته سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خبر داد که افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی اینترنتی به کلی منتفی است. اکنون رانندگان در فضای مجازی از هشتگ (یکم تا پنجم را فراموش نکن) استفاده می‌کنند و به این تصمیم اعتراض دارند.

مدیر عامل اسنپ: بهینه بودن قیمت ماموریت اصلی ما است

محمد خلج مدیرعامل اسنپ در گفت و گو با خبرگزاری‌ها اعلام کرده است که همیشه در دسترس بودن و بهینه بودن قیمت ماموریت اصلی اسنپ بوده است. با این اظهار نظر به نظر می‌رسد اسنپ در موضع خود در خصوص قیمت‌ها ثابت قدم است. خلج به نارضایتی رانندگان از کرایه‌ها اشاره و اضافه کرده است:

درحال‌حاضر با توجه به تورم سالانه‌ و افزایش قیمت خودرو و تأثیرات آن بر نامتعادل شدن عرضه و تقاضا با نارضایتی‌هایی در بحث قیمت‌گذاری و همچنین دردسترس بودن خدمات مواجهیم. بدون شک نیازها و خواسته‌های هر دو گروه از کاربران اسنپ منطقی است و ادامه‌ی فعالیت اسنپ هم در گرو رضایت هر دو گروه است؛ هم رانندگان که در صورت پایین بودن قیمت‌ها از فعالیت در این ناوگان دلسرد می‌شوند و هم مسافران که شاید رفته‌رفته ناچار شوند رفت‌وآمد با اسنپ را از سبد مصرفی خود حذف کنند.

اعتصاب و اعتراض پیک‌های موتوری اسنپ فود

از سوی دیگر رانندگان پیک موتوری اسنپ فود نیز چندی است که دست به اعتصاب زده‌اند و حتی ناوگان اسنپ را دچار مشکلاتی هم کرده‌اند. اگر این روزها از اسنپ فود استفاده کرده باشید به احتمال زیاد با این پیام روبرو شده‌اید:

 اعتراض اعتصاب پیک‌های موتوری اسنپ‌

این پیامی است که مسئولان اسنپ بعد از تماس با آنها اظهار داشته‌اند که به زوذی حل و فصل می‌شود. اما خواسته رانندگان پیک موتوری اسنپ فود نیز مانند خواسته رانندگان اسنپ است؛ آنها نیز به پایین بودن دستمزد، نداشتن بیمه و عدم امنیت شغلی اعتراض دارند. البته اعتراضات رانندگان پیک موتوی اسنپ فود پیش از رانندگان اسنپ آغاز شد. بر اساس فیلم‌هایی که در شبکه‌های مجازی می‌بینیم رانندگان چندی پیش با تجمع روبروی دفتر اسنپ خواستار رسیدگی به خواسته‌هایشان شده بودند.

مدیرعامل اسنپ: افزایش قیمت خواهیم داشت

مدیرعامل اسنپ اما در ادامه گفت و گو با خبرگزاری‌ها همچنان اعلام می‌کند که تاکسی‌های اینترنتی نیز براساس مصوبات مربوط به نرخ افزایش تاکسی‌های اینترنتی، افزایش قیمت سالانه را متناسب با نرخ تورم خواهند داشت.

با تکیه بر گفته‌های خلج، اسنپ درحال‌حاضر در حال رایزنی با ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور است و پس از دریافت مجوزهای لازم، افزایش نرخ مصوب سال 1401 اعلام خواهد شد.

خلج همچنین اظهار داشت که قیمت‌ سفرهای تاکسی‌های اینترنتی به نحوی تعیین خواهد شد که دغدغه‌های معیشتی کاربران راننده و هزینه‌های مربوط به استهلاک، قیمت خودرو و همچنین هزینه‌های سوخت تأمین شود و از طرفی دغدغه‌های کاربران مسافر نیز در تعیین نرخ جدید در نظر گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اعتصاب رانندگان اسنپ و پیک موتوری اسنپ فود چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (264 نظر)

  اگه زنو بچه و خانواده داری و برات مهم هستن کار نکنید. با این قیمتها راه به ناکجا آباد ختم خواهد شد. یه روزی میاد میبینی ماشین زیر پاتم دیگه نداری.

  پاسخ

  یکسال دارم جر میخورم بار میبرم تهران سیصد از باربری.اسنپ میزنه ۱۵۰ .سی کمیسیون میزنه هشتاد طرح میخوره..چی موند برای من بیچاره اسفند دود کنی بیشتر در میاری.اسنپ استعمارگر

  پاسخ

  کمیسون خیلی بالایه خدا لعنتشون کنه

  پاسخ

  افرین دقیقا

  پاسخ

  کرایه ماشین اسنپ خیلی پایین است در حد مسخره مپ دزفول 2 کیلومتر را 6هزار رفتم تو این ترافیک

  پاسخ

  کمیسون اسنپ از رانندگان خیلی زیاد است باید ۵درصد باشد

  پاسخ

  آفرین دقیقا

  پاسخ

  سلام به همه دوستان کسی که به خودش ارزش قاعل نباشه به جامعه هم ارزش قاعل نمیشه مسیری که طرف 3بار باید ماشین عوض کنه با 4نفر حداقل70هزار تومن خرج باید بکنه تو خیابون گرما سرما وایسته اسنپ کرایه میزنه 7هزار تومن مردم بد عادت کردن حمال گیر اوردن انگاری تازه پر رو بازی هم درمیارن خیلیا نباید اعتزاضم بکنب چون امتیاز میدن مسخره هست از عزیزان خواهشمندیم موقع سوار کردن مسیر در نظر بگیرن فوقش 5هزار کم باشه از مبلغی که طرف بخواد با چن بار مسیر عوض کردن بره قبول نکنین جون هرکی دوس دارین قبول نکنین شما انسانین ارزش دارین طرف 70هزار باید خرج کنه 50هم بزنه اسنپ مجبوره بره بازم بصرفه هس براش هم وقتش هم از در خونه بر میدارن دیگه 50هزارو 7هزار نمیزنن شخصیت خود را حفظ کن هم وطن بخاطر 10درصد افزایش بازم خیلیا خیال خام برمیدارن

  پاسخ

  سلام من راننده تویی هستم متاسفانه به تنها قشری که اهمیت داده نمیشه ما هستیم جدای از مسئله کرایه بها چرا نباید بیمه داشته باشیم شرکت حتی می‌تونه با یک رقم معقول ما را بیمه کنند اکثر کسایی که دارند کار میکنند از روی اجبار و بیماری در کشور مشغول به مسافر کشی هستند که فقط به فقط سود آن مستقیم به جیب شرکتهای اینترنتی دولت و فروشنده لوازم یدکی سرازیر میشه همه اینو خوب می‌دانند و کسی به روش نمیاره که راننده و خانواده آن هم انسان هست بنابر این برای تحقق و رسیدن به خواسته های به حق از دیگر راننده ها تقاضا دارم تا حد امکان از باز کردن اپلیکیشن های مسافر بری استفاده نکنند تا بلکه دولت و شرکتها متوجه این وضع باشند

  پاسخ

  من راننده اسنپ هستم ماه قبل سرویس تعویض روغن روغن فیلتر خودرو 300000تومان شده این ماه 400000 تومان ازاین طرف گرونی لاستیک مخارج تعمیرات جلوبندی با این وضع آسفالت خیابانهای شهر از طرفی هم بی حرمتی مردم به راننده اسنپ انگار راننده نوکر باباشونه با 5تومن کرایه ماشین دربست در اختیار گرفته دستورمیده کولر باز کن دو نفر دوستم رو از این مسیر برو بردار صندوق پر آت اشغال می کنه همین که پیاده میشه نظر میده ماشین غیر بهداشتی است نامناسب و… در حال حاضر بغل خیابان واکس بزنی شرف داره به راننده اسنپ شدن

  پاسخ

  قوانین و شرایط اسنپ را پذیرفتی که داری آنجا کار میکنی. کسی مگه اجبارت کرده؟ شغل بهتری سراغ داری تعمل نکن.

  پاسخ

  ا ه برا شما که بد نیس راحت میشینی و مفت میری به مقصد. شما انگار نمیفهمی منظور ایشون چیه چه ربطی به قوانین دارهاصلا قوانین را خوندی. میگه کرایه با مخارجم نمیخونه. بعدشم به شما چه ربطی داره که بره سراغ کار دیگه اگه کار بود صد سال نمیومد امثال شماها را جابجا کنه.

  پاسخ

  من راننده اسنپ هستم کرایه ها رو مقایسه کردم دقیقا با کرایه سال ۹۹ برابر است با این همه چیز گران شده و تورم شدید کرایه ۱۳۹۹ جوابگوی حتی مخارج ماشین هم نیست درضمن ۲۰ درصد کمسیون اسنپ هم قول بالا قوض شده

  پاسخ

  تولیاقت نفس کشیدن هم نداری چه برسه سوار تاکسی شدن، اتفاقا باید اینقدر گرون بشه تا تازه به دوران رسیده ها مثل تو دیگه استفاده نکنن و تاکسی به جایگاه واقعی خودش برسه مثل همه دنیا

  پاسخ

  رانندگان اسنپ بدبخترین قشر جامعه به دلیل خیلی پایین بودن کرایه ها.که اگر برن گدایی کنن که در این حالت نیازی به ماشین ندارن درآمدشان بیشتر است .به والله بعضی اوقات کرایه به قدری پایینه که منه راننده ازخودم خجالت میکشم چرا باید من قطعات ماشینم راداغون کنم ۲۵ کیلومتر برم اونوقت ۲۰۰۰۰کرایه بده مسافر.

  پاسخ

  بله قوانین پذیرفته ولی قانون زوری مثله بقیه جاها وقتی درخواست میگیره وطرف خانمه اما دومعتاد سوارمیشن وتامقصد فقط سیگار میکشن وهرچیم میگی نکش انگار با ادمهایی مثله تو سروکله میزنی واخرم بجای لوکیشن باید چندکیلومتر دورافتاده پیاده کنی باهمون کرایه تاازشرشون خلاص بشی گوش کن فقط ازشرشون خلاص بشی دراخرم نظر مفت بدن مثله تو وما به هیچی دسترسی نداریم حتی پشتیبانی وقتی تماس میگیری ۵دقه باید انتظار بکشی پس خواهشا حرفی که میزنی روش فکرکن ونخواه فرهنگتو به بقیه نشون بدی همه بلدن بی احترامی کنن ومثله خودت جوابتو بدن پس قانع باش واحترام بذار/ماهدفمون یک اهراز هویت افراد هست دوم کمسیون کم کنه چرا ۱۷درصد بیاره ۵درصد/ما کرایه اضافه نخواستیم/

  پاسخ

  تو یک نمونه از مسافر ها هستی حالا فکر کنید روزی صدا مثل این طرف حساب باشی

  پاسخ

  سلام،من خودم چند ساله راننده اسنپ هستم ،اولا که از نظر رضایت در این شغل فقط همین بس که هر جا بگید راننده اسنپ هستم به دیده تحقیر به آدم نگاه میکنند ،هیچ بانک یا موسسه ای حاضر نیست به راننده اسنپ تسهیلات بده ،این نمونه ها خودش گویای منزلت این شغل در جامعه است،بیشترین دلیلش هم به این خاطر است که این کار یک شغل حساب نمیشود هر کی از راه میرسه یه سرویس مسافر میبره میشه راننده اسنپ روزانه صدها نفر میشن راننده صدها نفر هم دست میکشن برای شرکت هم اهمیت ندارد اون فقط ۲۰درصد رو میگیره حالا چه تمام سفرها رو یکنفر بره چه هزار نفر .اگر این وضعیت نبود و سرو سامانی به این وضع میداد دیگه برای تحقیر کردن نمیگفتن طرف راننده اسنپه.درضمن اضافه کردن کرایه به نفع راننده نیست چون اگه خود شما به جای ۱۰ تومن یه دفعه۳۰ تومن بخواهی بدی دیگه اسنپ اولین کزینه شما نیست و میخواهی با وسیله ارزانتر بری و اینطوری مسافر شدیدا ریزش میکند و دیکر هر دقیقه صد تا در خواست نمیاد ،برای اینکه نه در خواست کم شود و نه شما ارزان بری تنه راهش این است که اسنپ شعله دیگ طمعش را پایین بکشد و درصد کمتر بگیرد و از طرف دیگر تسهیلات مناسبی در اختیار راننده قرار بدهد

  پاسخ

  با تو صحبت نمی‌کرد با همکارها بود هر وقت گفتند خاک انداز خودت وسط بینداز

  پاسخ

  قیمت و کمیسیون اگه منطقی باشه کولی بگیرها از راننده و موتوری باید یا پیاده برن یا مینی بوس و ون یا مترو یا یه دوچرخه بگیرن پدال بزنن تو گرما حالشو ببرن

  پاسخ

  ینی چی باز گرون کنن کرایه هارو،خوبه قبل عید کرایه هارو بیشتر کردن،قبل اینکه گرونی باشه اینا گرون کردن کرایه هارو باز الان دوباره میخوان گرون کنن،بابا یه دنگاهی هم ب جیب مردم بکنین لطفاً

  پاسخ

  عزیز 30 درصدم که گرون شه تو هر 10 هزارتومن میشه 3 هزارتومن چیزه خاصی نیست توی کشور های دیگ درآمد راننده ساعتی 25 دلاره گوشت کیلو 10 دلاره تو ایران نهایتن ساعتی 40 هزارتومن اونم اگ مسافر باشه. ماشیناشونم که ماشین نی یه تصادف کنی یه ماه از کار افتادی پشت سر هم خراب میشه من خودم یه جونه مجردم صبح تا شبم کار میکنم خودمم زیاد خرجی ندارم نمیتونم با اسنپ هزارتومن پس انداز کنم هرچی جمع میشه یهو میره تو ماشین. شما عزیز مشکلی نداری کلن وضع مملکت خرابه اسنپم مال سپاه دزده فقط دنبال سود خودشه راننده پشیزی اهمیت نداره

  اینایی که دارن میگن ماشین تون به همه چیز شبیه جز ماشین یا نمیدونم کرایه ها همین الانش زیاده و….
  اینا از اون دسته آدم هایی هستن که کنار خیابون وایسادن که یه ماشین آخرین سیستم بدون کرایه برسونتشون . (به جای کرایه بوس میدن) . نباید از این دسته آدم ها توقع زیادی داشته باشی . هرکسی هم که جای شما بود همین رو میگفت چون عادت به کرایه دادن ندارین براتون سخته میگین کرایه اسنپ زیاده .

  این چه وضع صحبت کردن با سفیره، از رو خوشی نیومده اسنپ کار کنه که شما اینجوری صحبت میکنی. و شما با این مدل صحبت کردن درجه‌ایی بهت تعلق نمیگیره،چه سفیر و یا مسافر اگر اعتراضی داشته باشند باید مشکلشونو حل کنید

  پاسخ

  واقعا مسافر ی مثل شما نباشه بهتر هست .اسنپ وتپسی همش به فمر مسافر وجیب خودشون هستن .کرایه 100هزار تومانی مسافر مثلا از حرم تا ارامگاه فردوسی مشهد کرایه تاکسی ها و خطی 100هزار تومان هست ولی اسنپ در روزهای معمولی کرایه میزنه 30هزار تومان واقعا بنظرتون میصرفه تازه بعضی از اوقات مسافران گرامی حاتم بخشی هم میکنن .من مسافر داشتم برا پانصدتا تک تومانی تا دم عابر من برده براش کارت به کارت کردم .یا اقای راننده قانون اسنپ رو بخونید چرا وقتی طرف از سه نفر بیشتر هست سفر رو قبول میکنی که در اصل قانون اسنپ و راهنمای رانندگی طرف شما هست یک راننده وسه مسافر یعنی اگه چهار نفر بود میتونی کنسل کنی یا کنار بیان با مسافر بهشون تذکر بدین طرف پنچ نفر مسافر میاد اسنپ میگیره کرای پاین هم میده حال هم میکنه میگه عحب . واقعا چرا نمیخونید در کارت ماشین وبیمه باید با راننده کلا در ماشین چهار نفر باشید اگر تصادف کنید بیمه جواب گو نیس واسنپ هم میگه مقصر خودت هستی میتونستی قبول نکنی ونبری . اقای راننده تورو قران اگه دیدی مسافرین از سه نفر بیشتر هست سوار نکنید وکنسل بزنید چون اسنپ کرایه سه نفر رو میگیره از مسافر نه پنج و شش نفر که مسافرین با این قضیه کاملا اشنا شدن و میدونن اسنپ به صرفه ترین هست برا جمعیت زیاد . من خودم طرف پنج نفر بوده تذکر دادم و لغو کردم ولی خیلی از سفیر ها قانون نمیدونن میبرن و مسافر تذکر میدی مگن نه همه میبرن .بخونید قانون اسنپ رو .

  پاسخ

  شما مسافر محترم باید مثل قبل بشه دزد و ناکسان باشند قدر بدانید و ما نوکر هیچ کس نیستیم و نرخ اگر به عهد کار کنش باشه درست میشه نه سیستم و دولت بی لیاقت.

  پاسخ

  من اکثر مواقع اسنپ استفاده میکنم خیلی مواقع از پایین بودن کرایه ها خدایی تعجب میکنم پیش خودم فکر میکنم حتماً راننده‌های اسنپ از روی بی نیازی کار میکنند چون بااین همه هزینه با این کرایه‌ها راننده‌ها آخر کار باید یه مبلغی از جیب بزارن روی کرایه‌ها تاقطعات ماشین وهزینه هاشون پرداخت بکنن

  پاسخ

  از کوزه همان برون تراود که دراوست…

  پاسخ

  پس چرا کارمندان دولت با حقوقهای ۲۰ میلیونی و بیمه و سنوات و بن و….بازم معترضند دوقورت و نیمشونم باقیه راننده اسنپ صد در صد از ناچاری اومده که امثال شماها رو جابجا میکنه

  پاسخ

  همکاران گرامی خواهشاً سفرهای مفتی رو قبول نکنین. سیستم عرضه و تقاضا اسنپ قابلیت اینو داره که با اتحاد خودمون تا جایی که میشه قیمت ها رو بالا ببریم. نرم افزار رو روشن بزارین و تا زمانی که درخواست ها به قیمت حداقلی نرسیده قبول نکنین. دقت کنین اگر حتی نمیخواین کار کنین برنامه رو فعال کنین که سفر براتون ارسال بشه . اینجوری سیستم تحت فشار زیادی قرار میگیره و قیمت سفر ها بالا تر میره

  پاسخ

  اولا اون موقع پراید ۷ تومان بود دوما تو هم اگه گرون هست با خط واحد یا ماشین شخصی رفت و آمد کن آن وقت ببین چقدر برات هزینه داره

  پاسخ

  خاک برسر بیشعورت کنن اره مجبوره اسنپ کارکنه…توی مسافر گداگشنه هم ایرانو اینجوری کرده.باطرزتفکرت

  پاسخ

  تو که دلت نسوخته نشیمن گاهتو میاری تو ماشین میاری جرئت داری به راننده بگو کرایه زیاده نه بیا اینجا کامنت بزار

  پاسخ

  سلام .به همه کمک پراید عقب که اسمشم معلوم نیست از ۳۰۰ تومن شده ۷۵۰ ..خدا شاهد ۷۵۰ دادم به روکش ماشین مسافر میشینه سیگارو تو صندلی خاموش میکنه باهاش حرفت میشه باز مقصر راننده میشه .از راه آهن تا ابرسان ۱۲ تومن کرایه میزنه ولی از راه آهن تا نصف راه ۴ نفر بر میداری ۲۰ تومن کرایشه. خدارو شکر پول بنزین هم که پرید .اسنپ می خوای مفت کار کنیم بزنیم به حسابت

  پاسخ

  بنده مسافر دائمی اینو هستم
  افزایش قیمت رو قبول دارم
  اما کیفیت خودرو و نوع برخورد و مسیریابی درست راننده خیلی برام مهمه
  چون من بخاطر صرفه جویی در زمان و فرار از غرغر راننده تاکسی و فرار از ترافیک از این استفاده میکنم
  بس اینا رو هم معیار قرار میدم

  کسی از شما نظر نخواست . نخیر عزیز به ظاهر محترم نامحترم رانندگان اسنپ قبول نکردن که امثال شما بیان با ۱۰ تومن مسیر ۷۰ تومنی رو ببرن تازه بی احترامی شمارو هم تحمل کنن هرکسی واسه خودش شخصیت داره نوکر استخدام نکردی که مسرت رو میری و بعدش با یه خداحافظی خوشحال میکنی قرار باشه بی احترامی کنی جوری جواب میشنوی و برخورد میکنن باهات که از ترست ۲ روز از خونت بیرون نیای

  پاسخ

  شما هم قوانین اسنپ مسافر رو بخون که وقتی سوار شدی فرهنگ استفاده از اسنپ رو بلد باشی

  پاسخ

  آقای مسافر منم راننده اسنپ بودم حالا کارم یه چیز دیگه شده این حرفتون نهایت بیسوادیتو نشون میده من که نیستم اونی هم که بعد من اومده اونم صد درصد موقت خواهد بود و یه مدت بعد کسی تو اسنپ نخواهد بود جمله شما نهایت زور گفتن شماست که میگی آش خالته بخوری پاته نخوری پاته قرار نیست که کرایه ۷۰تومنی و ۷ تومن بدی و زبونتم این اندازه دراز باشه

  پاسخ

  مقصر رانندهای مفتبر اسنپ هسنتد که هر سفری رو قبول میکنن البته اگه چند روز با تاکسی برید دنبال کارتون قدر رانندهای زحمت کش اسنپ یا تبسی رو میدونید

  پاسخ

  بله فرمایش شما صحیح
  مقصر رانندها هستند که مسیرها باقیمت پایین رو قبول میکنن و شما اینقدر پر رو میشین و اینجوری میگین
  از این به بعد هم بکشید و تا سر خیابون پیاده برید و تا مقصد چند کورس تاکسی عوض کنید و تا مقصد قدری هم پیاده روی کنید برای سلامتیتون مفیده و اگر شانس بیارید خفت نشید و سالم به مقصد برسید اونوقت قدر این رانندهای بیچاره که بخاطر مخرج زندگیشون مجبورن هر خفتی رو تحمل کنن رو میدونید.

  پاسخ

  این قوانین را چند سال پیش پذیرفتن از اون زمان همه چیز گرون شده جز کرایه

  پاسخ

  امیدوارم یه روز بیای تو این شغل بد ببینم بازم این حرف رو میزنی

  پاسخ

  شما از اون آدمایی هستین که باید از پرتگاه بندازند پایین چون هموطن خودت نوکر بابات می دونی بی کاری هموطنی خودت رو مسخره گرفتی تو یکی برو الاغ بابات جابجات کنه نه یه انسان باشرف که داره با هزارتا زحمت مسافر کشی می کنه لطفاً شما یکی برو نظرت رو به تخم مرغ بده اگه خیلی عرضه داری بی عرضه زورت به مسافرکش بدبخت رسیده فکر کردی مسافر کش قطب اقتصاد زندگی بابات حالم از آدمایی مثل شما بهم می خوره

  پاسخ

  به همه اعلام کنید نرند چند روز نرید اسپ باکس ها نرید چرا با این قیمت ها می روید غیرت داشته باشید .

  پاسخ

  واسه شما که بد نمیشه . شما مفت مجانی میری میای به کجات بر میخوره.. تازه وای میسی ۵۰۰ تومن بقیه پولم میخای. ای بابا انصافم خوب چیزیه. یه سوزن به خودت بزن یه دسته بیل …به من..اینم بگم بعضیا هم واقعا انسانیت سرشون میشه. خودشون میگن چرا اخه با این کرایه ها کار میکنید. بخدا اگه یمدت سوار نکنیم همه چی درست میشه

  پاسخ

  لیاقت

  پاسخ

  بله به عنوان راننده پذیرفته ولی قرار نیست که امثال شما ها بیاید سواری مفت بگیرید که بعدشم قرار نیست به شخصیتش وشعورش بی احترامی بشه مطئن باش رانندهای اسنپ وتپ سی از خیلی از مسافرها هم معرفتشون بیشتر هم خیلی مردترن همین شرکتها بودن که انقدر رو دادن به بعضی ها که الان باید ضررشو فقط راننده بدبخت متحمل بشه…

  پاسخ

  کجا مسیر ۷۰ تومنی رو اسنپ ۷ تومن میگیره ، یه مسیر کوتاه منزل به محل کارم که فوقش یک کیلومتر یا یه خورده بیشتر میشه رو اسنپ ساعت ۱۰ صبح و ۵ عصر ، ۷ تومن و ساعت ۳ ظهر و ۹ شب چیزی ما بین ۹ الی ۱۲ تومن میاره ، که اگه کرایه اش بیشتر از این بشه اسنپ خیلی از مشتری هاشو از دست میده ، خودمونیم برای ماشین هایی که در اسنپ کار میکنن که اکثرشون به همه چی شبیهه غیر از ماشین این کرایه ها خوب هستند

  پاسخ

  ببینم تومیتونی وقتی میری قصابی یاسوپر مارکت هم که هر روز قیمتاشون میره بالا هم اینجوری حرف بزنی؟اونا هم شرایط کاسبی رومیدونن وپذیرفتن ولی اگه اینجوری باهاش حرف بزنی خیلی محترمانه درخروج روبهت نشون میده پس حرف مفت نزن مفت خور

  پاسخ

  سلام. شما درست میگی. اما خیلی از همین راننده های اسنپ املای درست کلمه‌ی «تأمل» را بلد هستند.

  پاسخ

  خجالت نمیکشی، به مفت خوری عادت کردی، اگه پدرت هم بود همین حرف رو میزدی، به گفته مولا علی«ع» ندادن حق کسی که از ناچار مجبوره کار کنه جایگاهش از شیطان هم پست تره، این راننده چون مجبوره باید بزنی تو سرش، چون دنبال آبروشه باید حقش رو ندین، بترسین از ندادن حق مظلوم، بجای اینکه کمکش کنین شرمنده زن و بچش نشه میزنین تو سرش، خجالت داره، فقط کافیه چند روز این رانندها کار نکنن دیگه انقدر سربالا حرف نمیزنی

  پاسخ

  کدوم قوانین ؟ قوانینی که شما مسافرا تعیین می کنید؟

  پاسخ

  مساله بین اسنپ و رانندگان هست شما ک گوشه ی خیابون با یه ماشین خراب نموندی

  پس حرف اضافه موقوف

  پاسخ

  الان این موضوع سرش به تو نمیخوره بزن به چاک

  پاسخ

  خواهشا شما ببند در سطل زباله رو

  راننده اسنپ اگر از سر اجبار نبود امثال شما پر مدعا ها و بی فرهنگها رو تحمل نمیکردن

  طرف میاد توی ماشین انکار رستورانه شروع میکنه به غذا خوردن بهش تذکر میدی هرچه از زباله دانش بیرون میاد میگه خوب فرهنگ استفاده ندارید پیاده برید

  پاسخ

  من بعنوان مسافر همیشه قدردان رانندگان اسنپ هستم و ارزش زیادی برای کارشون قائلم. واقعا زحمت میکشید و با این حقوق و کرایه های کم اگه تاحالا صداتون در نیومده از مردونگیتون بوده.

  پاسخ

  قربون ادم چیز فهم اولاما هممون باید هوای هم دیگه رو داشته باشیم چه مسافر باشه چه راننده من خودم راننده اسنپ هستم منظور ماراننده ازکرایه این نسیت که کلا از مسافر بگیره ما میگیم درصد تو کم کن چند روز پیش یه سر انگشتی حساب کردم نزدیک ۲۵ الی ۳۰ میلیارد از ماها درصد میگیره در روز میلیون نه میلیارد درستم نوشتم یعنی کل راننده‌ای اسنپ و کارکردش جمع کنی یک پنجم ۳۰ میلیارد و کار نمیکنم آقای خلج پاشو انداخته رو هم روزی ۳۰ میلیارد درآمدداره عین خیالشم نیست ببین چه قدر طمع دارن راننده حساب کاربریش منفی ۲۵ هزارتومان باشه حساب کار بریش قفل میشه سفر نمیده بهش باید مثبت ۱۰ هزار باشه تا سفر بده بهش درضمن همکارای محترم همه جا خوب و بد داره اعصابتون به خاطر اون آقا خورد نکنید خودمون آنقدر مشکل داریم که به اونا اصلا نباید توجه کنید

  پاسخ

  درود به شرفت مثل شما مسافرهای زیادی هستند که قدر این جماعت راننده رو میدونن و قدر دان هستند

  پاسخ

  رانندگی تو همه جای دنیا سخت ترین کاره. چرا واسه رانندها ارزش قائل نیستید. چرا رانندها رو بیمه نمیکنید. ماها هیچ امنیت شغلی نداریم. در صورتی که ما باید ۲۰ ساله باز نشست بشیم. لطفا همه چیو برای خودتون نخواهید

  پاسخ

  درود بر شما انسان شریف

  پاسخ

  درود به شرفت موافقم

  پاسخ

  درود به شرفتون، به نظر مردم نادان قشر پیک و راننده آدمهای عوامی هستند ولی کاش همه مردم به ظاهر دانا نصف جنم شما رو داشتن، اتحاد شما، پشت هم بودن شما، درود به شرفتون

  پاسخ

  بنده به عنوان یک مسافر میگم کرایه ها رو بالا ببرید دیروز اصلا اسنپ نبود آخرش هم مجبور شدم نرخی که اسنپ زده بود ۲۹ هزار تومن با تاکسی خیابانی برم ۸۰ هزار تومن

  پاسخ

  ممنون ازت خدا پدر آدم راستگو را بیامورزه

  پاسخ

  رحمت به شیرمادرت ..شیرحلال خوردی ب جوون یه دونه پسرم ک کلاس اوله ۴ساله مادرش فوت کرده با اسنپ کار میکنم اخرش شب گرسنه بچم میخوابه

  پاسخ

  سلام. خدا رحمتش کنه. بخدا خیلی حالم بدشد. بغضم ترکید. منم راننده اسنپ هستم .
  و هر روز خدا شرمنده ی همسر و دختر و پسرم میشم.
  مستاجرم، از وقتی یادمه آسم داشتم و بخاطر تورم خود درمانی میکنم. پسرم کلاس ششم و دخترم امسال میره دانشگاه. هر دو نخبه و معدل بالا هستن ولی اگه نتونم مشکل مالی و بیکاری خودمو برطرف کنم متاسفانه از پس هزینه ی دانشگاهشون برنمیام و به جای بچه های من ،
  احتمالا دوتا بچه ی لوس که با ثروت نجومی باباشون نمره گرفتن میرن دانشگاه و سر آخر یه شغل و منصب مهم رو در کمال بیسوادی اشغال میکنن و آخرشم معلومه دیگه ، ملت و مردم عزیزمون سر نداشتن تخصص این پارتی بازها، بیچاره میشن و تاوانشو میدن؟!!!
  خدا هیچکسی رو شرمنده ی خانواده ش نکنه.
  والله تعریف نباشه ما راننده هاهم انصاف سرمون میشه و خیلی وقتها که متوجه میشم مسافرم دستش تنگه کرایه نمیگیرم یا تو مسیر رایگان سوار میکنم.
  انصاف باید دوطرفه باشه.

  پاسخ

  ببرید بالا کرایه هارو من نه رانندم نه پیک دانشجومعلمم ولی انصافا گناه دارن همه چیز نرخش بالا الا اینا وبعضی چیزا

  پاسخ

  امثال شما که فکر میکنن شاخ قول شکوندن و راننده رو ابزار اعدا اصول خودتون میکنید لیاقت امثال شما بدون شک توی خیابون اسیر شدن و آزار دیدنه.
  هنوز درک و فهم امثال شما بقدری نشده که بفهمی جنس حرف این هموطن راننده چیه. بدبختهایی مثل شما به همه چی کند زدن.
  میشینید توی ماشین بعد بفکر می افتید حالا چجوری کرایه راننده رو پرداخت کنین. نمی‌دونم به شخصا واقعا از بعضیا در عجبم که کجا بزرگ شدن؟ مگه خانواده ندارین؟ مگه فهم ندارین؟ اینقدری شخصا از عدم آدم بودن یه عده شاکی ام از کرایه نیستم. شما هرچی هستی انسانیتت باید توی اجتماع وجود داشته باشه که بعضاً نیست.
  لطفاً کمی با منطق و شعور به اطرافمون نگاه کنیم.
  آدم ، شماره شناساییش شعور و اخلاقشه.
  آدمی که از این خصلت ها برخوردار نباشه میشه بگید کجاش آدمه؟
  بیاید واقعا درد همدیگه رو درک کنیم و اینقدر به من چه به من چه نکنیم. همین رفتار و مارو به اینجا کشوند…..
  کمی شعور از یه آدم انتظار زیادی نیست.
  مسافر از یه مکان به مکان فلان بمبلغ فلان میره. خب این دیگه کلاس و اعدا بازی نداره.
  همگی باید به کمال انسانیت رجوع کنیم و خودمون رو ترمیم کنیم….
  حرف زیاده ولی امیدوارم واقعا انسان بودن رو یاد بگیریم و استفاده کنیم….
  موفق باشید

  پاسخ

  قبل عید ۱۴۰۰ موتور عوض کردم شرایطی که کار اسنپ ادامه بدم . بعد عید همه قیمت بالا رفت به غیر از کرایه ها هیچی دیگه تو قسط موتور موندم
  هنوز بعد یکسال سر بدهی و اون وقتی که تلف کردم هیچ پیشرفتی نداشتم بلکه پس رفتم کردم.
  این چند وقت خواستم سر کمک خرجی روزی یکی دوتا سرویس برم . از میدان راه آهن تا تجریش کرایه زده بود سی و خوردی . اینو دیدم پشیمون شدم. واقعا فایده نداره با این مخارج اگه بتونی پولی جمع کنی . موتور یه خرج بندازه همه رو باید بدی بره.

  پاسخ

  خدا بیامرزه پدر و مادرت رو . اینجاست که متوجه میشی چه ظلمی به راننده اسنپ میشه و فقط داره حمالی میکنه ارزش نداره که فقط به نفع مسافر هستش . اون کرایه ۲۸ تومنی که ۵ تومن کمیسیون هم داره باید بشه حداقل ۶۵ تومن که منطقی باشه نه ۲۸ تومن حمالی

  پاسخ

  خدا خیرت بده که حقایق رو انکار نمیکنی 👏👏👏

  پاسخ

  فقط از کرایه میزنن چرا باید نزدیک به بیست درصد کمسیون بگیرن یعنی صد تومن کار کنی بیست تومنشو نداری صاف تو حساب شرکت هست اخه این انصافه مگه چکار میکنن که این همه کمسیون برمیدارن؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  فقط از کرایه میزنن چرا باید نزدیک به بیست درصد کمسیون بگیرن یعنی صد تومن کار کنی بیست تومنشو نداری صاف تو حساب شرکت هست اخه این انصافه مگه چکار میکنن که این همه کمسیون برمیدارن؟؟؟؟؟؟اقا اگر میخاین نرخ عادلانه باشه لطفا برنامه اسنپو روشن نکن چند روز برو مسافرکشی ولی اسنپ نرو تا نتیجه بگیریم واقعا چرا همه کرایه‌ها گرون شده ولی اسنپ با چندسال پیش یه تغییر خیلی جزعی داشته وسایل ماشین و مواد غذایی چندین برابر شده اخه چرا افزایش کرایه تاکسی اینترنتی باید ممنوع باشه اونی که این حرفو زده خودش سالی چند میلیون افزایش حقوق داره ؟؟؟؟ یکم ادم باشید بخدا

  پاسخ

  درود خدمت هموطنان عزیز.
  متاسفانه ماها برخلاف ادعاهامون اصلا لتحاد نداریم.مسئله مهم تک روی یه عده از راننده‌هاست که فقط مشکلات خودشون رو می‌بینن.یعنی حاضرن به هر خفتی تن بدن تا مشکلشون برطرف بشه،که البته نمیشه.فقط کار دیگران رو خراب میکنن.
  اون راننده مفت بری که سفر ۷ هزار تومنی رو قبول میکنه،همونیه که منتظر نشسته تا من و شما اعتصاب کنیم و از نتیجه‌اش اونم استفاده کنه.بهونه‌اش هم اینه که زن و بچه‌ام گرسنه‌ان.انگار که ما خانواده نداریم که بخواهیم شکمشون رو سیر کنیم.
  تا زمانی که همچین آدمایی هستند،اسنپ و تپسی هم تا جا داره سوء‌استفاده میکنن.
  از ماست که بر ماست

  پاسخ

  خدا وکیلی کرایه‌ها خیلی کمه راننده گان خرج ماشین زیاده صرف نمیکنه

  پاسخ

  فدای سرمون اینا شیکماشون سیره من خودم این چند روزه با تپ سی رفتم و اومدم خیلیم خوب و ارزونتر

  پاسخ

  اخه تو چی هستی که فدای سری هم میخوای .تو پیاده بری که ارزونترم در میاد خوب پیاده برو

  پاسخ

  آخه مورچه چیه سرش چی باشه ؟****

  پاسخ

  داداش با خط واحد برو از همه ارزونتره،
  مشکل من اینه که امثال تو میخوان ماشین دربست بیاد دنبالشون انتظارم بکشه بعد تو بیای با ادعا سوار شی و آخرشم نظر بدی ک ماشینش کثیف بود برخوردش محترمانه نبود…
  من میگم کرایه اسنپ باید چندبرابر بالاتر باشه که من مجبور نباشم با یکی مثل تو چونه بزنم، لااقل کسیو ببرم ک شعور و احترام متقابل حالیش باشه و برا هر دوطرف صرف داشته باشه

  پاسخ

  سلام ، انشالله کرایه ها طوری برنامه ریزی بشه که راننده فقط فکرش خدمت به مردم باشه و بس
  پشت فرمان فکرش به شرمندگی پیش خانواده نباشه ، انشالله هیچ مردی شرمنده زن وبچه نشه ، انشالله

  پاسخ

  سلام من راننده اسنپ هستم من عقیده دارم که فرهنگ اسنپ هنوز در ایران جا نیافتاده مسافر فکر میکنه که راننده برده اون هستش باید بری جلوی منزل یا محل کارش وایستی طرف بعد از ۱۰ دقیقه میاد انتظار داره باید در هم واسش باز کنی خودشم پیش خودش فکر میکنه که کرایه زیاد میده اینو نمیدونه که همین مسیر ۲۰ تومنی که میره اگه با تاکسی یا آژانس بره باید ۵۰ تومن بده از رانندگان عزیز اسنپ خواهش میکنم تا افزایش نیافتن کرایه از مسافرگیری خودداری کنن ممنون از لطفتان

  پاسخ

  سلام من راننده اسنپ هستم من عقیده دارم که فرهنگ اسنپ هنوز در ایران جا نیافتاده مسافر فکر میکنه که راننده برده اون هستش باید بری جلوی منزل یا محل کارش وایستی طرف بعد از ۱۰ دقیقه میاد انتظار داره باید در هم واسش باز کنی خودشم پیش خودش فکر میکنه که کرایه زیاد میده اینو نمیدونه که همین مسیر ۲۰ تومنی که میره اگه با تاکسی یا آژانس بره باید ۵۰ تومن بده از رانندگان عزیز اسنپ خواهش میکنم تا افزایش نیافتن کرایه از مسافرگیری خودداری کنن ممنون از لطفتان

  پاسخ

  بعدشم که رسیدی در خونشون بیاد بغلش کنیم ببریمش بالا بزاریمش تو تختش پتو هم روش بکشیم در هم آروم ببندیم

  پاسخ

  ای کاش زودتر این خبر رو دیده بودم والا من در جریان اعتصاب نبودم چون گوشی هوشمند نداشتم و دوروز پیش تهیه کردم و تا الان تو اسنپ مشغول بودم ولی بنده هم از الان اعتصاب میکنم چون واقعا خیانت به خودم و هم وطنان کردم اگه کار کنم تو اسنپ

  پاسخ

  من یه ده روزیه تو تپسی دارم کار میکنم داخل تهران بخدا خجالت میکشم وقتی کرایه ها رو میبینم سرویس پیشنهاد داده میدان شوش به خزانه تازه باید ۶ دقیقه بری به مسافر برسی بعد قیمت زده یازده و پونصد .اون آدمی که نشسته قیمت تعیین می‌کنه چی فکر کرده پیش خودش
  تنها راهش فقط سرویس نگرفته والسلام
  من که ده روز بود داشتم کار میکردم الان دو روزه بیخیال شدم

  پاسخ

  من بعنوان یک کارمند وقتی از تمام جوانب به درآمد رانندگان اسنپ نگاه می‌کنیم با توجه به کمیسیون بالا اصطهلاک وحشتناک هزینه سر سام آور ماشین و…واقعا ظلم بزرگی است که مدیران اسنپ انجام می‌دهند در واقع رانندگان مجانی کار می‌کنند. ایکاش فقط ۱روز مدیرعامل شرکت دراین شهر پر هیاهو خودش کار میکرد تا متوجه کار میشد.

  پاسخ

  سلام تو کشور ایران هر کسی بفکر جیب خودشو و خانوادشو هستند نه کسی دیگه تو ایران مسئولان به فکر راننده‌ای اسنپ یا تاکسی های اینترنتی نیستن اگر بفکر آسایش مردم بودن بخاطر مردم به همه راننده‌ای کمک میکردند ولی بفکرما مردم نیستن مسئولان دروغ میگن بفکر آسایش مردم ایران هستن اکه بودن به راننده‌ها تاکسی کمک میکردند نه اینکه از راننده‌ها کمیسیون میگرن نه بنزین میدن نه لاستیک میدن نه وسایلی مانند یدکی نه روغن میدن نه بیمه دارن همه چی به ضرر راننده‌ها اسنپ تمام میشه همه قیمت‌ها افزایش می یابند به غیراز کرایه ها اسنپ وقت بلدن حرف بزنن عمل نکنند هر حرفی که میزن به ضرر مردم تمام میشه خدا آخرعاقبت مارا بخیر کند

  پاسخ

  سلام. واقعا کرایه ها افتضاحه و نمیدونم رو چه حسابی کرایه میزنن. من مسیری که خود مسافر میگه صبح رفتم مسیر به مسیر تازه 60 هزار تومن بعد اسنپ زده 25هزار. اینطوری میخواید از گلو راننده بزنید بدید به مسافر. با این کرایه ها هرکی دستشویی هم میخواد بره اسنپ میگیره

  پاسخ

  اگه شعور مدیران و برخی رانندگان برسه چیزی که نابود میشه ماشین سرمایه و روحیه رانندست
  پس تا سه برابری کردن قیمت دست بکشید تا با تاکسیرانی یکی بشه اگر مسافر کم بشه خیلی بهتره تا ی عده گاگول مفت بری کنن با توقعات ابلهانه دوستان گدایی نکنین و روپای خود بایستین مطمئن باش تو فرودگاه آژانس یا خیابون دور بزنی بهتر کار میکنی

  پاسخ

  دروود به شرفت آخه غیرت میخاد که ی عده ندارن

  پاسخ

  اصلا فرقی نداره میخوای شما معلم باشی،میخوای کارمند بانک یا راننده اسپ یا هر کاری دیگه کلا همه از کارشون تو ایران ناراضی هستن،همش شکایت و نارضایتی که نمیشه کمی نمیه پر لیوان و زیباییهای زندگیو ببینید

  پاسخ

  بنظرم شما توهم زدی

  پاسخ

  قربون قدت میشه بگی نصفه لیوان در کار رانندگی اسنپ کجاست؟

  پاسخ

  متاسفانه شرکتها به تنها چیزی که فکر میکنن سود خودشونه
  میری کلی منتظر مسافر میمونی یهو لغو میکنه یا نمیاد و جواب تماس هم نمیده مجبوری خودت لغو کنی
  بعد هم با پر رویی تمام اسنپ پیام میده این لغو سفر شما مجاز بوده و جریمه ندارد
  تو قانونشون هم هست که در این موارد خود شرکت مبلغی رو برا شما در نظر میگیره من که چیزی ندیدم

  پاسخ

  خداوکیلی اصتحلاک خودرو مون در نمیاد این چه وضعیه تو شهرستان خیلی هنر کنی روزی 250تومن کار کنی هفتاد هزار بنزین بزنی روزی صد تو منم اصتحلاک ماشینته چقدر ببریم خونه اصلا به خونه میرسه
  باید تو شهرستان حداقل روزی پونصد تومن در بیاری تا بتونی شکم زن و بچه هاتو سیر کنی
  یه روغن موتور تعویض کنی چهارصد برات آب میخوره یه دست لنت سیصد تومن با این گرونی قطعات و دست مرد مکانیک اصلا نمیصرفه کار کنی بقران از خونه در نیای کمتر ضرر میبینی
  نمیدونم اینایی که دارن سرویس میدن چه جوری با چندر غاز دارن خرجی میدن دارن تیشه به ریشه همکاراشون میزنن

  پاسخ

  وقتی مشکلات وهزینه های ماشین را در نظر میگیریم درواقع رانندگان اسنپ مجانی کار میکنند. اگر مدیر اسنپ فقط ۱ روز جای رانندگان دراین شهر پر هیاهو کار می‌کرد متوجه اوضاع میشد البته اگر بایشان بر نخوره.

  پاسخ

  این چه اعتصابی هست که هرموقع درخواست میدی راننده هست😂

  پاسخ

  این روزها که همه چی گرون شده اسنپ دقیقا برعکس عمل کرده و کرایه ها رو نسبت به یکماه گذشته کم کرده درضمن نسبت به گذشته دیگه هیچ حمایتی هم نمیکنه و جوابگو مشگلات از طریق پشتیبانی هم نیست من به شخصه چندین بار بخاطر مواردی که مسافر پیش آورده بود تماس گرفتم و فقط تلفن گویا میگه مشگلت رو ثبت کن بررسی میکنیم و جواب میدیم که نه بررسی کردن و نه جوابگو بودن درصورتی که قبلا به این صورت نبود ولی فقط اون کمیسیون رو خوب بلدن کسر کنن دیگه به بقیه مسائل راننده کاری ندارن .

  پاسخ

  کرایه ها بسیار پایینه واقعا نمی صرفه کار کردن
  بعضی از خانم ها هم حس میکنن برده گرفتن با یه لحنی حرف میزنن که ارباب جرات نمیکنه با نوکرش حرف بزنه
  با این قیمتا کار کردن توهین به شعور خو مونه
  تو خیابون خطی کار کنی یا دربست خیلی بیشتر در میاد

  پاسخ

  ا ه برا شما که بد نیس راحت میشینی و مفت میری به مقصد. شما انگار نمیفهمی منظور ایشون چیه چه ربطی به قوانین دارهاصلا قوانین را خوندی. میگه کرایه با مخارجم نمیخونه. بعدشم به شما چه ربطی داره که بره سراغ کار دیگه اگه کار بود صد سال نمیومد امثال شماها را جابجا کنه.

  پاسخ

  درود بر رانندگان تاکسی اینترنتی ،
  بطور خیلی جدی کلیه رانندها توسط این دو شرکت ( اسنپ/تپسی ) به استثمار درومدن ، و یه سیاست فکری قوی پشت این قضیه هست ، فکر نکنید که عوامل شرکتها از مشکلات این شغل خبر ندارن ، خیر خیلی هم خوب خبر دارن اما سیاستی پشت پرده هست که نمیخان به قوانین و مشکلاتش سرو سامون بدن و رضایت راننده را جلب کنم . در یک جمله بگم کار در این دو شرکت ( از دیوار مردم بالا رفتن بهتره ) و به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد .

  پاسخ

  این قصه در رابطه با اسنپ باکس هم هست ، فقط و فقط حق با مسافر هست و فقط خوده شرکت تصمیم گیری میکنه، آخه لاشی تو که نشستی پشت سیستم چه میدونی راننده توی گرما، روی موتور، چی تحمل میکنه، لعنت به ظلم و لعنت به همتون

  پاسخ

  زنده باد 👍👍👍🌹خداقوت و دمت گرم ای انسان زحمتکش واقعی که هیچکس نمیدونه چه سختی زیادی بدلیل عدم تساوی خرج و دخل میکشی

  پاسخ

  هر کاری مسافر بخواد انجام میده ،از اسنپ برا پول ندادن و برا هزار کوفت زهر مار تقاضای پشتیبان داری اسنپ میگه تقاضای تیکت کنید و هیچ رسیدگی نمیکند وپولت بر فنا میره،،،،اسنپ سارق قرن جدید،،استعمارگر رانندگان از همه جامانده،شرم بر این شرکت کلاهبردار

  پاسخ

  من هم به عنوان مسافر دیروز کرایه اسنپ ۳۴تومن بود هرچی زدم ماشین نبود یه دربست گرفتم با کلی چونه ۷۵تومن گرفت آخرشم تا خود مقصد منو نرسوند این اسنپ راننده هاشو باید راضی کنه آقا من به عنوان مسافر راضیم کرایه اظافه هم اگه دادم بره جیب راننده اسنپ چون هم خوش برخورد هم باشخصیت هستن اگه پول زیادی هم دادم ارزش داره گناه دارن بفکر راننده بیچاره باشید بخدا ما مسافرا راضی هستیم

  پاسخ

  من مسافر اسنپ هستم انصافا خودم همیشه اظافه کرایه میدم واقعا کرایه جوریه که خودم شرمنده راننده میشم واسه همین یه مبلغ ناچیز اظافه میدم اگه از دستم بربیاد بیشتر حقشونه ولی بازم باعث دلخوشی راننده میشه کرایه پایینه من مسافر وجدان دارم یه چیزی اظافه بدم بخدا ازم کم نشده راننده اسنپ هم ایمنی هم امنیت … خداقوت انشالله که مشکلاتتون حل بشه

  پاسخ

  سلام همگی خوب و خوش باشید راستش منم از رانندگان بودم اماحدود۳ هفته پیش قبل از اعلام اعتصاب رانندگان بدلیل قیمتهای بسیار نازل اسنپ وعدم هماهنگی آن با تورم لجام گسیخته از رانندگی صرف نظر کردم چون با توجه به هزینه های سرسام آور قطعات و تعمیرات که برای هرنوبت تعمیر و تعویض قطعه علاوه برسوخت و استهلاک اتومبیل باید پرداخت میشد هیج همخوانی نداشت و بعضا باید از ذخیره پولی هم بعلاوه درآمد اسنپ خرج اتومبیل ومسایل جانبی میشد

  پاسخ

  مشکل قیمت کمیسیون است

  واقعا متناسب نیست

  پاسخ

  راننده های اسنب روزی یه سیلی هم بهتون بزنند باز کار میکنید
  ماشینت خراب بشه میفهمی چه خریتیه رانندگی اسنپ

  پاسخ

  با سلام خدمت رانندگان عزیز همانطور که دوستانمان گفتند هنوز فرهنگ اسنپ در ایران خوب جا نیفتاده مسافر عزیز که سوار ماشین میشه باید اینقدر درک و شعور داشته باشه که با این اندک کرایه ای که به راننده میده بابت خدماتی است که راننده محترم برای آن انجام میدهد

  پاسخ

  سلام تورا خدا یه زره به فکره ما راننده باشید اگر براتون ارزش قاعلیم یه زره کرایه هارو ببرید بالا وکمیسیونو کم کنید ما فقط با این در آمد فقط فقط خرج خوده وسیله وخرج خونه در میاریم هیچ پسندازی نداریم هیچ آینده ای نداریم تورا خدا نزارید شرمنده ی زنو بچه هامون باشیم

  پاسخ

  تازمانی که اسنپ نبود از کجا امرار معاش میکردید الان هم فکر کنید نیست وقتی دیگه تو اسنپ کار نکنید خود به خود از بین میره به جای اون هم خطی سوار کنید مسافر هم وقتی ببینه دیگه اسنپ راننده نداره مجبور میشه خطی سوار شه

  پاسخ

  با سلام واقعا این مشکل فقط با کار نکردن حل میشه به نظر من راننده های عزیز گوشی رو خاموش کنید یه مدت شخصی وازاد کار کنیم مسافری که اسنپ بگیره کسی برنداره مجبوره ازاد سفر بکنه کرایه ها اونقدر کم هست که کسانی که خودرو شخصی دارن هم با اسنپ سفر میکنن چون که خیلی با صرفه هست

  پاسخ

  بخدا اول انقلاب ما راننده ها نبودیم که قول اتوبوس وتاکسی رو مجانی میکنیم دادیم اینا میخوان وعده هاشونو عملی کنن چرا از جون ومال ما مایه میزارن

  پاسخ

  اسنپ که درآمدش خیلی بالاست باید کمیسیون رو بیاره پایین حداقل 5یا6درصد بیمه هم کنن بالا بردن کرایه دردی رو دوا نمیکنه چون خود ما وخانواده ما هم یه موقع های اسنپ میگیریم باید بصرفه .وراننده ها رو هم حمایت کنه

  پاسخ

  شما بفرمایید قانون چیه تا ماهم اجرا کنیم

  پاسخ

  سلام خدمت همه ی همکاران.من خودم کرایه های زیر ده تومن اصلا نمیگیرم.بیشتر ساعتای شبانه روز قیمت مسخره و خنده داره.به جز روزای تعطیل یکم بیشتر میشه اونم تایمش معلوم نیست.نیم ساعت یک ساعت….اینقد که من هر سرویسی رو قبول نکردم این اواخر هر یکساعت برام درخواست میومد.الان یک هفته اس که اسنپ کار نمیکنم.اون از وضع کرایه ها.اون از وضع خیابونا.اونم از وضع بیشتر مسافرا که ده تومن دارن میدن انگار که راننده شخصی گرفتن.این اواخر هرشب درگیری با مسافرای دور ار ازجون شما بیشور داشتم.من نمیدونم اینایی که سفرای ارزونرو قبول میکنن وجدان درد نمیگیرن.

  پاسخ

  دوستان راننده های محترم والا 10 روز اسنپ نزنید بخدا نمیمیرین اعتصاب سراسری داریم لطفا توروخدا از 10 خرداد تا بیستم فراخوان 10 روزه داریم خواهشمندم هرکدوم از دوستانی که مال هر شهریه این پیامو میبینه تو گروهای خودشون پخش کنن از 10 تا 20 اگر مشکل رفع نشه بازم ادامه داره با تشکر چرا باید 20 درصد کمسیون بدم با این حجم پایین ایه ها بخدا دارین ب نو بچه هاتون ظلم میکنید

  پاسخ

  سلام من موندم که با این کرایه های پایین چطوری این راننده های بیچاره اسنپ کار میکنن
  تو شهر ما مسیری ک آژانس 30 میبره اسنپ میزنه 13 تومن کمیسیون هم ک ازش کم بشه انگار میشه ١٠ تومن که یک سوم مبلغی میشه ک آژانس میگیره و میبرت تا اون مقصد
  ب عنوان یه مسافر واقعا میگم داره در حق راننده های اسنپ ظلم میشه با این کرایه های پایین و استهلاک و گرونی لوازم خودرو

  پاسخ

  به نظرم رانندگان اسنپ صلواتی دارن کار میکنن
  و اسنپ یک نوع از استعمارگری داره استفاده می‌کنه و خود کار کردن در اسنپ زندگی رانندگان را نابود می‌کنه
  این اصلا کار نیست با این قیمت ها و سواستفاده اسنپ و مسافر
  تا وقتی رانندگان درخواست قبول میکنن خوش بحال مسافر و اسنپ میشه و اب از آب تکون نمیخوره
  کرایه باید با گران شدن و تورم همخوانی داشته باشه
  مگه میشه لوازم خودرو گرون بشه بنزین گرون بشه هزینه زندگی گرون باشه کرایه ثابت باشه ؟!!!!!!
  اسنپ هیچ عاقبتی نداره

  پاسخ

  هرکی دوس داره کار کنه هرکی دوس نداره کار نکنه ,مجبورتون نکردن ,عاشق چشم و ابروی شما نیستن مرم که اسنپ میگیرن ,بخاطر به صرفه بودنشه ,قیمتارو ببرید بالا ببینیم دیگه کی اسنپ مگیریه

  پاسخ

  تو قطعا آدم بی شعوری هستی که فکر می کنی کرایه ماشین باید همیشه ثابت باشه ولی حقوق شما هر سال بالا بره با هزار تا رفاهیات دیگه احمق میشه هر روز قیمت خودرو و قطعات و لاستیک و روغن موتور بالا برود آن وقت کرایه ها ثابت باشه

  پاسخ

  شعر نگو دوست عزیز همونجوری که روغن و لبنیات و مرغ و چیزای دیگه گرون شد و همچنان میخری اسنپم میگیری مطمئن باش اونی که نمیگیره ده بار میگیره

  پاسخ

  مهم نیست قیمتا برن بالا کی اسنپ میگیره، مهم اینه ک تو دیگه اسنپ نگیری، چون منت داری که داری ۲۰ت میده برا ۲۰کیلومتر میدی و خدماتم میگیری، وقتی ایقد کرایه پایینه توام اسنپ میگیری بعد من با اسنپ ب مشکل میخورم

  پاسخ

  سال ۹۶ قیمت یک موتورسیکلت صفر ۲ میلیون بوده کرایه یه مسیر خاص بسته بردم ۲۰ هزار تومن. الان همون موتورسیکلت قیمتش ۲۰ برابر شده اما کرایه همون مسیر شده ۴۰ هزار تومن یعنی دوبرابر!!!
  الان هم شرکت هایی که جدید اومدن پیک استخدام میکنن حتی افغانی و پاکستانی و بدون گواهینامه!!! واقعا متاسفم که دارم تو این کشور زندگی میکنم

  پاسخ

  سلام کرایه ها واقعا پایین هست وازطرفی بیمه نداره بیمه تامین اجتماعی یکی ازشرایطی هست که همه رانندگان اسنپ میخواهند واقعا الزامی هست .

  پاسخ

  یک کمیسیون خود اسنپ خیلی زیاد یعنی چی بیست درصد کمسیون باید بشه پنج درصد چون هم قیمت اسنپ پایین با کمسیون زیاد اسنپ وپول بنزین اصلا کار نکنیم بهتره تازه تو ماه خدایی نکرده ماشین عیبی پیدا کنه که انکار مفتی تو ماه برای اسنپ وپول بنزین و مکانیک کار کردیم دوم هم کرایه پایین اسنپ سوم بیمه نبودن رانندگان چهارم چرا مثل رانندگان اینترنتی خارج از کشور چرا سهمیه لاستیک درسال نمی‌دن حداقل در سال دوحلقه لاستیک بدین بابا حداقل کاری کنین ما هم دلمون به یه چیز اسنپ خوش باشه تا بتونیم از پس مخارج زندگی اعم از کرایه خونه قسطها زن بچه هامون بر بیایم بخدا من شش ماه قسط بانک ندادم نمیشه با این وضعیت نمی‌رسم خدا وکیلی اگه پیاممو می‌خونین برای راننده اسنپ کاری کنین من بعد دوازده سال حق بیمه ریختن امسال دیگه نتونستم بریزم کمک کنین به ما مسعولین اسنپ مرسی

  پاسخ

  اسنپ بایدبه فکررانندگان باشه والا من ماشینم ازهفته پیش خراب شده نمیتونم کارکنم وپولی هم ندارم درستش کنم الا چکاربایدبکنم کلا زیربندی خراب شده لنت نداره ماشینم صدا افتاده داخل موتور این مسولین اسنپ چی فکرمیکنن پیش خودشون والا نمیدونم.

  پاسخ

  الحمدالله دیگه همه فهمیدن اسنپ جمع میشه و آژانس برقرار میشه من خیلی وقته اسنپ کنار گذاشتم آزاد کار میکنم پیشنهادم به شما آزاد کار کنید بخدا راضی میشید

  پاسخ

  درضمن یک مشکل دیگه اینه که مسافر سفر میگیره تا دویست متر مونده بهش برسیم لغو می‌کنه یا می‌رسی پنچ دقیقه منتظر میمونی بعد لغو می‌کنه یه راهکار بزارین که ما این مشتریها رو به شما معرفی کنیم تا سری بعد با نفر بعد این کارو نکن بخدا ما برای یه لقمه نون داریم میدوایم بنزین از هوا نمیاد وقت ما طلاست این مشتریان باید از اسنپ حذف بشن

  پاسخ

  امیدوارم شما ازونهایی نباشین که نمیزارید اعتصاب راننده های بیچاره به جایی برسه.چون از یکم تا پنجم من خودم کار نمیکردم ازونطرفم درخواست سفر میدادم سریع یه آدم برده صفت سفری که از جهانتاب تا ته دارآباد و ساعت ۵ بعد از ظهر زده بود ۲۹/۵۰۰ رو قبول میکرد.وقتی میومد جلوی در بهش پیام میدادم که دوست خوبم اگر نمیدونی که الان بهت میگم یکم تا پنجم اعتصابه اگرم میدونی که آدم بدردنخوری هستی.من تا الانم کار نکردم.مطمئنم که سازمان حمایت از خود اسنپ گرا گرفته که بیاد اعلام کنه که افرایش کرایه قانونی نیست و شرکت باید مبلغ اضافه دریافتی از مسافرین رو به کیف پول آنها بازگرناند😡تو همون چند روزی که شرکت پیام میداد که میگفت راننده عزیز با توجه به افزایش کرایه ها میتونید درامد خوبی داشته باشید شرکت برنامش این بود که ۳ تا ۴ درصد کرایه رو افزایش بده و با اون پیامها تو بوق و کرنا کنه که من کرایه ها رو افزایش دادم.بعدم به سازمان روسیاه حمایت بگه که تو بیا اعلام کن که اسنپ تو بیخود کردی که افزایش دادی.اسنپم بیاد و به راننده های معترض بگه که شما بشینید سر جاتون مثل یه بچه خوب من برم با سازمان حمایت مذاکره کنم تا افزایش بدم.بعدم بیاد بگه که رانندگان گرامی مفتخریم که اعلام کنیم در پی مجاهدتها و پیگیریهای مداوم و مذاکرات پیچیده مسئولان اسنپ با سازمان حمایت موفق شدیم که تا ۴درصد کرایه ها را افزایش دهیم.متعاقب ایت خبر شما نیز دهنتون و ببندید و مثل بچه ی آدم به بردگی خود بپردازید

  پاسخ

  اسنپ ظالمه
  صاحبش که نشسته فقط پول میره تو حسابش اونم پول بردگی رانندگان بیچاره

  پاسخ

  از همه بدتر اینکه صاحبان اصلی و موسسان این شرکت دو جوان خارجی هستند یکی آلمانی_عربستانی و یکی اماراتی و پول بردگی کشیدن از رانندگان بیچاره ایرانی میره تو جیب این دو نفر که سالی یه بار یا هرچند سال یک بار میان ایران.والبته باید بگم که ۶۰ درصد از سهام شرکت برای ایرانسله و باقی برای این دو که موسس هم بودن

  پاسخ

  هر روز شساهد افزایش چند برابری قیمت ها در هگه اجناس هستیم تنها قیمت های تاکسی اینترنتی پایین می آید با این وضعیت نمی شود کار کرد چون هگه اش ضر و زیان هست

  پاسخ

  قیمت یک خامه کوچیک پاک که سال ۹۷ ۱۲۵۰ تومن بود شده ۱۲۰۰۰ تومن.آنوقت من دیروز برنامه رو روشن کردم ساعت ۶.۱۵ صبح از پامنار تا پاسداران،سه راه ضرابخانه رو زده بود ۳۰۰۰۰ تومن.یعنی این همه راه ۲عدد خامه کوچیک بعلاوه ۶ هزار تومن حال اینکه همون سال ۹۷ همین راه رو حداقل ۲۰ هزار تومن کرایه دربست یا آژانس میشد.ینی میشد ۱۳ عدد خامه باهاش خرید ۵۰۰ تومن هم واست میموند.بخندیم یا گریه کنیم

  پاسخ

  سلام این همه گرونی اسنپ نه کرایه هاشو بالا برد نه از بیمه تامین اجتماعی نه از کمسیون استهلاک ماشین بالاست پولی که از اسنپ در میاد بدرد نمیخوره یکمی فکر کن تو که کار میکنی یه پنچری بخوای بگیری ۵۰ تومان هر چی پیچ تو اسفالت تو لاستیک نو میره واستهلاک ماشین تو بگاه میدی ارزش داره فقد سودش برا خودشون خوبه
  نت باید بزاری تلفن بزنی ترف یه ساعت تا بیاد منتظرش بمونی تو اوج گرمار که با کرایه که زده اصلا ارزش نداره

  پاسخ

  کرایه اسنپ برای دوران قاجار مناسبتره نه الان!!!

  پاسخ

  اسنپ موتوری به مفت نمی ارزه بقرآن
  ماشینونمیدونم حیف وسیله آدم که
  اینطوری بدوعه برای روزی 150تومن

  پاسخ

  شماناراحتی ماشین شخصیت سوار می‌شدی ناتوان بودن تورو نمیشه راننده اسنپ جور بکشه.خواهشن نظر بیخودی ندی کرایه اسنپ هرچقدر هم بره بالا بازهم از آژانس کم‌تر است توهم اگه مجبورنبودی اسنپ سوار نمیشدی پس نظر ندی برو یه کار دیگه .

  پاسخ

  مسولین اسنپ اگر یک روز خودشون بجای راننده کارمیکردن..درد راننده رو میفهمیدن…خیلی وقته مسولین دیگه به مردم فکر نمیکنن و فکر جیب خودشون هستن..اینطور نمیمونه،خدا میبینه..مسولین اسنپ و تپسی رو واگذار میکنم بخدا.

  پاسخ

  دزدی از جیب راننده میکنن
  بیشرفا
  ۲۳ درصد کمیسیون میگیرن
  نشده سر ماه برن مکانیکی ببینن ی جلو بندی چقد خرجشه
  یه روغن موتور اشغال چقدر آب میخوره

  پاسخ

  مگه کمیسیون ها با هم فرق داره؟ از من که 13 درصد کم میگیره

  پاسخ

  سلام آقا کار نکنید ، اونایی که واسشون شغل دومه کار نکنید بزارید این کرایه ها بره بالا
  یه ماه کار نکن ماههای دیگه چند برابر اونو کاسب میشی به مولا

  پاسخ

  ادامه کمپین وعدم قبول سفر حتما موجب افزایش قیمت کرایه می شود

  پاسخ

  همتون دارین دروغ میگین.هرکیو میبینم میگه قیمت پایین‌ نبریم‌ ولی دارند جابجا میکنن مسافررو.اگه کسی نمی بره پس چرا قیمت‌ها بالا نمیره.چرا از مسافر پرسیدنی‌ میگه راننده سریع پیدا میشه ‌‌اینکارارو‌ نکنین.وقتی قیمت پایینه قبول درخواست نکنید مسافر مجبوره عجله دارم رو بزنه کرایه افزایش پیدا کنه.

  پاسخ

  برید اعتصاب کنید با این کرایها اصلا به درد نمیخوره تپسی بهتره لعنت به این اسنپ

  پاسخ

  لعنت بهتون با این کرایه هاتون

  پاسخ

  من از قبل عید پول اسنپو بر خودم حروم کردم،اول صبی مسافر اومده داد هم میزنه زود باش راه بیفت عروس که نمیبری،هرچی سعی کردم با ارامش جوابشو بدم طرف گاوتر از این حرفا بود،وسط اتوبان جوری دستشو گرفتم کشیدم مث *** پخش شد رو زمین،گفتم قرار باشه در طول روز با ده ها نفر مث تو سروکله بزنم که **** میشه تو اعصابم،ریدم تو این 20 تومنی که از تو میخاد بهم برسه،ی سری مسافرا واقعا با شعورن اما ی سری دیگه باید عین خودشون باهاشون برخورد کرد

  پاسخ

  واقعا تعجب میکنم، روغن 35هزاری شده 230هزار تومان، اسنپ خجالت نمیکشن کرایه 6هزار تا 7تومانی میزنه، اصلا به فکر راننده وهزینه ایتحلا نیستش

  پاسخ

  اسنپ فقط به فکر خودش هست اول از اینکه باید کمیسیون خودش کم کنه ودر زمان هایی که کرایه خودرو ها کم میشه کمیسیون هم کم بشه
  ایشالله تمام راننده ها کار بهتر پیدا کنن واز اسنپ برن که بیشتر از این به مالک های آلمانی که دارن خون راننده رو تو شیشه میکنن باج ندن
  لطفا منتشر کن اگر برات نظر بقیه مهم هست

  پاسخ

  اعتصاب عالیه کرایه باید افزایش یابد

  پاسخ

  منم راننده هستم واجب نیس 10 دیقه واسه مسافر بایستی تا بیاد سوار شه وجدانا هر سرویسی میرم 2 دیقه صبر میکنم بعد اگه مسافر نیومد کنسل میکنم چشمش کور زود بیاد سوارشه من وقتم بیش تز اینا ارزش داره بارها شده مسافر از خونه بیرون اومده تو آینه دیدمش ولی چون دیر اومده کنسل کردم رفتم تا دندش نرم دفه بعد با ی راننده دیگه اینکارو نکنه

  پاسخ

  کار نکنید واسه این ارگان استعمارگر روباه پیر والله تو خیابون کار کنی شرف داره تا اینکه بردگی اسنپ کنی

  پاسخ

  بعضی وقت ها نه روی برگشتن به خونه رو دارم نه دلم راضی میشه با این کرایه های مفت سفر قبول کنم ماشین رو نگه میدارم کنار خیابون نیم ساعت یه ساعت صبر میکنم و بعد میرم خونه

  پاسخ

  سلام .از قدیم تاکسی نون بده به راننده نبوده ، اسنپ امد کلا نابود کرد راننده رو ، بدبخت کرد . تاکسی تو تمام دنیا بجز ایران ی وسیله لوکسه که هر شخصی نمیتونه نه راننداش بشه نه مسافراش بشه کلا فرهنگ استفاده از تاکسی خرابه که اسنپ از این مسعله داره سو استفاده میکنه نه استفاده

  پاسخ

  قبل عید ۱۴۰۰ موتور عوض کردم شرایطی که کار اسنپ ادامه بدم . بعد عید همه قیمت بالا رفت به غیر از کرایه ها هیچی دیگه تو قسط موتور موندم
  هنوز بعد یکسال سر بدهی و اون وقتی که تلف کردم هیچ پیشرفتی نداشتم بلکه پس رفتم کردم.
  این چند وقت خواستم سر کمک خرجی روزی یکی دوتا سرویس برم . از میدان راه آهن تا تجریش کرایه زده بود سی و خوردی . اینو دیدم پشیمون شدم. واقعا فایده نداره با این مخارج اگه بتونی پولی جمع کنی . موتور یه خرج بندازه همه رو باید بدی بره.

  پاسخ

  ببینید دوستان خودمم توی اسنپ کار میکنم
  کرایه ها پایینه قبول
  از همه بدتر کمسیون ۲۰ درصدی هست
  بخدا آدم زورش میاد چرا هیشکی جلوی این دزدارو نمیگیره (البته وقتی خود دولت دستی توی این دزدی داره چه میشه گفت)
  بخدا ماهم از روی اجبار اومدیم توی اسنپ
  وگرنه کدوم فوق لیسانسی رانندگی می‌کرد

  پاسخ

  با این نرخ کرایه، درآمد رانندگان فقط از محل خوردن ازسرمایه اصلی یعنی خودرومیباشد،یعنی داری ماشینتو به آرامی میخوری تا تموم بشه، جناب خلج اگه وجود داری خودت با ماشینت بیا یک ساعت با این نرخ کار بکن….‌.بخدا شعور وفهم خوب چیزیه!!!!!

  پاسخ

  من دیگه کار نمیکنم ضررش بیشتر از کار کردن تو اسنپه هم ماشین داغون میشه هم خود راننده آخرش هم بدهکار همه هستی

  پاسخ

  سلام شیش ساله بطور پاره وقت اسنپ کار میکنم از طرفی هزینه های بالای تعمیر و نگهداری خودرو از طرفی خلف وعده درپرداخت هزینه بنزین و از طرفی پایین بودن کرایه ها دیگه صرفه اقتصادی نداره که ضرر روز افزون هم داره متوسط ۸ تا ۱۰ سفر انجام میدادم ولی الان نهایت ۳ سفر میبرم واقعا نمیصرفه گاهی تا یک ساعت کنار خیابان میمونم تا یک سفر بصرفه بگیرم بیشتر مواقع خالی به منزلبر میگردم و قید کار کردن رو میزنم تعمیر بلبرینگ دینام ۶۴۰ هزار تومن واقعا خسته شدم

  پاسخ

  این کرایه ها که پول یک سطل ماست هم نمیشه توهین بزرگ به راننده ها هست و واقعا مسؤلان اسنپ خجالت نمیکشن با این قیمت‌ها چطوری زندگی کنیم

  پاسخ

  اسنپ باید کمیسیون کم کنه و نسبت به کرایه بگیره،، مثلا زیر ده تومن کرایه صفر، تا ۵۰ هزار تومن ۵ درصد،، الان تاکسی سوار شی پیاده شی باید ۵ هزار تومن بدی.. چجوری اسنپ کرایه زیر ۱۰ تومن داره؟

  پاسخ

  کمسیون اسنپ خیلی زیاده باید ۵ درصد بشه
  باید کمسیون ۵ درصد بشه
  ۵ درصدددددددددد بشه

  پاسخ

  خود کرده را تدبیر نیست . برادر یک روز همه اعتصاب کنید کار نکنید نمیمیرید که

  پاسخ

  متاسفانه عده ای بازنشسته دارن کرایه پنج تومن را شیرجه میزنن روش بدون اینکه درنظر بگیرن کمیسیون و استهلاک ماشین هم هست،تا هم میگی چرا،میگه برا حوصله م سر میره میام و میخام خونه نباشم زنم غر بزنه، فکر نمیکنن عده ای دارن امرارمعاش میکنن و ظلم به بقیه میشه

  پاسخ

  سلام راننده های باشرف که دزد نیستین دنبال لقمه حلال هستین.یا تاکسی بین شهری بخرید روزی ۱ تومن براتون میمونه.یا وانت.من نیسان خریدم ۸یا۹ساعت کاریک ونیم تادومیلیون درآمد روزانه.چرا برا خودتون جنگ اعصاب درست میکنین.کار اصولی درست کن.این مسافرین برن برگردن آژانس

  پاسخ

  3ماه از سال گذشته الانم هوا گرم شده کولر باید روشن کنی اصلا بصرفه نیست

  پاسخ

  پایین بودن کرایه ها یه طرف کمیسیون بالای اسنپ یه طرف دیگه

  پاسخ

  سلام…مدتی میشه دیگه اسنپ کار نمیکنم….مسافر دربست میزنم،4 ساعت درگیرم حدودا 300 تومن بهم میرسه….دیگه منت هیچ احدی رو هم نمیکشم

  پاسخ

  بجای اینکه اسنپ تقصیراتو گردن دولت بندازه خودش مرد بشه کمیسیون کمتر بگیره…

  پاسخ

  من دوهفته سفر قبول نکردم ولی چه فایده همه باید با هم باشیم عزیزان

  پاسخ

  توکه میخوای مشتری ها از نرخ پایین لذت ببرن و کرایه ها رو بالا نمیبری حداقل کمیسیون رو ده درصد کم کن. راننده بیچاره با کسر هزینه اصطحلاک و کمیسیون چی میمونه براش ؟؟ اصلا ارزش نداره مفت کار کردن

  پاسخ

  ایکاش راننده های تپ سی هم با هم وحدت داشتن کرایه اونها هم درست میشد

  پاسخ

  سلام
  بندھ ھم مسافرم ھم درایو ۔رانندھ دارم
  5سالھ اصن کار نکردم بھ عنوان مسافر در ماھ شاید بالای 30 بار اسنپ میگیرم وجدانا کرایھ ھاش اینقد پایینھ آدم خودش خجالت میکشھ با این گرونیا ۔سفر قبول نکنید بزار کرایھ ھار ببرن بالا ۔ خودم رانندھ ام ھم ھستم روشن میکنم ادم روش نمیشھ سفر بگیرھ
  از قصد سفر قبول نمیکنم کھ قیمتا برھ بالاتر
  لطفا ۔خواھشا قیمت پایین ھارو اصن قبول نکنید

  پاسخ

  آب معدنی از۵۰۰تومان شده ۵۰۰۰تومن دیگه اقلام ضروری دیگه بماند،لوازم یدکی ومصرفی خودروازپارسال تاالان چن بارافزایش قیمت داشته اونوقت چقدشما بی انصافیدکه توقع داری راننده اسنپ باهمون نرخ قبلی کارکنه،خودتون وجای راننده بذاریدبعدقضاوت کنید،والا بیگاری بهتره تا این شغل،من خودم کارمندم برام نمیصرفه حساب کنیداونیکه درآمدش فقط با اسنپه چه حالی داره

  پاسخ

  آقاکسی پول نداره با اتوبوس بره .قیمت آژانس دقیقن ۴برابره.۴نفرسوارمیشن کرایه اتوبوس میدن چندتاکوچه پس کوچه باید بری دم خونش وایسی سه بار زنگ بزنی بیادپائین همچین قیافه میگیره تقصیر خودمونه.توخیابون مسافر‌کشی کردن سگش مارزه به اسنپ

  پاسخ

  خداوکیلی مدیران اسنپ اصلا وجدان ندارن کاش یه لحظه خودشونو جای ما بزارن.بخدا دخل و خرج اصلا باهم نمیخونه همه چی گرون شده الا تاکسی های اینترنتی

  پاسخ

  جرات دارین زنگ بزنین پشتیبانی بگین کرایه کمه درجا مسدود شدی از هفت تیر زده تا صالح آباد اسلامشهر ۶۷ هزار تومن کمیسیون کم کن ببین چیش واسه راننده میمونه

  پاسخ

  ۲ عامل اصلی وجود دارد که رانندگان مظلوم تاکسی اینترنتی را دارد نابود میکند انصاف نیست افرادی که به اجبار و نیاز به گذران مخارج خانواده با شرایط ظالمانه اسنپ و تپسی در فعالیت روزانه میباشند ۲ نکته مهم که میبایستی اصلاح گردد اول اینکه کمسیون دریافتی بالا شرکت های مذکور دوم اینکه قیمت سفر فوق العاده پایین میباشد امیدوارم که این دو موضوع برطرف گردد

  پاسخ

  من که هر پنج روز صبح تا شب کار می کنم. پنج روز نرم نون ندارم. خدا پدرتون را بیامرزه. به من سرویس بیشتری می رسه.

  پاسخ

  من که همیشه وقتی اسنپ میگیرم به راننده میگم آقا تا مقصد مسافر بزن. من راضی ام. گاهی میزنن و یه پول کمیسیون واسشون در میاد. ما مسافرها هم باید کمپین توی را مسافر بزن اشکال نداره بزاریم.

  پاسخ

  سلام و خدا قوت
  باتوجه به اینکه هزینه ها و استهلاک خودرو بسیار بالا هست و پایین بودن کرایه ها و همینطور بالا بودن کمیسیون اسنپ و تپسی برای رانندگان اصلا مقرون به صرفه نیست و به مرور زمان راننده ها خودروی خود را از دست خواهند داد بنابراین هم کرایه ها بایستی تجدید نظر و افزایش پیدا کند و هم کمیسیون اسنپ و تپسی به ۵% بایستی کاهش پیدا کند ضمن این که با افزایش کرایه ها درآمد اسنپ و تپسی هم افزایش پیدا خواهد کرد. دوستان مظلوم هست که ظالم را بوجود می آورد سعی کنید از حقوق خودتان دفاع کنید مطالبه گری حق ماست

  پاسخ

  من بعنوان یه مسافر میدونم کرایه ها نسبت به اژانس و تاکسی خیلی پایینه وبرای یه سفر چندین بار عجله دارم رو میزنم تا یکم کرایه بره بالا تر واکثر سفرها رو با راننده هماهنگ میکنم لغو میکنم و نقدی میزنم حساب راننده که لااقل کمسیون ازش کم نشه اخه با این نرخ پایین یکم انصاف خوبه این بندگان خدا هم تو همین تورم وگرانی دارن زندگی میکنن

  پاسخ

  سلام رانندگان اسنپ وتپسی سراسر کشور بایدتازمان افزایش کرایه‌ها خطهای خودشون روبایدخاموش کنن تامسئولین اسنپ وتپسی کرایه‌ها راافزایش بدن وکلیه کاربران راننده خودشون روبیمه تامین اجتماعی کنن

  پاسخ

  من چند سال تو اسنپ کار میکردم البته بعد از اداره آخر به ابن نتیجه رسیدم هزینه های مصرفی استحلاک ماشین بیشتر از در آمدشه از اوایل سال دیگه کار نمیکنم و در کنار خانواده از زندگی لذت میبرم حداقل خودمو ماشینو از بین نمیبرم.

  پاسخ

  من حساب کردم اگر روزی دویست تومن کار کنم و اصلا خرجش نکنم بعد از یکسال تمامه قطعات موتورم باید تعویض بشه و حتی پول خود موتورمم در نمیاد، واقعا این نرخ کرایه ها با خرج زندگی همخوانی نداره حتی اگر فاکتور امنیت جانی موتورسواران رو در نظر نگیریم

  پاسخ

  داداش های گل من الان ۷ روز کار نمیکنم ولی خیلیا انگار نه انگار.مفت کار کردنو دوست دارن

  پاسخ

  دوستان یا برید کارگری ک شرفش بهتر از کار تو اسنپه یا برید ۱۸۸۰ ثبت نام کنید ک کرایه هاش خیلی عالیه،تو اسنپ برده داریه خجالت می کشه ادم سوار کنه کسی رو مقصر خودمونیم که سواری میدیم به همه هم مشتری هم بی معرفتهای اسنپ

  پاسخ

  سلام منم موتور سوار هستم قیمت یجوری میزنه انگار داره به گدا کمک می‌کنه ،😂😂 پنجاه پول موتور یه هفته نشد چهارمیلیون خرج موتور کردم بعد اسنپ مسیر چند کیلومتری میزنه هفت هزار تازه کمیسیون هم کم می‌کنه ارزش ندارد استارت بزنی تا قیمت نره بالا کار نمیکنم شبها بجای اینکه گرونتر بزنه ارزانترهم میشه کاش گرونی هم مثل اسنپ ارزون بود شبها می‌رفتیم. خرید

  پاسخ

  حق دارن این بیچاره ها،همه چیز چند برابر شده ،اینا چه گناهی کردن،مقصر کس دیگریست اینا بیگناهند

  پاسخ

  من نه راننده اسنپ هستم و نه پیک! ماشین شهصی دارو ولی بعضی وقتا که ترافیکه یا حوصله رانندگی ندارم از اسنپ استفاده میکنم بنظرم واقعا کریه‌ها و بخصوص مقداری که برای راننده نیمونه خیلی کمه! اسنپ بجای ۲۵ درصد اگه ۱۰ درصد برداره و کرایه‌ها رو هم ۱۰ درصد افزایش بده درامد یک راننده اسنپ ۲۵ درصد افزایش پیدا میکنه که این نه فشاری به مسافر میاره و نه اسنپ ضرر میکنه و فکر کنم راننده‌های اسنپ هم با این افزایش ۲۵ درصدی موافق باشن لینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب! هم مسافر راضیه و اسنپ، مسافرهاشو از دست نمیده و از طرفی راننده‌ها هم با جون و دل کار میکنن و درامدشون یکم بالا میره! به نظرم این حق طبیعی همه راننده‌ها و همه اقشار جامعه عستش که درصورت مغایرت مخارج با درامد، اعتراض کنن و حق‌طلبی داشته باشن! امیدوارم اسنپ بتونه از سود کلان روزانه‌ای که داره یخورده کمتر کنه تا پرسنل و راننده‌هاش با اسایش خاطر به کارشون برسن!

  پاسخ

  اگر قرار است هندوانه گران شود باید گیلاس و هلو هم گران شود و این خواسته‌ای دولت مردمی است…..

  پاسخ

  اسنپ مثل دولت باید ی خونه تکونی اساسی کنه، گرچه تا فشار به خودشون نیاد هیچکاری نمیکنن، حق با مردمه، همه همه چیو میدونن، دیگه نمیگم فقط اینکه انقد اعتصاب کنید که حقتونو بگیرید والا بردگی تو عصر جدید ادامه داره…

  پاسخ

  سلام بر همکاران اسنب . 1درصد کمیسیون خیریه.2مسافری که از این ور شهر تا ته شهر باید پنج مسیره بده و بالای ۸۰هزار کرایه بده اسنب میزنه ۲۵.3بعضی از مردم میگویند شما قوانین اسنب را قبول کردید باید همین کرایه رو بگیر کسی مجبورا نکرده کار بهتر سراغ داری از اسنب بیا بیرون.بله قوانین 2سال پیش رو قبول کردم نه قوانین و تورم حال را.واگر طرف اومده اسسنپ حتما کار نداره وگرنه همه دوست دارند برای خودشون کار کنند.بری مغازه یه جنسی بخواهی میگه ۶۰ میگی 2هفته پیش خریدم۴۰ میتونی ندی نه.پس قضاوت بیجا نکنند بعضی ها.

  پاسخ

  دوستان اسنپ نمیصرفه فکر شغل دیگه باشید من از عید به اینور اصلا اسنپ کار نمیکنم چون قطعات ماشین خیلی گرون شده هرچی کار کنی باید پول بنزین یا تعمیرگاه بدی

  پاسخ

  اسنپ هم امنیت داره هم آرامش هم احترام به مسافر.برای همین دلایل باید از تاکسی و سواری کرایش بیشتر باشه.اسنپ برای مردم باکلاس و انسان و دوستدار احترام و امنیت است.

  پاسخ

  واقعا حق با راننده هاس مسخره‌ای راننده رو گیر آوردن کرایه ۱۰۰تومنی ۵۰ میزه اونوقت مرتیکه ۲۰درصد کمیسیون میگیره..اگ راس میگی کمیسیونتو کم‌کن ۲درصد هم زیاده واست آخه کاری نمیکنی این راننده هستش تو گرما توسرما با ماشینش با این همه هزینه سنگین داره کار میکنه..البته راننده ها هم مقصر ن ک با این کرایه کم‌میرن

  پاسخ

  کانلا درست میگی برادی کرایه را حاضر نیستن زیاد کنن لا اقل کومیسیونا کم کنن واقعا ظلم هستش برا من مجرد هم به زور خرجم در میاد چه برسه همکارانی که زن و بچه دار هستن
  لا اقل برای افراد متاهل کومیسیونا کم کنین

  پاسخ

  درود بر همگی.
  در همه جای دنیا،تاکسی ها چه خطی و چه اینترنتی برای کسانی هست که فرهنگ و توان مالی استفاده از این امکان رو دارن.
  کی گفته که هر کسی دلش خواست میتونه از تاکسی اینترنتی استفاده کنه؟
  نتیجه میشه همینکه میبینید.یه مشت آدم عقده‌ای بلانسبت مسافرهای با شعور و با فرهنگ) که تا دیروز لاکچری ترین ماشینی که سوار شدن اتوبوس واحد بوده،الان میشینن تو ماشینت و هزارتا ایراد هم میگیرن.
  چرا؟
  چون شرکت اسنپ و تپسی به خاطر حفظ منافع خودش مسافرها رو بدجوری پر رو کرده.
  مسافری که معلوم نیست کیه و هیچ بررسی ای در خصوص صلاحیتش نمیشه،بایدم انقدر طلبکار باشه.
  راننده‌های عزیز،کار نکنید تا شرکت مجبور به تغییر بشه.
  پایدار باشید

  پاسخ

  من تازه ماشین خریدم و گفتم که بزار برم تو اسنپ یه کمک خرجی هم باشه ، با این که بسیار کم کار میکنم ولی فهمیدم که واقعا نمیصرفه که اصطحلاک ماشین رو بالا ببری و آخرشم هیچی دستت نگیره

  پاسخ

  با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور به مسافران گرامی پیشنهاد می کنم که حتی المقدور از سفرهای زائد و غیر مهم اجتناب کنند. در مراکز استانها بویژه میشود با صرف مقداری وقت با خط واحد با ارزانترین مبلغ ممکن به مقصد رسید یا چنانچه مجبور به گرفتن تاکسی اینترنتی شدید برنامه ریزی کنید که بتوانید در یک روز کارهایتان را جمع و جور کنید. می بینید که از همه طرف گرانی داره به ما هجوم میاره، لذا حداقل میشود با کمتر از خانه بیرون رفتن یا برنامه ریزی صحیح و استفاده از اتوبوس های خط واحد یا مترو کمترین هزینه را پرداخت کرد …. کمی سخت است اما بهترین گزینه برای گذار از شرائط فعلی می باشد . همانطور که شاهد هستید اسنپ و تپسی هم میخواهند گران کنند. اگر پولتون زیادی کرده که خب بدید بابت کرایه به این راننده ها، در غیر اینصورت همون پول را لااقل می تونید بزنید به یه زخم زندگیتون، چرا بابت سفرهای غیر لازم میخواهید پول ها تون رو حیف و میل کنید؟!

  پاسخ

  دمت گرم داداش، حرف حساب، ما هم میگیم کسی ک پولشو نداره نباید توقع داشته باشه تاکسی اینترنتی سوار شه، باید بره خط واحد سوار شه، ینی چی ک هرکی از راه رسید میخواد اسنپ بگیره؟؟ من مورد برام پیش اومد که یه درخواست رو تایید کردم بعد از کللی معطلی یه کارتن خواب زباله گرد اومد با یه گونی زباله سوار ماشینم شد، زباله هارو با کمال پررویی گذاشت رو صندلی عقب ماشینم، به شدت بوی ادرار میداد، چرا باید جوری باشه که من کلی راهو برم دنبال همچین آدمی که حتی تو خط واحد سوارش نمیکنن، ن راننده خط واحد سوارش میکنه نه مسافرا اجازه میدن سوار شه، شرکت اسنپ در این حد شان و پرستیژ مارو اورده پایین و داره فقط ازمون سو استفاده میکنه

  پاسخ

  پورسانت خیلی بالاست . اصلا هیچ توضیحی نداره چرا اسنپ یا تپسی یا هرکدومشون این مقدار پورسانت میگیره مگه چیکار داره میکنه ؟
  کرایه ها پایینه وقتی یه ماشین به اسم تاکسی یا موتور برا یکنفر خدماتی داره انجام میده قیمتش بالاس همجا دنیا همینه . اگر کسی قادر نیست باید از وسایل عمومی استفاده کنه . به راننده ارتباطی نداره. هر استارت که ماشین میخوره هزینه داره. و مصرف کننده که داره خدمات دریافت میکنه باید هزینشو بپردازه .

  پاسخ

  همانگونه که یک معلم ، کارمند ، روزنامه نگار با ماهی شش هفت میلیون زندگی می کنند رانندگان محترم اسنپ و تپسی با درآمد ماهانه ده تا پانزده میلیونی شان به زندگی کردن با سطح درامد نزدیک به یک مدیر میانی رضایت دهند چون فشار این خواسته نه چندان منطقی آنها به زندگی سایر اقشار جامعه وارد می شود که بسیاری از آنها کم در آمدتر از رانندگان تاکسی های اینترنتی هستند

  پاسخ

  ولی ای کاش خودت یه بار رانندگی اسنپو تجربه میکردی تا کامل از این حرفت پشیمون بشی دوست عزیز هیچ معلم و کارگری ۱۴ساعت تو گرما پشت فرمون نمیشینه و آخر ماه هم یه چیزی قرض. کنه واسه تعمیر ماشینش

  پاسخ

  داداش تو هزینه استحلاک و سوخت منو بده من با ماهی ۴ت راننده شخصیت میشم، خدماتم بهت میدم، والا ما به ماهی ۴ ، ۵ ت درامد خالص قانعیم

  پاسخ

  با سلام و احترام خداییش بعضی ساعتها که مثلاً خیابانها خلوت هست قیمتها یطوری هست که اصلا ماشین رو روشن نکنی بهتره مثلاً از مهرآباد جنوبی تا دربندسی و سه تومان صبح جمعه ساعت هفت خداییش اگه طرف بخواد تکه تکه بره با تاکسی باید دسته کم بیست و پنج تومان نفری بده بعد چهار نفری دنگی دونگی سوار می شن براشون می افته نفری هشت تومان تازه سریع هم می رسم حی سوار و پیاده هم نمیشن من خودم وقتی اسنپ میگیرم دلم برای راننده ها می سوزه مسافر ها با سه برابر این قیمتهای الان هم حاضر هستن اسنپ بگیرن موضوع چیزها دیگه ای است حالا سهم بعضیا کمه بیشتر می خوان دارن فشار میارن رو راننده یه آیکون بزارید قیمت را خود مسافر و راننده تعیین کنن همه رازی هستن شما هم کمیسیونت رو اونوقت کمتر و بر اساس قیمتهای محاسبه ای خودت بگیر نه توافق راننده و مسافر مشکل اول خود مدیران اسنپ هستن

  پاسخ

  اسنپ همیشه از افزایش قیمت و یا ثابت ماندن قیمت استفاده میکنه، (یعنی از جیب ملت، حالا یا مسافر یا راننده) اما اصلا حاضر نیست از میزان گمیسیون خودش چیزی کم کنه. یعنی مسافر و راننده رو میندازه ب جون هم بعد خودش اولین کاری ک میکنه بی دردسر کمیسیون خودشو بر میداره. فکرشو بکن واسه برا کرایه هفتارهزارتومانی ۱۲ تومن کمیسیون کم میکنه. برای چه کاری؟؟؟ فقط و فقط واسه معرفی مسافر به راننده. اگر کار دیگه ای بابت این کیسیون انجام میده به ما بگه ما مطلع بشیم. (مثل تخفیف خرید طرح ترافیک، پرداخت بخشی از استهلاک ماشین یا هرچیز دیگری). بعد اون وقت راننده و مسافر میوفتن ب جون هم کرایه زیاده، کرایه کمه، اما غافل ازینن ک مشکل اصلی اینه ک کرایه ها هرچقدر هم افزایش پیدا میکنه ازونور کمیسون افزلیش پیدا میکنه باز آنچنان تغییری در درآمد راننده ایجاد نکرده اما ازونور مسافرم حف داره دیگه از ی حدی بالاتر توان پرداخت نداره. مشکل اصلی در سیستن اسنپ کمیسیون زیاد هست، بعدش نیشه کاهش یا افزایش کرایه ها. تا زمانی که میزان کمیسیون پرداختی راننده به زیر ده درصد نرسه، یا حداقلش بابت همون کمیسیون ۱۷ درصدی خدماتی دریافت نکنه همین آش و همین کاسه است. آقایون راننده بجای اعتصاب برای افزایش قیمت کرایه، به کمیسیون بالای اسنپ باید اعتراض کرد. چون هرچقدرن افزایش کرایه بدن باز چیزی کف دست ما نمیمونه، چون میزان کمیسیون ازونور داره زیاد میشه.

  عذرخواهی میکنم طولانی شد ولی واقعا لازم بود عیب این سیستم رو کامل تشریح کنم تا همه بفهنید اب از کجا گل آلوده

  پاسخ

  از رودهن تا تهرانپارس کرایه زده ۴۷ تومن ۸ تومنش هم کمیسون میمونه ۳۹ تومن. اخه ۳۹ تومن چیه از رودهن تا تهران. بخدا من این کرایه ها رو میبینم میگم خالی میرم ولی ذلت تحمل نمیکنم. دوتا مسافر سوار میکنم از اون بیشتر میشه. خدا لعنتتون کنه

  پاسخ

  من واسه جابجایی همش از اسنپ استفاده میکنم و همیشه کلی زمان میبره تا درخواستم رو راننده قبول کنه گاهی شده یکی الی دو ساعت منتظر ماشین باشم و این باعث میشه مشکل بوجود بیاد و تمام برنامه هام بهم میریزه از یه طرفم راننده ها هم حق دارن کرایه ها خیلی پائینه گناه دارن 😔

  پاسخ

  نوکرِ مسافر بودن، در هیچ کجای قوانین و شرایط اسنپ نیومده بود. ضمن اینکه اگه از اسنپ راضی نیستین با مترو یا اتوبوس برید ، تأمل نکنید

  پاسخ

  پایین بودن کرایه اسنپ دوتا علت اصلی داره اولی هرکسی از هر مسیری میخواد بره خونش منظور از محل کارش برنامه اسنپ رو روشن میکنه وقبول درخواست میکنه یعنی کسانی که شغل اصلی آنها چیز دیگه ای است بعد اسنپ هر پلاکی رو که ازراه میرسه ثبت نام میکنه مثلا پلاک شهرستان داره تهران یا کرج کار میکنه یا تاکسی هم تاکسیه هم اسنپ اینه که کرایه ها پایین میمونه راننده اسنپ باید شغل اصلیش اسنپ باشه

  پاسخ

  با سلام بنده یکی از مسافران اسنپ هستم و از رانندگان زحمتکش و محترم اسنپ حمایت میکنم من شخصا وقتی ماشین میگیرم مبلغی رو بیشتر جهت دلگرمی تقدیم راننده میکنم تا کمی از خستگی و دلسردیشون رو جبران کنم واقعا کرایه اسنپ نصف اژانس میخوره در حالی که هزینه هاشون برابره امیدوارم کرایه ها رو متعادل کنن تا ما مسافرین هم مدیون این قشر زحمت کش نباشیم

  پاسخ

  خب بصرف نیس اینو همه میدونیم و همچنین مسئولین اسنپ که با این هزینه های خودرو و بقیه اقلام ک افزایش داشتن بصرف نیست و اینکه شما مسئول عزیز چرا کمیسیون رو بیشتر کردید برای اینکه هم مسافر نارضایتی نکنه هم راننده برا اینکه هردو مارو راضی نگه دارین کمیسیون پنج درصد بکنین. واین که امنیت نداریم همه اسنپی ها

  پاسخ

  هرساله با افزایش قیمت‌ها مواجه بوده ایم ولی امسال بیشتر اجناس اساسی با افزایش قیمت باور نکردنی چند برابری روبرو شده مثل روغن جامد 4.5 کیلویی از 90 هزار تومان یکدفعه به 400 هزار تومان افزایش قیمت داشته ولی در اسنپ بیشتر مواقع دیده میشه که قیمت سفر از چند سال قبل هم کمتر شده خوب عقل سلیم حکم می کنه که راننده اون سفر را قبول نکند. یه دیسک و صفحه با دو تا بلبرینگ از گریبکس را عوض کردم با اینکه دیسک و صفحه را تعمیر کردم و نو نگرفتم نزدیک 6 میلیون تومان برام در اومد در صورتی که تا دو سال قبل بهترین مارک دیسک و صفحه 150 هزار تومان هم نمی شد. واقعا هیچ دخل و خرج با کار کردن در اسنپ برای کسانی مثل من که تنها در آمدشان از این راه هست با هم نمی خونه و در امورات زندگی حتی از نظر خورد و خوراک هم قادر به تامین آن نیستیم و این ظلم بزرگی هست که در حق این رانندگان زحمت کشیده که از راه حلال برای زن و بچه های خودشان دارند در سرمای زمستان و گرمای تابستان تلاش می کنند. و در این میان بعضی از مسافر ها هم پیدا میشوند که واقعا در حق راننده ای که برای خدمت ایشان مسیری را طی کرده سعی می کنند که به یه طریقی راننده را بپیچانند و کرایه شان را پرداخت نکنند و خستگی را به تن راننده چند برابر می کنند. در نهایت حق این راننده های زحمتکش خوردن نداره

  پاسخ

  آقایی که می فرمایید شرایطی هست که قبول کردی کار بهتر سراغ داری تعمل نکن. اولا شرایط که قبول کردیم خیلی موردهای دیگه هم بوده که اصلا رعایت نمیشه دوم اینکه دلیل نداره شما بخواهید به راننده بی احترامی بکنید آدم هایی مثل شما اشتباه فکر کردید من شخصا مسافر هایی مثل شما را اصلا نمی گذارم که پاش را داخل ماشینم بگذاره و این امکانات مثل اسنپ برای کسانی مثل شما ها خیلی زوده هنوز اول از همه باید فرهنگ استفاده از چیزی را داشته باشیم بعد از اون بخواهیم استفاده بکنیم

  پاسخ

  من خودم قبلا پاره وقت اسنپ و تپسی مرفتم الحمدالله ماشینم رو فروختم از این حمالی مفته خلاص شدم.خودم هر وقت اسنپ میگرفتم دلم برای راننده بیچاره که با ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن سرمایه و کارگری خودش مجبور بود من و خانوادم رو با قیمت ۱۰ ۱۵ تومن یا ۷ ۸ تومن جابجا کنه خجالت میکشیدم همیشه یه چیزی بیشتر میدادم ازشم معذرت خواهی میکردم.بهترین راه اعتصاب تا زمانی هست که بیان بشینن یه اسنپ رو ببرن زیر نظر سازمان تاکسیرانی با قوانین مدون و نرخ کرایه مصوب و خدمات (حالا هر چقدررناچیز) وقتی این اسنپ مال شرکت ایرانسل و یه بابای المانی هست وضع میشه همین مگه یه اپراتور همراه متخصص حمل و نقل شهری هست که به اون مجوز این کار رو دادین و هر غلطی میخواد میکنه.البته قطعا پشت این شرکت رجال سیاسی خوابیده وگرنه تا حالا خود شرکت تاکسی رانی و شهرداری کلش کرده بود

  پاسخ

  چرا؟توهمین پست کوچکترین اشاره ای به بالابودن حق کمسیون اسنپ نشده درحالی که همه راننده ها بهش اعتراض دارن ومیگن کمسیون خیلی بالاست واقعاچرا؟

  پاسخ

  سلام.اگه ۱ درصد واسه خودت ارزش قائلی اسنپ کار نکن کارگری دستفروشی هر کار دیگه ای بکنی بیشتر واست ارزش قائل میشن تو این جامعه

  پاسخ

  من با موجودی کارت ۸۰هزار تومن دوهفتس نشستم تو خونه و تشویقی اسنپم که میگه ۱۲تا سفر ۹۸هزار تومان پاداش هم برام مهم نیست
  خیلی ها بخاطر زن و بچه نمیتونن با این اعتصاب باشن چون یه روزم نرن سر کار خرج خونه رو نمیتونن بدن ولی با همه ی اینا امیدوارم این تحمل و اعتصاب واسه یه بارم که شده یکدل باشه وبه سرانجامی برسه ممنونم از همه‌ی راننده های عزیزی که بااین اعتصاب همراهن و تحمل میکنن

  پاسخ

  سلام دوستان عزیز
  لطفااا همدل همراه به اعتصاب ادامه بدیم
  واقعاااا خیلی زوره کرایه پایین میزنه بعد که مسافر میرسونی تخفیفم از جیب ما باید بدن،😡😡
  بعد فقط این ۷ ت ۸تومن کرایه چیه میزنید واقعااا
  چی میشه خرید ….من که با این کرایه هات بخوانم نمیتونم کار کنم اصطلاکو روغنو بنزین
  ..فقط دور سر گشنمه…

  پاسخ

  چیه مگه مردم برده شما هستن..برای شما کار کنن…همچی تو این مملکت.جهش 400درصدی داشته ..بعد شما کرایه هارو رایگان میدی ..الان هرچی که میببنی رشد قیمت داشته..بجز اسنپ باکس ….از خیابان آزادی زده تا یوسف اباد .زده 30هزار .بعد کمیسیون میگره 7هزار..توگرما توی سرما خرج موتور.تو این گرونی…این میشه چی برده داریی..بابا جونم.باید کرایه از ازادی تا یوسف اباد.70هزار باشه که 10 هزارم کومیسیون.برداری.60هزار بمونه خوده مشتری میگه خیلی کرایه ها کمه .بعد من نمیدونم.اسنپ دنباله چیه…الان حقوقه کارگر ساده روزی 500هزار تومنه .که باید با این تورم باید روزی 1ملیون باشه ….اره شما دارید جوانی وقت مردم میگرید ..اسنپ.باید کرایه هارو گرون کنیی.وقتی گوجه سبز تو مجازی یشبه میشه 4 ملیون .بعد مردم شریف .هم سریع.پیگیرش میشه .که به هم رحم نکن..یعنی شما ها صدای مردم نمیشنود..خدایی.بهترین سرویسو این مردم با موتور دارن میدن..نکنید.خدایی.اجاره خونه هارو ببینید..همچی رفته روش ..باید اسنپ ام کرایه ها گرون بشه ..اونی که نمیخواد نخواد.با اسنپ کار نکنه .بسته نده .بله باید کرایه گرون بشه همه مردم راضی هست.. خوده مشتری ناراحت که چرا انقد کرایه ها مثل دوران تاقوت هست..حقوق کارگر هم باید روزی 1ملیون باشه نه 500هزار. یخورده انقلاب عمل کنید .نه تاقوتی..موتور سوار باید ااز همه بیشتر کرایه بگیره .جون با خطر بازی میکنه..یعنی 3 تا سرویس بره 200هزار بزنه..به خاطر خدا .ایشلاه کرایه ها تو همین ماه درست شه
  به امید خدا …خوده مشتری ناراضی که کرایه ها انقد پایینه…اسنپ باکس .مخصوصن باید گرون بشه ..ی خورده به فکر مردم باشید.نه به فکر جیبه خودتون..تهش همچی میمونه برای خوده زمین..زیاد زور نزنید..30 ساله دیگه هیچ کسی از این جماعت که الان هستم دیگه نیستن..به امید خدا باید کرایه گرون بشه..ایشلاه….شما که میایی میخوای طرف داری کنیی.اول فکر کن بعد حرف بزن..اره ..یا جاتو با این اسنپ بکس عوض کند..دوست عزیز زیاد فشار نیاز ..🙌🙋🙌🙋🙌🙋🙌🙋🙌🙋🙌🙋🙏🙏🙏🙏🙏💖💕💙❤💕💖💙❤💕💖

  پاسخ

  خدا خیرتون نده براتون نسازه چون نون خیلی هارو بریدید تاکسی.آژانس مسافرکش پیکی ها وانتی ها نیسان باربری تهیه غذا…از کمیسیونتو یه ریال کم نمی‌کنید۲۰٪ خودتون کامل میگیری ازکرایه اون بدبختا کم میکنی چون یه مشت احمق براتون کارانجام میدن

  پاسخ

  سلام برشمادوستان وهمکاران گرامی بنده کاملا موافق هستم چراکه من ازاسفندگذشته تاکنون بیکارهستم وهرباراعتراضی کردم بلافاصله امتیازام کم وکمترمیشد ماملت ۵۷هستیم ماهنوززنده ایم وباهرگونه نابرابری وحق کشی مقابله خواهیم کرد دوستان ومدیران محترم اسنپ بنده ماشینم خارجی هستش وبه هیچ عنوان نمیشه گازسوزش کرد چرابنزین منوکمترازنصف کردید وبعدکلا قطع کردید ؟؟من به کنارشمامیدانید اسنپ یه درخت خشکیده است اگرراننده کارنکند میوه هاوبرگهای درخت فروخواهندریخت ودرخت خشک خواهدشد راننده میوه شماست چرا هرچه کارمیکند باید یاکمیسیون یابنزین واستعلاک ماشین ازجیب بزارد بعددوسال ماشین صفرمیشود یه لگن ایاشمااینهارامحاسبه میکنید وکرایه ۶یا۷هزارتومنی میزارید واقعا متاسفم ….

  پاسخ

  ۱۵ درصد کمیسیون زیاده نرخ ها افزایش پیدا نکرده همهچی هم گرون شده الی دستمزد رانندگان اسنپ

  پاسخ

  والله اصلا بصرفه نیست اصلا بحث اعتصاب بکنار اکثرا تعغیر شغل دادن.. بنده راننده پایه یکم اسنپ کارمیکنم تا سربرج 6تومن واسم نمیمونه که نه حقوق خودم میشه نه هزینه ماشین و دیگه تصمیم گرفتم کلا کارنکنم. و لااقل درهرشرکتی مشغول بشم ماهی 15دارم اسطحلاک هم ندارم روزهای تعطیل حقوقم سرجاشه.. واقعا مفد نمیرضه فقط واسه مسافر واسنپ خوبه

  پاسخ

  یک زره وجدان داشه باش اسنپ خدا وکیلی کرایه خیلی پاینه ۱۰ دقیقه ۹ هزار تومان توف تو سورت اسنپ

  پاسخ

  والا همین الانشم با این کرایه ها به زور میتونیم سوار اسنپ بشیم ، کرایه های فعلی اسنپ بالاترین سطح کرایه ای هست که پنجاه درصد از مردم برای جابجایی داخل شهر میتونن پرداخت بکنند ، اگه کرایه های اسنپ بالا بره مطمین باشین تعداد قابل توجهی از مسافرینش رو‌ اسنپ از دست میده ، من خودم روزانه برا رفتن به مغازه و برگشت به نهار و رفت مجدد و برگشت شبانه ، چهار بار اسنپ میگیرم که کرایه های فعلی اسنپ نهایت مبلغی هست که روزانه قدرت پرداختش رو بابت کرایه تاکسی دارم و اگه کرایه هاش بالا بره نمیتونم سوار بشم و اجباری باید با ماشین شخصی سر کار برم

  پاسخ

  اسنپ فقط ب فکر خودشه .روزانه 12 میلیون مسافر جابجا میشه در کرج تهران .میانگین هر سفر شما ۴۰تومن در نظر بگیر .ضرب در اون تعداد ینی ۱۲میلیون بکن بعد ۱۷درصد کمیسیون کم کن ببین چه عدد عجیب غریبی میشه سود اسنپ!!! .بعد میاد یه آبنبات چوبی در غالب طرح تشویقی ب راننده در روزهایی ک اعتصاب هست یا روزهایی ک بصورت خودجوش رانندگان درخواست قبول نمیکنن ، میده ک مثلا ۱۵تا بری ۶۰میدم .خیلیها ناچارن میرن ولی آینده شغلی خودشونو دارن نابود میکنن .اسنپ با اون درآمد سرشار و مفت باید و حتما رایگان بیمه کنه کنه رانندهارو و حتما باید کرایها دست کم ۸۰درصد بره بالا .

  پاسخ

  اتفاقا تو زرنگی ک با ماشین شخصی نمیری حتی اگر کرایها دوبل هم بشه حاظرم شرط ببندم ک باز اسنپ بصرفه تره .چرا ما ایرانیها عادت داریم دروغ بگیم .تو جریان زندگی در تمام ابعاد دولا پهنا دارن بهمون زور میگنو پاچه میشیم صدامون در نمیاد .ولی سر کرایه تاکسی نتی بحث میکنیم با راننده یا وا میستیم ۵۰۰ بقیه بگیریم و جرو بحث میکنیم سر ۵۰۰تومن درصورتی ک یه لوازم منزل ممکنه هزاران برابر اون ۵۰۰تومن گرونتر بچپونن بهمون ولی صدامون در نیاد یا یه شلوار ۱۰۰توکنی رو ۴۰۰بچپونن بهمون میخریم و صدامونم در نمیاد اما سر کرایه بحث میکنیم .خیلی بی فرهنگیه

  پاسخ

  این چه منطقیه. چون شما مجبور روزی چهار بار دربستی بگیری راننده باید ضرر کنه؟ فکر کن باید روزی چهارباغ بجای اسنپ با تاکسی زرد دربستی بری؟، آنوقت که دو برابر میشه هزینه. همین کرایه پایین مردم رو پر توقع کرده. آقا نگیرید بزارید ما هم روزی آگه ده تا سفر میریم. الان چهار تا بریم ولی با کرایه منطقی.. لعنت به اسنپ که اینقدر مردم رو پررو کرده.. البته هستن مسافرین که خودشان کرایه بیشتر میدن چون انسان هستن و وجدان دارن

  پاسخ

  آره دیگه، توام تا فرصت مناسبه سو استفاده کن، خجالت نمیکشی؟
  آخه تویی که حساب میکنی میبینی دقییقا از مبدا تا دقییقا مقصد خودت بخوای با ماشین شخصیت بری هزینش از اسنپ بالاتره رو چ حسابی توقع داری من کلی راه بیام برسم ب مبدا بعد منتظر بشینم تا تو بیای بعد برسونمت و ۲۰درصدشم به اسنپ باج بدم؟؟؟
  تازه قرار باشه هرکس از راه رسید رو سوار ماشینم کنم و قیافه هم برام بگیره؟؟
  واقعا شرم آوره

  پاسخ

  تا همه دست به دست هم ندیم وضعیت همینجوریه فقط کافیه یک هفته شرکت اسنپ درآمدش برسه به صفر اونوقت میفهمه که درآمدش ازکجا بدست میاد

  پاسخ

  اولا کرایه ها باید جوری باشه که اکثریت مردم‌ کشو توان پرداختش رو داشته باشند و بعدشم ماشین هایی که اسنپ کار میکنن ااکثرشون از کار افتاده هستند و اصلا وضع ظاهر و باطن و نظافت و…. خوبی ندارند و همین کرایه های فعلی خیلیم مناسبه براشون

  پاسخ

  داداش تو اگه همین غراضشو داشتی ک با اسنپ نمیرفتی، بفهم حرف دهنتو

  پاسخ

  فایده نداره داداش من خودمو راحت کردم
  خوابیدم خونه 🤤

  پاسخ

  من تعجب میکنم، راننده گان اسنپ باتوجه به وضعیت متعفن کاردراین مملکت دارندپول درمیارندوازهمان ابتداهم بمشکلات کارخودشون واقف بوده اند، مایک چیزی شنیده ایم ازاعتصاب امانمیدونیم اعتصاب مال اشخاصی است که بشکل رسمی یاپیمانی دراداره یاسازمانی کارمیکنند نه راننده ای که نه بیمه میشه ونه حتی یک نامه اشتغال بکارمیتونه بگیره واین یعنی راننده اسنپ هیچ ارتباطی باسازمان اسنپ نداره ، اگه کارکرد پول میگیره واگه نکردهم هیچ…حالا یک همچین شخصی چه ارتباط رسمی یاقراردادی باشرکتش داره که اعتصاب میکنه؟؟؟ همین الان هم پولی که راننده گان محترم میگیرندخیلی هم بالانیست.ازفلکه اول تهرانپارس تافلکه چهارم میزنه ۲۸۰۰۰ تومن،تاکسی خطی همین مسیررا ۶۰۰۰ تومن میگیره…یاازتهرانپارس تاخیابان بهبودی میزنه ۱۷۰۰۰۰ تومان، واقعاتواین وضعیت این پول که ازمشتری میگیرند، کمه؟؟؟
  مگه یک کارمندچقدردرماه میگیره؟؟؟باباچقدرطمع داریم ما ملت. راننده هم ازهمان اول میدونه لوازم گرونه وخرجهابالاست، به انتخاب خودش رفته وکارمیکنه تواسنپ،اونوقت سالی سه بارهی اعتراض میکنندکه پولی که میگیریم کمه،انصاف داشته باشید.خداراشکرکنیدکه تواین وضعیت گوه مملکت خیلی هاهمون ماشین هم ندارندکه مثل شماروزی چهارصدتومان درآمدداشته باشند.بخدااگه اسنپ کرایه خودش را ده برابرهم بکنه بازعده ای حریص وپول پرست بعداز دوماه شروع میکنندبه ادا واطواردرآوردن.

  پاسخ

  چون ماشین نداری اینطور میگی. آون درآمد 400 ت. منی در صورتی هست که روزی 15 ساعت کار کنی. که میشه دو برابر یک کارگر ساده. وقتی هیچ درکی از ماشین و رانندگی و اصطلاحاک نداری چرا نظر میدی

  پاسخ

  اقا جان یه چیز میگم اونی که تواین مملکت داره زندگی میکنه ومنطق حالیشه تا تهش رومیخونه
  الان نون باگت معمولی شده۱۰تومن بعد ماهنوز سرویسایی داریم که کرایهاشون۹-۱۰هزار تومنه یعنی اسنپ کوفت ودردشو ازش کم کنه میشه حدود۸-۷هزار تومن که باهاش پفکم نمیتونی بخری
  الان کنارخیابون سوار ماشین شی وفقط پشتت روبذاری روصندلی وپیاده شی نفری۵تومن باید پول بدی اونم صافی وبدونه کمسیون کرایهای اسنپ باچه مترو معیاری محاسبه میشه که انقدر مفته؟

  پاسخ

  بقران چندوقته ماشینم داره هردفعه یه جاش خراب میشه پول نیس درست کنم جان عزیزترینت قسمت میدم با این نرخ کم کار نکنید تا همه چی درست بشه کرایه ها مال سال 95-96 هستش ما راننده ها چقدر بدبختیم

  پاسخ

  د آخه تویی که نرفتی تو شرایطش کار کنی حق اظهار نظر نداری لانتوری، که میگی شرایطش رو قبول کردی و خواستی یه شغل دیگه انتخاب کنی…
  دهنتو ببند بی منطق بی شرف…
  طرف داره خرج زن و بچه و مادر پدرشو درمیاره، شرافتش از توی انگل و کل نژاد تخمیت و خونواده ی داغونت بالاتره… البته اینطور آدما از زیر بوته دراومدن… جاکش طوری میگه تو قوانینش رو پذیرفتی حق اعتراض نداری، انگار اسنپ باباشه و هر شب جمعه رو مامانش میخوابه… لطف کن ببند دهنتو لاش برگر فاسد… وگرنه تموم راننده های اسنپ میان شغل ترتیب دادن مامانتو انتخاب میکنن…!! اونم نه هر شب جمعه، بلکه عین اسنپ هر سرویس و هر لحظه…!!!!

  پاسخ

  سلام
  همه چی تقصیر اسنپ هستش
  مگر نه تپسی و الوپیک قیمت های منصفانه ای دارن ولی چون اسنپ کرایه ها رو مفت و ارزون میزاره، الوپیک و تپسی ناچار هستن قیمت پایین کنند، ترخدا همه از اعتراض به اسنپ دست نکشید با هم متحد باشید تا اسنپ قیمت درست کنه، اونایی که مسافر و استفاده کننده هستن خواهشا درک کنن، شاید پیش خودتون بگید قیمت ها خوبه، ولی بخدا قسم تا 1 روز خودتون به جای ما نشید و کار نکنید متوجه نمیشد قیمت ها افتضاح هستش

  پاسخ

  هرراننده ای با این قیمت ها کار کند عقل ندارد

  پاسخ

  سلام منم به نوبه خودم از رانندگان اسنپ ممنونم باور کنید من خودم دلم میسوزه کرایه کمه همیشه عجله دارم و میزنم که کرایه برا رانندگان بیشتر بشه و هر بارم سفر برم با وجدان خودم پول قانونی رو میدم کاری با قیمت اسنپ ندارم مسیر رفتم ۱۵ هزار من بیست هزار دادم کد تخفیف اسنپ هم زده شده ۱۱ هزار راننده خواسته مابقی کرایه پس بده ۲۰ تومن دادم گفتم حق خودته حلالت نه فقط اسنپ قبلا هم با آژانس میرفتمم اخلاقم همین بود و همین خواهد ماند شاید اسنپ کرایه کم بزنه ولی من خودم وجدان و انصاف دارم و میدونم این کرایه نصف مسیر من نیست و باید به راننده حق شو داد…ممنونم از رانندگان اسنپ و تبسی کل ایران که زحمت میکشن که لقمه نون حلالی برا زن و بچه هاشون ببرن تشکر مخصوص هم برای رانندگان زحمتکش شهرم کرمانشاه من دست بوس تمام شما محترمان هستم و از زحمات شبانه روز شما بینهایت سپاسگزارم ❤❤❤

  پاسخ

  باسلام واحترام خدمت همه همکاران عزیزم در شرکت اسنپ و همچنین مسافرین عزیزی که هر روز باهاشون درارتباطیم
  من سفیر اسنپ هستم و حدودآ دوسه ساله که دارم با اسنپ همکاری میکنم،کرایه ها خیلی پایین هست نسبت به تورم،من خودم هم گاهی نیاز پیدا میکنم که سرویس بگیرم ولی اگر عادلانه به قضیه نگاه کنین،کرایه ها پایینه،ما الان با این تورم نباید کرایه ای زیر 10 هزار تومان داشته باشیم،اگه مدیر عامل محترم اسنپ یک لطفی بکنه و کرایه ها رو درحد عرف بالا ببره دعای خیر ما قشر زحمتکش بدرقه راه خودش کرده،ضمن اینکه از پارسال اعتبار بنزین هم با تآخییر واریز میشه همم مبلغش کم کردن،مسافر گرامی بخدا تورم برای ماهم هست حتی بیشتر،چون هزینه نگهداری ماشین الان کم نیست،با احترام

  پاسخ

  سلام خدمت همه رانندگان زحمت کش .وقتشه به خودتون بیایید اگه اینجوری سرویس قبول کنید یه سری اوضی هستند که عاشق این کرایه های پایینن و واسشون هیچی مهم نیست.این قضیه باید رسانه ای بشه که همه بفهمن .الان که من دارم اینو مینویسم یه سری هستن که نمیدونن و دارن کار میکنن با همین کرایه های پایین چون توقعشون پایینه واسشون مهم نیست .که بیشتر کار کنن .بدبختا مجبورن قسط دارن بدبختی دارن .اسنپم فهمیده و داره استفاده می‌کنه. منم روزی میلیارد بیاد تو حسابم چیزی و نمیبینم خوب .همه همکاری کنن تمام .حرف واسه گفتن زیاده

  پاسخ

  یعنی اسنپ حرومش باشه کرایه ها میبره پایین درصد پورسانت خودش میبره بالا از حلقومتا بیرون نیاد

  پاسخ

  بابا چرا برا خودتون و ماشینتون ارزش قاعل نیستید ..من سنندج کار میکنم خداشاهده مسیر هست میزنه ۸ تمن اونم با یه مسافر بوگندو!!!اخه مگه میشه تو این گرونی مگه ما راننده ها ادم نیسیم ماک اگ پولدار بودیم ک اسنپ کار نمیکردیم ..از راننده ها خاهش میکنم ک برا خودشون ارزش قاعل باشن

  پاسخ

  کرایه اسنپ ببرید بالا در روز اگر مسافری جای بخاد بره شاید ۳۰ تومن هزینه بیستر بکنه که ۳۰ تومن هیج جای یکنفره نمیگیره اما اون راننده بدبختی که کار میکنه با ۱۵ تا سفر کلی اضافه میشه راضی خشنود میره خونش شرمنده زن بچش نمیشه تورو به خدا همه ی درهارو به روی ملت بستنید این یکی نبندید چون ۹۰ درصد ملت با این شرایط شما محبوری راننده اسنپ هستن

  پاسخ

  ای کاش همه چیزا (خوارک،پوشاک،ماشین،لوازم و…هم نرخ کرایه اسنپ بود5 برابر زیرقیمت بازار…… اون اقایی که میگه؟! شما راننده ها شرایط اسنپ رو پذیرفتین که دارین کار میکنین باید خدمتش بگم که.. ببین تو فعلا پول تو جیبیتو از بابا ننت میگیری پس کسی رو درک نمیکنی هیچ راننده ای دوس نداره ماشین 200..300 میلیونی شایدم بیشتر، خودشو بذاره تو اسنپ واسه چس تومن…..ما تو مملکتی زندگی میکنیم فوق لیسانس و دکتراش بیکارن و افراد بی سواد،کلاس پنجمی شدن بالا دستی…از ماست که بر ماست

  پاسخ

  سلام الان ساعت 3 صبح آذرماه. بقران با این کرایه ها فقط مونده گوشی رو بزنم زمین. 3 ساعت یک سفر رفتم. نصف شب با این هوا سرد و خطر خیابانها بقران یک چهارم قیمت واقعی میده. مسافر هم با خودش میگه حتما کرایه همینه و اصرار به سفر 7 تومانی داره. تو کلان شهر مشهد تمام سفرها مناطق حاشیه شهره با کرایه 15 تومن از وسط شهر.. الهی به روز ما دچار بشید.ایشالا نون سواره باشه و شما پیاده. لعنت به شما. الهی یک روز خوش نبینید. خدا خنده رو از لبت ببره خلج.. بقران زندگیها و متلاشی کردی اسنپ. کاش نبودی مثل آدم میافتیم آژانس کار میکردیم

  پاسخ

  با سلام..دیگه واقعا اسنپ شورش رو بیش از حد در اورده…واقعا خودشون رو زرنگ میدونن یا راننده های بیچاره رو مسخره کردن…چند شبه دارم میرم کار کنم دیگه حالم بهم میخوره که کرایه ها و مبدا و مقصدها رو حتی نگاه هم بکنم…۸۰ درصد گرایه ها تو شهرستانها ۸ هراز ..۷ هزار..۹ هزار …این کرایه ها درست مال ده سال پیش بود نه الان با این تورم فضایی…همه رانندگان اسنپ در سراسر ایران یک بار دیگه قشنگ فراخوان در همه جا بدن تا همه ی رانندگان در سراسر ایران باخبر بشن و همه هماهنگ ۳ روز کار نکنیم تا دیگه از این بردگی خلاص بشیم…فقط بیگاری و ماشینت میشه لگن واسه روزی صد هزار یا بالا پایین…این که نمیشه همینجوری ادامه بدیم..و با پیام گذاشتن و اعتراض توی این خبررسانیها به جایی نمیرسیم فقط فقط باید همه متحد و یک صدا ماشینها رو خاموش کنیم و اسنپ کار نکنیم .چون مدیران اسنپ گوش شنوایی ندارن..

  پاسخ

  کار در اسنپ دیگه همه میدونن و گفتن نداره فقط فقط برده داریه…ما رانندگان اسنپ چرا نباید برای خودمون یک شبکه ی تلگرامی داشته باشیم تا در اونجا مشخص کنیم که در چه تاریخی همه بصورت دسته جمعی در کل ایران چند روزی کار نکنیم تا به حرفهای ما اهمیت بدن و کرایه ها رو بالا ببرن..از رانندگان و دوستان عزیز تقاضا داریم به سرعت این شبکه رو درست کنن تا دیر نشده از این بیشتر…

  پاسخ

  لعن بر ظالمین شرکت اسنپ

  پاسخ

  سلام. واقعا کرایه ها بسیار پایین هست. من متاسفم برای اون هموطنی که برای صاحبان اسنپ همالی میکنن

  پاسخ

  بابلسر تاکسی تلفنی و تاکسی ها تو روزهای معمولی ۳۵ تا ۴۰ نرخ تو شهریشونه ولی اسنپ میزنه ۱۳،۱۴ تومن واقعا انگار داریم حمالی میکنم،

  پاسخ

  کرایه ها واقعا پایین حتی ما نمیتونیم از. پس هزینه های ماشین هم بر بیاییم واقعا کرایه پآیین چرا هیچ کس به فکر راننده بدبخت نیست آقا ترتیب اثر بدید **** مدیر عامل بره با این کرایه ها اول که تمام آژانسها رو از کار انداختید خدا نگذره ازتون که چه زندگی هایی پاچیده شد تف به ذاتتون با این اسنپ

  پاسخ

  منطق سرمایه داری اسنپ :
  دزدی از راننده
  اول با قیمت پایین سفر
  دوم کمسیون بسیار بالا
  اینقدر راننده هارو تحقیر میکنه تو جامعه به چشم یه لوزر میبنن

  پاسخ

  زیادم رو قیمت های اسنپ دعوا و بحث نکنین اول و اخر اونی که تواسنپ کارمیکنه مسدودشدنه،شرکت اسنپ بعداز یک الی دوسال مسدودمیکنه هربارم به یه بهونه.تازگیا قانون اومده که پلیس ناجا نظارت داره به اسنپ و هرکس حتی اگه یساعتم بازداشتگاه رفته باشه حسابشون مسدودمیشه من بخاطر ارث و میراث یه روز تاکلانتری فقط رفتم حسابم مسدودشده جدیدا،با گواهینامه داداشم ثبت نام کردم ک سوپیشینه نداره اونم بدیه سال مسدودکردن فقط و فقط هم بخاطراینکه یه مسافر امتیاز منفی داده کلی امتیاز مثبت داشتم چیزی بهم ندادن ولی تایه امتیاز منفی گرفتم فورا مسدودکردن،راننده های اسنپ سواری،اسنپ باکس،اسنپ فود بیاین بیرون به این مشکل اعتراض کنین که چرا بایدمسدودبشیم منی ک رواسنپ حساب بازکرده بودم خونه اجاره کردم تومشهد حالاباچه رویی برم شهرستان به امام رضا غریب قسم سه روزه مسدودشدم سه روزه منو خانمم گرسنه ایم توخونه سه روزه یه هزارتومنی دستم نیست که یه نون خالی بخرم،بخودم شک مردم گفتم شاید سوپیشینه دارم رفتم سوپیشینه گرفتم بخدا قسم سوپیشینه نداشتم الان زده ازطرف ناجا مسدود داعمی شدین و این مسدودی قسمت همه میشه فقط یسال میتونین کارکنین خیلی منضبط باشین دو الی سه سال،شماروبخدا رواسنپ حساب بازنکنین برین دنبال یه شغل یا اعتراض کنین

  پاسخ