او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مربی بدنساز جدید اسپانیایی پرسپولیس کیست؟

مربی بدنساز جدید اسپانیایی پرسپولیس کیست؟ او پیشتر سابقه مربیگری کدام تیم‌ها را داشته است؟ در ادامه این نوشتار همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، خوزه آگوستو لوسادا بنیتز که فارغ‌التحصیل دوره بدنسازی از دانشگاه مادرید است با عقد قرارداد برای یک فصل به کادر فنی سرخپوشان ایران ملحق شد.

مستر بلیط

او پیش از این با باشگاه‌های نساجی قائم‌شهر و گل‌گهر سیرجان همکاری داشته است و پرسپولیس سومین تجربه کاری او در فوتبال ایران است.

مربی بدنساز جدید اسپانیایی پرسپولیس کیست؟

پیش از این مظاهر رحیم‌پور به عنوان مربی بدنساز در جمع سرخپوشان حضور داشت. کار بدنسازی سرخ‌ها در فصل گذشته بر عهده مظاهر رحیم‌پور بود اما با پایان فصل همکاری این تیم با رحیم‌پور پایان یافت تا تحولی در کادرفنی ایجاد شود.

یکی از انتقاداتی که به پرسپولیس وارد می‌شد نحوه بدنسازی این تیم، آماده نبودن فیزیکی برخی بازیکنان و مصدومیت‌ تعداد زیادی از نفرات بود که در نهایت منجر به تغییر بدنساز این تیم شد.

مربی بدنساز جدید اسپانیایی پرسپولیس کیست؟

هواداران پرسپولیس باید طی روزهای آینده منتظر اعلام جانشین مربی گلرهای پرسپولیس نیز باشند تا کادرفنی این تیم تکمیل شود. داود فنایی مثل رحیم‌پور با پایان فصل از سرخ‌ها جدا شد تا تغییرات عمده‌ای در خط دروازه پرسپولیس با پیوستن بیرانوند و تغییر مربی دروازه‌بان‌ها ایجاد شود.

این بدنساز که خود را په په لوسادا معرفی می‌کند توقعات بالایی را در پرسپولیس پیش روی خود می‌بیند و باید در ابتدای کار با بازیکنانی چون امیری و پورعلی‌گنجی که از مصدومیت برگشته‌اند کار کند.

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر