کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ادریس البا در حال مذاکره برای ایفای نقش جیمز باند

ادریس البا جیمز باند جدید این فرانچایز خواهد بود یا خیر؟ اطلاعات جدیدی از مذاکره بازیگر نقش جیمز باند منتشر شده و حالا باید دید سازندگان با البا به توافق می‌رسند یاخیر.

سازندگان فرانچایز جیمز باند، بعد از دنیل کریگ که جایگاه جاودانی به عنوان جیمز باند در دل هواداران پیدا کرد، با چالشی جدی روبرو هستند. دنیل کریگ پس از پنج فیلم از این نقش کناره‌گیری کرد و آخرین بازی‌اش در سال 2021، «زمانی برای مردن نیست» بود؛ فیلمی که با کازینو رویال در سال 2006 آغاز شد.

آرون گروپس

ادریس آلبا جیمز باند جدید خواهد شد؟

اکنون از ادریس البا به عنوان جیمز باند جدید یاد می‌شود؛ اما طبق گزارش‌ها، البا به ایفای نقش شرور در سری جیمز باند علاقمند است. منبع معتبری درباره حضور البا در فیلم جیمز باند به سان گفت: «ادریس مدت‌هاست در حال مذاکره برای ایفای نقش در فیلم جدید جیمز باند بوده و سال گذشته برای ایفای نقشی به عنوان یک آنتاگونیست در نظر گرفته شده بود.»

ادریس آلبا جیمز باند جدید خواهد شد؟

این منبع ادامه داد: «با این حال، صحبت‌ها در مورد بازی او در نقش اصلی (جیمز باند) دوباره آغاز شد، زیرا تهیه‌کنندگان بعد از تحقیقات پنهانی متوجه شدند که حضور البا در نقش جیمز باند، محبوبیت او میان هواداران را بیشتر می‌کند.»

اینطور که به نظر می‌رسد، ادریس البا در میان گروه متنوعی از علاقمندان به سینما که برای شرکت در نظرسنجی دعوت شده بودند، رتبه بالایی کسب کرد. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که آنها نمی‌خواستند البا را به عنوان یک دشمن ببینند؛ آنها او را به عنوان قهرمان می‌خواهند. دیگر افراد مورد علاقه برای مامور خیالی MI6، هنری کاویل، رج جین پیج و همچنین چیوتل اجیوفور، آیدان ترنر و تام هاردی هستند.

 

جالب اینجاست که باربارا بروکلی، یکی از مالکان Eon Productions و تهیه‌کننده فرنچایز جیمز باند، دختر آلبرت آر. بروکلی، تهیه‌کننده اصلی سریال، اخیراً فاش کرد که نام البا در بحث‌های مربوط به جانشین کریگ مطرح شده است. او در ماه ژانویه در پادکست Crew Call Deadline گفت: «خب، ما ادریس را می‌شناسیم، ما با او دوست هستیم و او بازیگر فوق العاده‌ای است.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره نقش‌آفرینی ادریس آلبا جیمز باند جدید چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

منبع: faroutmagazine

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر