OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ATM شیبا اینو و بیت کوین در 59 فروشگاه آمریکایی راه‌اندازی شد

Cardenas Markets، یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای خواربار فروشی اسپانیایی‌تبار در آمریکا، 59 دستگاه ATM شیبا اینو و بیت کوین را در فروشگاه‌های خود راه‌اندازی کرد.

فروشگاه زنجیره‌ای Cardenas Markets جهت راه‌اندازی دستگاه ATM شیبا اینو و بیت کوین در شعبات خود با شرکت‌ Coin Cloud همکاری کرده است. Coin Cloud یک شرکت آمریکایی است که در زمینه ساخت دستگاه‌های ATM رمزارزی و DCM فعالیت می‌کند.

جزئیات راه‌اندازی ATM شیبا اینو و بیت کوین در آمریکا

مشتریان فروشگاه Cardenas Markets با استفاده از دستگاه ATM رمزارزی قادر به خرید ارزهای دیجیتال و یا تبدیل آن به پول فیات هستند. بیش از 40 دارایی رمزنگاری‌شده نظیر شیبا اینو، دوج کوین، بیت کوین و اتریوم توسط دستگاه ATM‌ فروشگاه Cardenas Markets پشتیبانی می‌شوند.

ATM شیبا اینو و بیت کوین در 59 فروشگاه آمریکایی راه‌اندازی شد

بزرگترین شبکه فروش محصولات لاتین در کشور آمریکا در ایالت‌های کالیفرنیا، آریزونا و نوادا فعالیت می‌کند. اولین آزمایش دستگاه ATM شیبا اینو و بیت کوین در لاس وگاس انجام خواهد شد.

ایده راه‌اندازی ATM رمزارزی به علاقه‌مندی شدید اسپانیایی زبان‌ها به کریپوکارنسی‌ها بی‌ربط نیست. تحقیقات محلی نشان می‌دهد که افراد اسپانیایی ساکن آمریکا بیش از مهاجرین سایر کشورها علاقه‌مند به رمزارزها هستند. اسپانیایی زبان‌ها از رمزارزها بیشتر به عنوان روش پرداخت استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، کشور السالوادور رمزارز بیت کوین را به عنوان ارز قانونی خود معرفی کرد.

به عقیده رئیس جمهور السالوادور، اکثر مردم این کشور به طور مرتب از بستگان خود در آمریکا حواله دریافت می‌کنند. ارزهای دیجیتال به دلیل کارمزد پایین عملکرد بهتری در انتقال پول نسبت به بانک‌های سنتی دارند.

احتمال دارد با عمیق‌تر شدن رابطه افراد لاتین با ارزهای دیجیتال، کشورهای بیشتری از ناحیه آمریکایی مرکزی نظیر مکزیک، پاراگوئه و ونزوئلا به پذیرش ارزهای دیجیتال رو آورده و آن را به عنوان ارز ملی به رسمیت بشناسند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره راه‌اندازی ATM شیبا اینو و بیت کوین در آمریکا چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر