او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

افزایش قیمت نیسان زامیاد ؛ نرخ جدید چقدر است؟ [تیر 1401]

افزایش قیمت نیسان زامیاد جدیدترین مورد از افزایش قیمت های سال جاری است. در ادامه این نوشتار همراه باشیم تا ببینیم قیمت نیسان زامیاد چقدر شده است؟

بر اساس نامه مدیرعامل شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا)، قیمت محصولات نیسان که سال‌هاست در سطح کیفی یک ستاره تولید می‌شوند و از قضا قرار بوده تولید آنها تا پایان سال ۱۴۰۰ متوقف شود، برای سال جدید مشمول افزایش قیمت قابل‌توجهی نسبت به آخرین قیمت‌های سال گذشته شده‌اند.

مستر بلیط

افزایش قیمت نیسان زامیاد ؛ نرخ جدید چقدر است؟

نرخ جدید محصولات سبک تجاری شرکت خودروسازی زامیاد، به شرح زیر اعلام شد.  براساس قیمت های اعلام شده، تولید انواع خودروهای تجاری در شرکت زامیاد با وجود کمبود تقاضا در بازار خودرو، همچنان رشد شدیدی را تجربه می کند.

همانطور که بر کسی پوشیده نیست، بحث کیفیت خودروهای داخلی چندان تعریفی نیست اما در بین همه خودروها وانت‌ها از همه بی‌کیفیت‌تر هستند. چند سالی است که پایین‌ترین سطح کیفی در تولید وانت‌ها متعلق به وانت‌های نیسان تولیدی گروه خودروسازی زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) در سطح قیمتی دو است که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب می‌کنند.

بازار خودروهای سواری و تجاری که به دنبال اخبار مبتنی بر واردات خودرو، شرایط رکود را سپری می کند، با این حال برخی محصولات پرتیراژ همچنان خبر از تغییرات شدید در قیمت محصولات می دهد.

بر این اساس قیمت پایه جدید برای سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ در مقایسه با قیمت‌ آن‌ها در سه ماهه سوم ۱۴۰۰ به شرح زیر است:

افزایش قیمت نیسان زامیاد ؛ نرخ جدید چقدر است؟ [تیر 1401]

بیشتر بخوانید:

.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر