coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

رندرهای مفهومی گلکسی S23 اولترا را به رنگ طلایی ببینید

رندرهای مفهومی گلکسی S23 اولترا را به رنگ طلایی به صورت کانسپت آرت‌هایی از هواداران سامسونگ منتشر شده است. در ادامه این نوشتار تکراتو را دنبال کنید.

سامسونگ هنوز گوشی گلکسی اس 23 اولترا را عرضه نکرده است. با این حال یک کانسپت آرتیست به نام Technizo Concept گلکسی اس 23 اولترا با نمایشگر بسیار خمیده خود به رنگ خاص طلایی به تصویر کشیده است.

در این رندرها علاوه بر رنگ طلایی سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی شایعه شده و حضور احتمالی تراشه اسنپ 8 نسل 2 نیز به چشم می‌خورد.

رندرهای مفهومی گلکسی S23 اولترا را به رنگ طلایی ببینید

این کانسپت آرتیست به نظر دوربین 200 مگاپیکسلی را صرفا با توجه به شایعات در طراحی خود گنجانده است، اما اگر کمپانی کره‌ای چنین اقدامی انجام دهد، جهشی بزرگ برای پرچمدارانش به شمار خواهد رفت. مورد جنجالی دیگر این طراحی حضور قلم S Pen است. البته صفحه نمایش این طراحی نیز تفاوت‌های بسیاری با صفحه نمایش اس 22 اولترا دارد؛ خمیده‌تر و زیباتر است، اما شاید مناسب ذائقه همه کاربرها نباشد.

رندرهای مفهومی گلکسی S23 اولترا را به رنگ طلایی ببینید

در طراحی اس 22 اولترا ماژول دوربین تاحدی محو شده و سنسورها تنها مقداری بالاتر از قاب پشتی هستند. اما در این تصاویر منتشر شده، ماژول دوربین فلزی به چشم می‌خورد که بعید است سامسونگ به سراغ آن بروند. حتی ماژول دوربین شیشه‌ای بسیار محتمل‌تر است.

با تمامی این اوصاف برای مشاهده طراحی اصلی گلکسی S23 Ultra باید تا فوریه 2023 صبوری به خرج دهیم.

مقالات بیشتر:

.

 

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر